Šta je novo?

Ako vam treba džabe

Ja bih te sad poljubio, majke mi.
 
ljudi, preterujete, sta ce covek da pomisli o nama,...vec doslo do ljubljenja i balavljenja... Svaka cast za potez. Dajte mu neki rang na bench forumu :)
 
Meni nista nije potrebno :p , ali malo je takijeh junaka ka sto bese Ketnet :D ....svaka cast druze ;)
 
Ajd sad svi koji nesto dobijete onako drugarski posaljite razglednice coveku ili nesto slicno, zasluzio je!
 
hvala svima

ma ljudi ,koliko polhvala ,hvala vam samo paket da stigne da nebi postari dole delili sa poklonima :mad::D

:) i jos kasnije tu masinu da posaljem i paste sto sam obecao i toliko od mene ,mozda negde jos jedanput ili dva puta :wave:,mozda kasnije ,necu nista da obecavam ,da bilo posle ketnet laze:trust:

ili da je stvarno frka nema nema trazim 10dana nigde nema ,za to imas moj pm pa tebe licno posaljem , naravno dzabe ,za jednu pastu ponovo kazem neka mene sve to kosta:bottle:
 
Ne trazim nista, samo pozdravljam ovu akciju!
Svaka cast Ketnet i dobrodosao na Bench
beerchug.gif


p.s. nego kazi treba li tebi nesto iz ovih nasih krajeva? Mislim... da posaljemo neku plavusu ... ili mozda crnku?;)
 
Ne trazim nista, samo pozdravljam ovu akciju!
Svaka cast Ketnet i dobrodosao na Bench
beerchug.gif


p.s. nego kazi treba li tebi nesto iz ovih nasih krajeva? Mislim... da posaljemo neku plavusu ... ili mozda crnku?;)

xe xe :) plavuse joj joj ,xexe dolazim odmah dole za jednu plavusu do 27 god odmah se sutra pakujem :) i dole da se zenim ,
 
'ce da sredimo nesto :smoke:, al' onda me 'vataj za kuma :p
 
Poslednja izmena:
@Ketnet
Stvarno si car!!!Sve pohvale!!!
 
:banana:Za raglednicu se u potpunosti slazem! Treba liku poslati,kao znak zahvalnisti.Bar smo u mogucnosti to da uradimo.A sto si tice plavusa,ma nacicemo mu i 3 ako treba.Ima barem toga u Srbiji.Ne manjka:wave::bottle:
 
Poslednja izmena:
Svaka cast, smekerski. Kapa dole :smoke:
Mene bi u globalu zanimala Zalman-ova pastica (tj. lak), bas bih voleo da je licno uporedim sa AS 5... ali, ako nekom treba vise nego sto meni treba, neka uzme... dakle, ako bude visak neka, voleo bih da je se docepam.

I naravno, nista "dzabe" ne priznajem, mora cast da padne.
 
admini dajte coveku VIP mislim da je zasluzio ili bar pocasni clan ili tako nesto
 
Poslednja izmena:
ja sam jos uvek u chudu ...
chitam i ne mogu da verujem ...
e pa ketnet... jes's da se ne poznajemo al' ako ikad dodjes u ovu nedodjiju koja se zove Srbija imash rucak/veceru od mene gratis.

svaka ti chast !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Poslednja izmena:
Citam i ne mogu da vjerujem da ima ovakvih ljudi.
Svaka cast! I sve najbolje!
 
A drug miomirje se nejavlja da znamo na cemu smo :S:
 
:) trebao bi da kaze da se slaze sa o vim da ce da primi paket ako ne mogao sam da stopiram paket u ponedelak ali sada je vec kasno paket je izasao iz zemlje od tako da nema sanse da ga povratim mogao je da napise da nece nemoj meni da posaljes posalji nekome drugom pa da spremim nekome starim clanu foruma koje je dugo ovde ma mislim bice sve u redu da mislim :)
 
Evo da podelim i ja svoje impresije...

Ketnet ne mozes da verujes kako si me pozitivno iznenadio zbog ovog gesta,i ako mi nista nije preko potrebno od stvari koje si naveo,jako me raduje ovaj potez,ako ikada dodjes u Beograd,cimaj me na PM imas picje od mene;)
p.s. drago mi je kad vidim da jos ima dobrih i nesebicnih ljudi:banana:
 
Poslednja izmena:
@ketnet, jel ima onih lampica, kapiram da bi radije one bile u mom kompu nego u tvom ormaru ;)
 
miomirje je danas dobio paket

pa se ogrebete;););)
 
Danas sam dobio paket i poslao drugu pod imenom "stoske "on je kontaktirao gospodina iz inostanstva i poslao sam dve paste,neonke,fasete cvene i zute , dve trake zuta i crvena i neku traku mislim da je svetleca i nesto u kesici neznam sta je .Toliko.
stoske javi se potvrdi ovo da ne ispadne da smo mi iz Nis lopovi kaki neki tvrde.
 
sve je u redu ,nema nikakvih problema pa iducit put saljem jos veci paket kada je ovaj lepo stigao nismo deca lepo temo se dogovoriti pa podelite ok:p;)
 
Ma sumnjiv mi je Stoshke, treba sad da kupuje monitor pa ... :D
 
Poslednja izmena:
Milomir je poslao danas Post Express-om tako da treba sutra da stigne.

@Šiki

a taman sam mislio.... :d
 
Cek jel ima sanse ja da dobijem onda onaj zalman lak? :banana:
 
A jel ima sanse da se organizuje neko okupljanje, sa pivom, kad se to bude delilo. Mislim, meni ne treba nista, ali je lepa prilika da se upoznaju ljudi, a mozda padne i neki fizicki obracun kako se zakuvalo na par topika :) A da nam Kotnet ljudina posalje lepo, veliku, uramljenu sliku, da stavimo na zid ko titovu, da se i on sa nama naliva.
 
Nazad
Vrh Dno