Šta je novo?

Mobilni operateri u Grčkoj - FAQ u drugom postu

Meni nikako da registruju karticua, koja im je fora? Kako ste vi registrovali, zvao sam i CC, preko njih ne moze. CC cak kaze da treba OIB :D
 
Ja uveče registrovan ujutru stigao sms

Послато са GT-N8010 уз помоћ Тапатока
 
Meni već dan ipo od registracije ne stiže potvrda.

WAS-LX1
 
Zovite ih stvarno na FB, zavrsio sam za 10 min od slanja pitanja ;) (tj. stigla potvrda)
 
A, pa da...5 minuta mi je trebalo da se setim lozinke za FB :)
 
Meni je stigla istog dana poruka da sam registrovala broj.
Kontaktirajte ih putem FB-a mada su meni rekli da budem strpljiva i bukvalno iste sekunde je stigla poruka. :D
 
Meni ce trebati data card za mifi ruter posto putujem 31 Jula na Tasos. Sta je najbolja opcija? Jel može neko da mi kaže postupak kupovine i dopune te bonbon kartice ?
 
Poslednja izmena:
Nije losa ni ova fora sa Taza, prosle godine sam koristio i bilo je nesto tako 4gb+4gb...ali ovo sa bonbon mi neko bolje, em sqm imao varijantu da je brzinski nabavim em moze biti i posle od koristi za EU kraca putovanja

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Meni ce trebati data card za mifi ruter posto putujem 31 Jula na Tasos. Sta je najbolja opcija? Jel može neko da mi kaže postupak kupovine i dopune te bonbon kartice ?
Zamalo da kazem nece ti stici do 31. juna :)
https://www.bonbon.hr/touristshop/buy
Porucis, pozoves 0970366366 kada je dobijdes (da bi aktivirao karticu, poziv je besplatan), dodas je u Moj Bonbon profil, kupis bon (prepaid dopuna) po potrebi i aktiviras dodatak po zelji.
27/06/2017: Trenutno se dobija 50% popusta na prvi aktivirani paket, ukoliko registrujete karticu. Registracija moze preko sajta, ali najbolje ih kontaktirajte preko Facebook-a!

Ajde neki mod u prvi post FAQ!
 
Poslednja izmena:
Zaboravio si registraciju kartice, kako bi dobio 50 posto popusta na prvi aktiviran dodatak :p
 
Tnx, dodao.
 
Zamalo da kazem nece ti stici do 31. juna :)
https://www.bonbon.hr/touristshop/buy
Porucis, pozoves 0970366366 kada je dobijdes (da bi aktivirao karticu, poziv je besplatan), dodas je u Moj Bonbon profil, kupis bon (prepaid dopuna) po potrebi i aktiviras dodatak po zelji.
27/06/2017: Trenutno se dobija 50% popusta na prvi aktivirani paket, ukoliko registrujete karticu. Registracija moze preko sajta, ali najbolje ih kontaktirajte preko Facebook-a!

Ajde neki mod u prvi post FAQ!

Hvala na odgovoru, karticu sam poručio već sinoć, po onom što sam pročitao kaže da se čeka najkasnije 15 dana. Bonbon profil sam napravio, čekam samo da mi stigne kartica :)
Koliko sam razumeo kartica najviše traje 3 meseca ukoliko se ne dopuni preko nekog od paketa?
 
Da. Osim kada dopunis najvecim bonom i tada traje godinu dana. Tako rekose u temi, nisam gledao FAQ da proverim.
 
Jel zna neko kako se aktivira bonbon internet kartica posto za nju nemaju pozivi?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Zovi na FB
 
Ja imam internet, počeo sam surf za aktivaciju
Edit: kupio InternetXL (najveći) , bonbon aplikacija kaže da mi je Kartica aktivna još 76 dana (dakle, ukupno 90)
 
Poslednja izmena:
Počeo si surf u EU roamingu ili u Srbiji? Koliko ti skida za surf?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Počeo u HR. Tada skida nešto više, nisam gledao.
Makar da je skinuo i svih 10kn koje sam imao na računu, - meni ok
 
Dva dana se već preganjam sa njima oko registracije broja. Da ne spominjem što sam zbog njih oformio FB nalog. Na kraju sam im napisao da su neozbiljni i odustao.

WAS-LX1
 
evo kakva je trenutna situacija sa Vodafonom u Grckoj. 15 eura (sim kartica i kredit), za te pare dobijes 9GB interneta. Vec sam napisao da je sa Grcima jako tesko, kad si u poslovnici nemas nesto puno izbora, sta ti ponude prihvatis i to je to. a da, ne mogu da verujem da nemaju proveru kredita kratkim kodovima, moras stalno da preslusavas na broj 1252. Ako neko zna bolji nacin nek napise molim
 
Poslednja izmena:
Dva dana se već preganjam sa njima oko registracije broja. Da ne spominjem što sam zbog njih oformio FB nalog. Na kraju sam im napisao da su neozbiljni i odustao.
Meni jedni i dalje tvrde da treba OIB (sto je valjda JMBG u sustini, dobijaju ga i stranci, ako imaju minimum radnu vizu).
A drugi mi kaze da broj jeste vec registrovan :D A na profilu kaze da nije.
 
Ja sam ponovo odradio registraciju i sad mi na profilu piše da je u toku, što je pomak s mrtve tačke. Videćemo da li će proći ovaj put, ako ne odustajem.
232a7173347c1ba85f0114b8d21d8b0b.jpg


WAS-LX1
 
Meni jedni i dalje tvrde da treba OIB (sto je valjda JMBG u sustini, dobijaju ga i stranci, ako imaju minimum radnu vizu).
A drugi mi kaze da broj jeste vec registrovan :D A na profilu kaze da nije.
Ja imam OIB, za njega ti treba samo pasoš i popunjen formular, mogu ga dobiti nerezidenti.
Ali nemam nameru da registrujem broj, posebno ne OIBom
 
Moze bez ikakve radne vize, boravisne ili slicno?
Nemam ni ja nameru, u sustini i pasos ne volim da dajem!
 
Meni su prošle godine u Grčkoj u Vodafone tražili samo pasoš za registraciju. Kredit može da se proveri preko My Vodafone aplikacije.

Inače i meni piše da nisam registrovao bonbon broj, nikad nisam ni dobio SMS potvrdu, ali sam uprkos tome dobio 50% popusta prilikom aktivacije jako velikog paketa.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Meni sa 40 kn na računu nije htelo da prihvati aktivaciju jako velikog paketa. Onda sam aktivirao veliki od 3GB i ode svih 40 kn, znači ništa od popusta.

WAS-LX1
 
Nazad
Vrh Dno