Šta je novo?

Tutorial za TORRENTe

Meni na 3.2.2 nema 1. i 3. stavke. A samo jedan od ovih ostalih je imao 'true' value.
 
Pitanje za one koji koriste 2.2.1 i 2.0.4: da li vam uT uvek stavi .!ut ekstenziju na fajlove koji se skidaju kada je čekirana ta opcija ili se dešava da nekima stavi, a nekima ne?
 
uT 2.2.1 (build 25130) dva problema:




1) podešeno je da stavi tu opciju (.!ut) dok nebude gotov tj. skinut celokupam torrent ali mi se dešava da skine recimo torrent u kom je 10 fajlova da pokaže da je završen počne da seeduje a kad otvorim vidim da je recimo na 1 ili 2 od deset i dalje oznaka .!ut koje naravno ne mogu da otvorim

2) Pored rečenog javlja se i problem koji ti navodiš obično kad je torrent npr na 99.1 tad nema .!ut oznaku i dalje mi se nalazi u folderima podešenim za nezavršene torrente ali svaki fajl otvaram bez problema


Iritantno ali kad sam postavio pitanje ovde na forumu kako rešiti problem nisam dobio ni jedan odgovor a rešenje na netu nisam našao
 
Poslednja izmena:
Pitanje za one koji koriste 2.2.1 i 2.0.4: da li vam uT uvek stavi .!ut ekstenziju na fajlove koji se skidaju kada je čekirana ta opcija ili se dešava da nekima stavi, a nekima ne?

Rekao bih, da, ali si me samim pitanjem pokolebao. Tačnije je da kažem da nikada nisam primetio da nije stavio tu ext na fajl koji se skida.
2.0.4.
 
Da li vam radi RSS Feed za HD-Torrents. Kad unesem RSS Feed link u ruTorrent on ucita poslednjih 20 uploada, ali to je to, ne update-uje mi nove feedove. Imate li neki predlog?
 
Zao mi je sto moram da pisem ispod svog posta.:)
Na IPT sam seedovao torrent, i nabio bafer oko 53GB, ali mi je prijavio samo oko 23GB. Da li vam se desilo nekad nesto slicno, da li da alarmiram moderatore na IPT, ili da sacekam jos malo, vec je proslo skoro sat i po od kad sam prestao a seedujem. Inace, do sada nisam imao takav problem sa IPT.
 
Pa, ako ti torrent klijent nije u onoj listi klijenata koji ne šalju dobre podatke, onda si u stvarno čudnoj situaciji. Nešto slično se desilo jednom liku kome sam dao pozivnicu. Kaže da ima 10GB buffera, a nije upload-ovao ništa. Sad, da l' me loži da nije ništa upload-ovao ili u čemu je fora...

Inače, ratio se ažurira gotovo momentalno.
 
Jel postoji mogucnost da se namesti uTorrent da ne seeduje dok se torrent 100% ne skine?
 
Jedino da upload brzinu tokom download-a ograničiš npr na 10kB/s, a kad završi skidanje da skloni ograničenje. Tu opciju imaš u ''bandwidth'' delu u opcijama uTorrenta.

Ako ti ovako nešto odgovara...
 
Ima i dole desno gde piše U:, može da se ograniči na 1kB/s.
 
Glupo bi bilo i da postoji takva opcija.
 
Imam utisak da na vecini trackera uploaderi prilikom kacenja torrenta ogranice brzinu UL, kako bi nakupili sto vise leechera, pa tek onda oslobode ceo UL link. Definitivno jeste pametno. Ja sam zakupio SB 1Gbit/1Gbit, upravo se spremam da UL nesto, pa me interesuje da li da praktikujem ovu foru. Da li je to dozvoljeno?
 
Ako ti postavljaš nov torrent, onda u pravilima tog tracker-a obično imaš informacije koja je najmanja moguća brzina da bi mogao da seed-uješ nešto.
 
Da, to sam video. Konkretno, pokusavam da uploadujem na HDT, minimalna dozvoljena UL brzina je 500Kb/s. Mada dobijam poruku
Page unavailable

Sorry, but the requested page is unavailable due to a server overload.

Our engineers have been notified, so check back later.
, a vidim da ostali useri uploaduju bez problema.

Da li da brzinu ogranicim iz samog torrent managera, ili postoji neki drugi nacin?
 
Ne znam kako je kod njih, ali na tim elitnijim tracker-ima ne može svako da upload-uje. Možda imaju neki sistem za uploader-e ''početnike''.
 
Nisam ni ja siguran, pre neki dan sam uploadovao bez problema. Bilo kako bilo, javljam krajnji ishod, cisto da znate za ubuduce.
Zdr

edit:
@peja
Otvara i meni stranicu, ali kad popunim sta je sve potrebno, i stisnem send, izbaci mi gornju poruku. Videcu sa nekim na njihovom forumu.

edit2:
Problem je bio do njih, na neki nacin. Kada sam pokusao da uploadujem sa hd-torrents.org, nije htelo, a sa hdts.ru je proslo bez problema.
Malo sam se preso, hteo sam da ogranicim UL na 1Mb/s, ali nisam uspe da nadjem na ruTorrentu (Web UI na SeedBox-u), tako da su dvojica usera skinula od mene u roku od odmah. :)
 
Poslednja izmena:
Da li ćeš uspeti da izdržiš da ne uplatiš SB makar za još nedelju dana sada kada si se manje-više uhodao?:p
 
Naravno da neću izdržati. :D
Vodim se mišlju da platim 100Mbit za mesec dana, mada posle 1Gbit,ne znam kako ću da se naviknem. :p
Ima i loših strana, npr. trebalo bi da privodim fax kraju, a SB mi ne da :). U poslednjih par dana, kad sam kod kuće, dosta vremena provedem ispred računara blenući u trackere.
 
Da li neko ima ideju o cemu se radi, ili da cimam njihovu podrsku?
Danas je radio kako valja, i sam od sebe poblesio.
Jednostano ne ucitava listu torrenata, i ne podize ceo interface.
 

Prilozi

  • Untitled.png
    Untitled.png
    132 KB · Pregleda: 171
Ljudi jel vam radi yuwabits????
 
Ok proradio je!!!
 
Meni se, kad je uključen utorrent, sporo otvaraju internet strane, iako samo upload-ujem. Da ne zna neko fix, ili u krajnjem slučaju neki bolji klijent. Iako mi se, kao ni kolegi Kritika, ne mijenja.
 
Nazad
Vrh Dno