Šta je novo?

Tutorial za TORRENTe

Same postavke su iste pre 5 godina i danas da bi ti radio download i upload kako treba.Sve ostalo moraš sam da menjaš prema svojoj brzini i namestiš kako tebi odgovara.
I lepo što si podelio rešenje problema sa nama,možda nekom zatreba...
 
U zadnja dva dana uTorrent kad pokrenem i krene da skida, nakon par minuta sve zaglavi, dobijem not responding prozor i nema šanse da išta uradim, dok ne isključim laptop na power dugme. Zna li mozda neko u cemu je problem? Win 8.1 64bit.
 
Radi li ti Skype normalno?
 
Radi sve normalno. Evo skinuh 3.1.2 verziju uTorrenta i gle čuda nema tih problema.
 
Hocu da se prebacim sa utorrent 1.8.5 na 2.2.1, pa jer moram da brisem stari ili da instaliram preko njega?

Sidujem dosta torenta pa se plasim da ce nova verzija da ih obrise.
 
Zašto bi to radio? 185 je najbolja verzija ikad, dozvoljena na svom trakerima. I radi perfektno.
 
Nije baš svuda dozvoljena 1.8.5.

2 ping1000, samo instaliraj preko, a ako ti 1.8.5 radi svuda gde si član onda i ne moraš da je menjaš.
 
Ja koristim uvek najnoviju verziju mikrotorenta i nemam nigde problema a imam naloge na BitHDTV,HD Space,TvTorents,IPTorents,TorrentHR,Xspeeds.
 
Nisam ni napisao da ces imati probleme ako koristiš najnoviju. Ja sam isprobavao sve posle 185 i stalno neki problemi. Koristim FL, TL, IP, KG TT, What, waffle, LM, LT, TVT i na njima 185 radi bez greške.
 
Da ali i najnovije verzije često nisu dozvoljene na trackerima. Najnovija verzija uTorrenta je 3.3.2 a na IPT je poslednja dozvoljena verzija 3.2.2, na TL 3.2.3, na HDT 1.8.4, itd...
 
1.8.5 nema podrsku za UDP. Ja sam preso na 2.0.4 i odlicna je.
 
Ma verujem ja da radi ali me smara da razmišljam da li će neko da mi lupi warn zato što koristim "nedozvoljen torent klijent" kao što sam recimo dobio na pretome, a i taj koji sam koristio je radio... :)
 
Kakav mu je UI?
Jel jos uvek onaj jednolicni i jednobojni gde je svako dugme maltene identicnog izgleda, pa ne znas ni sta stiskas ako se ne udubis.

Ja zbog toga nisam prelazio na noviji od dvojke. A voleo bih remote control da imam. Onaj lep iz aplikacije sa telefona i sl, a ne kroz web...
 
Možeš da ubaciš drugi toolbar umesto originalnog, barem je ranije moglo.
Predlog.
 

Prilozi

  • Untitled.png
    Untitled.png
    40.9 KB · Pregleda: 127
Poslednja izmena:
Ne svidja mi se sto nema opcija pause na ovom novom toolbaru.
 
Desila se za mene cudna stvar,da objasnim od pocetka:imao sam instaliranu verziju 3.4.1 beta i deinstalirao je kad sam poceo po privatnim trackerima i instalirao 3.3.2.I pre par dana mi pocrveneli torrenti koje sam seedovao na BTN,danas slucajno pogledam a ono verzija 3.4.1 ponovo instalirana.Da nisam sedeo verovatno bih pao od iznenadjenja,ponovo instaliram 3.3.2 ali se plasim da me ne kazne na BTN jer jedan torrent nije bio na seedu 5 dana vec 3,5 dana.Interesuje me kako da predupredim takva iznenadjenja ubuduce,toliko se trudim da ne pogresim i onda mi se ovo desi?Molio bih za savet,zahvaljujem unapred:zgran:
 
U podešavanjima dečekiraj automatsko apdejtovnje.
 
Hvala pejo,ja sam bio ubedjen da sam to uradio:sceptic:
 
Može li da se namesti nekako sidovanje fajlova sa različitih mesta (particija, foldera)? Kontam da ne može mada... bolje da pitam, da ne kopam sad po netu bezveze. U opcijama nisam našao ništa na brzinu ali reko ko zna, možda može s novijim verzijama (klijent je utorrent 2.0.4)
Dosta dugo koristim torente ali mi nije nikad trebalo ovako nešto jer nisam sidovao veće količine.
 
Naravno da moze. Samo pri stavljanju torrenta u klient lociraj gde su ti skinuti fajlovi od istog.
 
Pazi stvarno :D
Ja sam nekako uvek mislio da mora da ima temp folder pa kad ga iz njega proveri da premesti u finished za seed...
 
Da li moze uTorrent221 da se podesi tako da kada skidam svaki torent skine do odredjenog procenta(ili recimo kilobajta) i onda automatski stopira downlod???
 
Nazad
Vrh Dno