Šta je novo?

Tutorial za TORRENTe

Da li moze uTorrent221 da se podesi tako da kada skidam svaki torent skine do odredjenog procenta(ili recimo kilobajta) i onda automatski stopira downlod???
ako nije tajna za šta ti to treba
 
Ne, nego za parcijalni download.
 
Imam PC koji je uglavnom ukljucen 24/7 sa uTorrent-om 2.2.1 i sluzi kao NAS. Koja je najkulturnija varijanta da kada surfujem na drugom pc-u i kada nadjem "ïnteresantan" torrent, stavim da se skida na PC-u sa uTorrent-om, i kako kontrolisati taj uTorrent preko mreze.
 
Koristim utorrent 3.4.1 build 31139 na win 8.1 i nikako ne radi torent, nije da ima malo seedera vec dodje on do max brzine i drzi ga tako jedno vreme, max sat vremena i onda padne na 0kbps i nikako da krene, krene on ali za nekih sat dva i onda opet isto... Ne razumem, pre mi je odlicno radio, doduse msm da sam starije verzije koristio... Iskljucivo skidam sa partis.si koji je uvek max brzine davao i nije bilo ovakvih padova i problema, to jos pre na win 7
 
Taj sam problem i ja imao, kada sam stavio down i up na 0 poceo je normalno da radi. Pre toga je dw bio 2000, a up 2.
 
Taj sam problem i ja imao, kada sam stavio down i up na 0 poceo je normalno da radi. Pre toga je dw bio 2000, a up 2.

Aha, ja sam up uvek drzao na 1... Sad sam oba stavio na 0 pa cu da vidim. Ako nista, probacu neku stariju verziju

Edit: Sad se iz 'cuga' pokrenuo na max brzinu tako da mislim da je to bio problem sto je upload bio ogranicen na 1kbps... Hvala matori! :D
 
Poslednja izmena:
Ma ja zamalo laptop nisam kroz prozor izbacio dok nisaam provalio da je do toga :)
 
Bio sam sarkastican. To je verovatno neku vid zaštite od ljudi koji limitiraju upload. Pošto, jelte cilj p2p zajednice je međusobno deljenje.

Neka preporučena vrednost uploada je 80% od tvog maksimalnog. Pri toj vrednosti neces imati nikakvih problema sa surfom i sl. (kapiram sa si ga skroz ograničio zbog surfa)
 
Sad vec kad spominjete upload imam strasnu muku, evo vec 2 nedelje skidam lotr x3 sa hdbit 290gb a znate da ratio treba da bude iznad 0.3 sa nasim netom jednostavno nemere...
 
Ima ona narodna, ispruži se onoliko koliko mozes da se pokrijes. Ako već skidas torrent od 300 giga uzmes sb ili koristis javne trakere, juriš fl i sl.
 
Moze li uTorrent da prikazuje koliko je skinuto/poslato u KB ili makar da ne prelazi iz MB u GB???
 
Ne znam gdje drugo da pitam, pa cu ovdje. Zna li neko neki dobar torent sajt za ebooks?
 
Na engleskom ili srpskom jeziku?
 
Pošto povremeno koristim Skype, a pritom seed-ujem na privatnom trackeru, zanima me da li postoji neka opcija ili aplikacija, koja bi usporila upload dok obavljam video poziv ili ga primam svejedno? Jer ukoliko upload ide normalnom brzinom, Skype "štuca" što je i logično.
Znam da je malo zeznuto pitanje, al možda neko zna kako :).
Hvala
 
U samom torent klijentu ograničavaš brzinu uploada.
 
Ja sam neke knjige na srpskom našao na balkanelite.

I mene interesuju knjige na srpskom u mobi formatu.
 
Ponešto se pojavi na TorrentHR mada je tu većina na hrvatskom jeziku.Ima ponešto da se nađe na rapidserbia forumu.
 
Mene interesuju sve moguće knjige na srpskom u bilo kom formatu. :)
Mislim da na BalkanElite ima najviše knjiga, s tim što je većina na hrvatskom ali ima ih dosta i na srpskom...
 
Moguće ali to je forum, čovek je pitao za torent sajt. :)
 
Nazad
Vrh Dno