Šta je novo?

GE Force problem

RasetaM

Čuven
Učlanjen(a)
08.09.2001
Poruke
796
Poena
619
Pazi ovako, prodao sam coveku Eagle GEForce2 MX400 64Mb sa TV out-om, i sve njemu lepo radi, i onda je instalirao nove drajvere skinuo ih negde sa interneta, p aih deinstalirao i ponovo instalirao stare. Ugasio racunar i kad ga je upalio kaze da mu je prvo ekran poceo da menja svetlinu a da u Windowsu (XP) ima konstantno mutnu sliku, kada prikljuci TV na TV out slika na TV prvo pocne da menja boje i sve vuku na plavu, pa onda naizmenicno crno-belo pa plavicasto pa crno-belo...

ima li neko ideju sta bi moglo da bude, i nemojte me pitati sto sam mu prodao to, i molim Vas bez onih komentara "ma to je Eagle" ili "koliko para toliko muzike", covek je sam hteo bas tu karticu i ja sam mu tu i nabavio!

ajd
 
Pazi ovako,
sigurno si bilo kada video kako izgleda TV kome je otisla kaskada,
tj. ekran pa slika igra gore,dole,menja boje...
Pogledaj,mozda je bas njemu monito otisao u vecna lovista.
Elem,stavite drugu karticu i vidite da li je sve OK.
Inace i ja imam eagle karticu vec godina dana i super sam zadovoljan.Sve najbolje...
 
npetar je napisao(la):
Pazi ovako,
sigurno si bilo kada video kako izgleda TV kome je otisla kaskada,
tj. ekran pa slika igra gore,dole,menja boje...
Pogledaj,mozda je bas njemu monito otisao u vecna lovista.
Elem,stavite drugu karticu i vidite da li je sve OK.
Inace i ja imam eagle karticu vec godina dana i super sam zadovoljan.Sve najbolje...

Ma i ja sam prvo pomislio da je otisao monitor a onda kad smo prikljucili i TV...
 
mozda su zaostali drajveri a mozda i overklok!!!
Najbolje je da probate neku drugu karticu ili tu karticu na drugoj masini radi izolacije problema. Za pocetak uninstall drajvera pa install
 
Laza je napisao(la):
mozda su zaostali drajveri a mozda i overklok!!!
Najbolje je da probate neku drugu karticu ili tu karticu na drugoj masini radi izolacije problema. Za pocetak uninstall drajvera pa install

Mashina nije overklokovana, a drajveri obrisani pa ponovo instalirani, sve po propisu, inace monitor menja svetlinu i pre nego sto se pogrene Windows pri samom paljenju racunara!!!

Veceras cemo probati na drugoj mashini!
 
Nazad
Vrh Dno