Šta je novo?

Ako vam treba džabe

Meni treba guma za točkić Microsoft wireless laser mouse 6000 V 2.0
178622d1e1d5698b29b8c97c83423a79.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Haha, treba i meni tockic a moze i tegic za Logitech MX500. Mislim da pasu i oni sa Logitech MX510/518.
 
Mene treba kuler sa bakarnim jezgrom 1155(
), i limcic (tesko da neko ima) od ove brend makine
Fujitsu Esprimo P400 Intel I5 2320
 
Zamisli, imam ja taj limcic. :)
 
Imam i to, za divno cudo. Zavrsio si posao. ;)
 
Eto dam dam, zavrsio si posao za jedan dam (dan) :)
 
Haha, treba i meni tockic a moze i tegic za Logitech MX500. Mislim da pasu i oni sa Logitech MX510/518.

Daj mi usb kablic kad vec nemas tockic

Ili ako je nekom ostao od od 500 510 518 meni prekida ali slabo stojim sa ocima da prelemim

ili ako neko zna ko bi to skratio i prelemio direktno na konektor u N.Bgd ili Zemunu
 
Gomila kablova (lan, patch cat 5e i 6), sata, fan spliteri 3pin 4pin molexi, trakasti extenderi sa i bez molexa, microusb kablovi, metalni nosači za 2.5" diskove u 3.5"...

Dođete do Piramide i nosite, žao me da bacim/ostavim ispred kontejnera... :)
 
Da li neko ima 2.5HDD sata disk ispravan bilo kakvog kapaciteta koji mu ne treba?
 
Ako ima neko fan spliter 4 pin,

moze i sata za hdd neki ,mozda nosac za sdd/hdd ,

Da mu ne treba, meni treba :type::banana:
 
Poslednja izmena:
imam ja i sata kablove i spliter jedan,nosače nažalost ne.i da se javno zahvalim ppredragu,izvlači me još jednom. :)
 
...a meni treba neko sa spi programatorom u bg-u.imam raznorazne trange frange u zamenu a i častio bih. :)
 
Hvala Orchard-u za fan spliter(racvu) cheers
 
Da li neko ima ili zna gde moze da se nadje, sraf za m2 ssd i odstojnik za maticnu plocu? 613ogFTLyDL._SL1500_.jpg
 
Da li neko ima ili zna gde moze da se nadje, sraf za m2 ssd i odstojnik za maticnu plocu? Pogledajte prilog 276087

Ja sam na ploči dobio taj odstojnik, ali nije bilo šrafa. A to je izgleda neki jako mali šaraf. Ovi za ploče, diskove i ostalo su veliki. Onda sam u ploču "ušrafio" ovaj jedan odstojnik za MB (uhvatilo se na 3/4 kruga navoja) i disk pričvrstio običnim šarafom za ploču. Drži OK.
 
Je l' su bas za m2 ili su neki otprilike :d Trenutno sam zakacio ssd tako sto sam uzeo gumu od kucista za srafljenje hdd i jedan sraf koji jedva ulazi u rupu za m2 odstojnik :smash:
 
Je l' su bas za m2 ili su neki otprilike :d Trenutno sam zakacio ssd tako sto sam uzeo gumu od kucista za srafljenje hdd i jedan sraf koji jedva ulazi u rupu za m2 odstojnik :smash:

Ma ceo sijaset m2 , m2.5, svasta...

EDIT: Koji sam ja *****, gledam M2 kao navoj, ovo su oni odspjnici i srafovi za fiksaciju maticne, 2.5" diskova itd, nisu za M.2 SSD XD
 
Poslednja izmena:
Mislim da sam se snasao, uzecu sa nekog kompa sa posla :d Samo da vidim da li je to ta visina.
 
Da li neko ima produzni za napajanje 24 pin i 4 pin, u crnoj boji ako je moguce. Placam(neku razumnu cenu), castim

I sata kablici osto crne ako neko ima,castim naravno (u limenkama piva 2-3 :) )
Fali mi to da zavrsim bild:)
 
Poslednja izmena:
Ja imam crne SATA kablove, dacu ti par komada za dzabe.
Ako ti Zeleznik nije daleko... :)
 
Ima neko stare Sony Ericsson modele telefona? Možemo se menjati za nešto od tehnike, zavisi šta kome treba.
 
Jel ima neko ispravan laser za ps2 fat, khs-400c ili hd7? :)
 
Nazad
Vrh Dno