Šta je novo?

Mobilni operateri u Grčkoj - FAQ u drugom postu

To je izuzetak, ne pravilo.
Uvek traze pasos, jer je zakonom propisano da sve prepaid kartice moraju biti registrovane, tj. mora se znati kome su prodate.
To su nesto pre par meseci pokusali i ovde, BIA je to zahtevala jer se tada lakse nalazi osoba ako je izvrseno neko krivicno delo.
Glupost ima prostora za fore, tipa posaljes nekog da kupi, ali tada pozove bia/policija tog pa onda ispitivanje kome si dao/prodao itd.
Ali ipak bi trebalo po meni da se zna ko kupuje istu.

Sent from my Tapatalk
 
i po meni.. posteni ljudi nemaju razloga za sekiraciiu oko toga.. ja sam letos kupovao u CG prepaid, naravno teta na kasi u marketu je uredno ubelezila broj licne karte

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Naravno to pogadja one koji su sa druge strane zakona.

Sent from my Tapatalk
 
Uspeo sam da nadjem u nekom marketu u Nikitiju taza karticu,poslao mail taza mobile i oni mi rekli gde da nadjem. Ovi u radnji nisu ni znali da sta je i dali mi besplatno ,lik kaze mi smo dobili free evo i tebi, posle u lidlu uplatio 10 e vodafone dopunu posto koriste njihove. Uplatio sam 8 gb za 8.87 eura sto i nije lose. Pasos mi naravno nisu trazili
 
Bonbon kartica mi ističe za par dana. Ne mogu da nađem da li se pričalo o tome koliko se produžava dopunom. Na sajtu pise - bonbon broj je aktivan 90 dana od aktivacije, a ukoliko želiš da ti bude aktivan i sledeće godine kada dođeš u Hrvatsku nadoplati ga bonom od 160 kn!
Planirate li da karticu održavate u životu sledeće godine nova kartica?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ne mogu da nadjem nigde na forumu ...ako aktiviram bonbon na veliki dnevni internet 5gb/10kn da li imam popust 50% ako sam novo registrovan samo za taj jedan dan ili dokle god ne odjavim ? Hvala unapred na odgovoru


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pitaj njih u ht vrlo su ljubazni i poslovni, moze kroz čat i na mobilnom čak. E da je takav provajder u Srbiji...gde bi nam bio kraj.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Samo na mesecne pakete vazi popust.

Inace sam iskalkulisao... na 10 dana mi se ne isplati mesecni sa popustom od 27.5kn :)
Za 10kn imam 1GB 7 dana, +5 dana po 300MB onda, sto mi je i vise nego dovoljno, i ostane mi 2.5kn, a koristim 2 dana vise ;)
 
@alfaunits: Da li sam ja nešto prevideo ili si ti napravio neku grešku u kalkulaciji? Dnevni internet od 300Mb za 3 Kn je samo na internet SIM kartici, a na njoj nema u ponudi 1 Gb 7 dana za 10 Kn. I obrnuto...
 
Samo na mesecne pakete vazi popust.

Inace sam iskalkulisao... na 10 dana mi se ne isplati mesecni sa popustom od 27.5kn :)
Za 10kn imam 1GB 7 dana, +5 dana po 300MB onda, sto mi je i vise nego dovoljno, i ostane mi 2.5kn, a koristim 2 dana vise ;)

Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@alfaunits: Da li sam ja nešto prevideo ili si ti napravio neku grešku u kalkulaciji? Dnevni internet od 300Mb za 3 Kn je samo na internet SIM kartici, a na njoj nema u ponudi 1 Gb 7 dana za 10 Kn. I obrnuto...
Dobro si primetio.
Ali ja imam obe kartice :)
 
edceb8e598691e0630c3f2a14bf49ca5.png



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nama je izgleda mnogo i giros od 2 eura ,za stolom,stolnjakom,karanfindlom i konobarom[emoji2]
 
Poslednja izmena:
Samo na mesecne pakete vazi popust.

Inace sam iskalkulisao... na 10 dana mi se ne isplati mesecni sa popustom od 27.5kn :)
Za 10kn imam 1GB 7 dana, +5 dana po 300MB onda, sto mi je i vise nego dovoljno, i ostane mi 2.5kn, a koristim 2 dana vise ;)
Zamisli koliko bi još uštedeo da uopšte ne uzimaš pakete već samo koristiš besplatne wi-fi hot spotove.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Zamisljam da ih ima svugde, ali nema ih :)
 
A i kad navataš njihov wifi je kilav u 80%. Večnost ti treba da otvoriš nešto.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To nije samo u Grckoj. Ja sam u dva hotela na 100m od Vienna Hbf imao wifi koji je skroz neupotrebljiv bio, ali SKROZ. Ima signal, kao odlican, ali ne moze ni Gmail da otvori, ni sajt sa 500 bajtova teksta samo, bez slika.
Treci je limitirao na 5/1 free wifi :)
 
Jedina zemlja gde sam imao upotrebljiv wifi je Rumunija :) gde god da sam se povezao bilo je bar 50 mbita up/down...

Ovaj bonbon u Grčkoj na Sitoniji meni najbolje radi na WIND mreži sa 3G mifi ruterom. Ide oko 10 mbit DL.


Sent from my Samsung G950FD using Tapatalk
 
Videcemo kako radi na j7 2017 na 4g javicu vam za koji dan kad prijatelj kod koga je kartica odradi speedtest.
Pozdrav
 
@sale99

Telefon je p10lite, Sitonija, lagomadra plaža. Mreža Cosmote, 4G. Bonbon standardna sim kartica. Da ne zaboravim, sa ovim netom sam gledao i eon (kratko doduše, da ne spucam previše neta gledajuci SK HD).
14a7c38e645b901e7f7705f2c4ed8e44.jpg
 
Poslednja izmena:
Ovde gde smo na Kefaloniji, najjači Cosmote.

Bio sam do Winda, nude 10 GB za 12€. Cosmote na sajtu nema ništa uporedivo, Vodafone ne znam, tj izgleda da ima 1 GB dnevno neki paket.
 
Poslednja izmena:
Evo jos jedne sa Sitonije. Toroni. Cosmote 4G preko bonbon-a... internet sim...
7e5c2bce00360d25a4efe9e91a4fd101.jpg


Sent from my SM-N930F using Tapatalk
 
Ima i Taza Mobile... 8.5e za 5gb + aktivacija + bonus i izađe na 6gb.
BojBon me ispalio... Kada sam potrošio 6gb ostatak kredita je spržio po ceni 0.88kn/MB... Tako da sam ostao bez 110kn koje sam planirao da pametnije potrošim.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Nije te obavestio porukom da si spržio 6gb?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne obavestavaju, to se i meni dogodilo prosle godine.
 
Ja zato nisam smeo 176km da uplatim :(
 
Nazad
Vrh Dno