Šta je novo?

Blueberry RedCat

Skoro sam uzeo ovaj player i mogu da kazem da je super za pare koje sam dao. Uzeo sam model od 2GB za manje od 5000din. i uz njega sam dobio i mini-usb punjac (znaci nisam morao da ga dokupim). Slisalice mozda jesu malo cudne sto se tice izgleda ali daju stvarno dobar zvuk. Reprodukcija je super. Jeste da je malo nezan posto nema klasicne dugmice ali na to se lako navikne. Baterija je super - ali je obavezno punjenje od 12 sati.

Sve preporuke za ovaj player - Best Buy definitvno (odnos cena/performanse)!

POZDRAV
 
Skoro sam uzeo ovaj player i mogu da kazem da je super za pare koje sam dao. Uzeo sam model od 2GB za manje od 5000din. i uz njega sam dobio i mini-usb punjac (znaci nisam morao da ga dokupim). Slisalice mozda jesu malo cudne sto se tice izgleda ali daju stvarno dobar zvuk. Reprodukcija je super. Jeste da je malo nezan posto nema klasicne dugmice ali na to se lako navikne. Baterija je super - ali je obavezno punjenje od 12 sati.

Sve preporuke za ovaj player - Best Buy definitvno (odnos cena/performanse)!

POZDRAV

Gde si uzeo taj model (2gb) za manje od 5k dindzi? Gigatron?
 
Eto...ja kad sam prichala(pisala) da je to odlichan player i da se necete pokajati ako ga kupite, niko mi nije verovao. Neki su me chak i napadali...shmrc :(
I nikad mi nece biti jasno shto mi ljudi ne veruju!!!
Za sluchaj da se josh neko dvoumi...marsh po macu...odmah :whip:
 
ja sam do sad promenio 2 komada, evo spremam se i drugi da vratim. Prvi je bio od 1gb, baterija mu je držala manje od pola sata... ovaj drugi je od 2gb i baterija mu drži oko 1h... Kontam da bi onaj od 4gb izdržao 2 sata :) Šalim se, malo sam se za**** što odma nisam uzo pare nazad kad sam vraćao prvi... nego još doplatio za ovaj od 2gb pošto više nisu imali modela od 1gb. Osim baterije, plejer je jako simpatično urađen, da je displej malo veće rezolucije pa bi bio i odličan, samo mi nije jasno zašto se uopšte trude da urade dobar plejer kad na kraju stave ovakvu buđavu bateriju. Međutim ako neko ima sreće da naleti na dobar primerak ili živaca da vraća par puta plejer dok ne naleti na neki sa ok baterijom, onda svakako vredi... Što se mene tiče ja ga vraćam i verovatno ću uzeti neki SonyEricsson tel iz W serije, to je bar sigurica
 
Evo, ja sam pazario cat od 2gb i mogu samo da kazam da je player preteran. Sto se tice baterije, jeste da je malo smesno, ali sam odradio staromodno formiranje, tj. 3x 15h. Evo dusu mu vadim i nikako ne mogu da ispraznim bateriju :d . Nisam jos proverio koliko drzi, ali evo sad cu da malo obratm paznju i na taj detalj, pa cu vam postovati i tu informaciju.

Izgleda da ipak ovi od 2gb imaju bolje baterije, pa bi preporucio ljudima da pre pazare 2gb nego 1gb, jer ipak razlika od 1000din. i nije neka, a definitivno se dobije vise, i sto se tice kapaciteta i sto se tice baterije.

E da....jos jedna stvar, plastika mi uopste ne krcka (kao sto je to slucaj kod nekih ljudi), tj. zategnut je ko puska. Znaci ko zeli ipod za male pare, neka pazari ovo malo cudo ;) .
 
Takodje nisam precizno merio, ali baterija drzi preko 10 sati kada se slusa iskljucivo mp3 (sto jedino i radim sa njim), sto me je izuzetno prijatno iznenadilo :) Inace, model je od 2GB.
 
Jedno pitanje za vas koji posedujete model od 1gb: Koliko puniti player ako strelice stalno pokazuju da se tel puni iako je realno pun, evo puni se vec 7-8 sati i jos uvek je kao na pocetku?
 
Da li moze da se zameni baterija kada dodje do kraja radnog veka?
 
Za punjač možete koristiti motorolin...npr od V3 ;)
 
Mom bratu koji je kupio Blueberry TomCat je puko film. Problemi su da neke mp3 pesme jednostavno nece da pusti, kada pristupi preko explorera u folder nekog albuma, pusta samo jednu stvar i na kraju je ponavlja i ne prelazi na sledecu. I jos najgore kod nekih pesama koje su akusticnije sa vise basa ima brujanja. Zamenili smo za novi plejer i opet ista stvar. Dodje nam da ga zamenimo za RadCat 2 GB model pa imam neka pitanja. Da li vidi foldere tj. da li mogu da lepo pristupim folderu jednog izvodjaca pa da slusam pesme u okviru njega ili nema ovu mogucnost, pa da moram u ogromnu listu pesama da ulazim? Drugo, na itsvetu sam procitao da redja pesme po datumu a ne po imenu pesama. Jel ovo tacno? I konacno, kakvi su vam sad utisci finalni sto se tice baterije nakon duzeg koriscenja? Jel sad svima vremenom izdrzljivija? Hvala na strpljenju i nadam se jos brzem odgovoru.
 
Poslednja izmena:
Mom bratu koji je kupio Blueberry TomCat je puko film. Problemi su da neke mp3 pesme jednostavno nece da pusti, kada pristupi preko explorera u folder nekog albuma, pusta samo jednu stvar i na kraju je ponavlja i ne prelazi na sledecu. I jos najgore kod nekih pesama koje su akusticnije sa vise basa ima brujanja. Zamenili smo za novi plejer i opet ista stvar. Dodje nam da ga zamenimo za RadCat 2 GB model pa imam neka pitanja. Da li vidi foldere tj. da li mogu da lepo pristupim folderu jednog izvodjaca pa da slusam pesme u okviru njega ili nema ovu mogucnost, pa da moram u ogromnu listu pesama da ulazim? Drugo, na itsvetu sam procitao da redja pesme po datumu a ne po imenu pesama. Jel ovo tacno? I konacno, kakvi su vam sad utisci finalni sto se tice baterije nakon duzeg koriscenja? Jel sad svima vremenom izdrzljivija? Hvala na strpljenju i nadam se jos brzem odgovoru.

1. vidi foldere
2. redja po imenu pesama
3. baterija i dalje sljaka super :)

POZDRAV
 
Koliko sam shvatio svi su ekstra zadovoljni kvalitetom zvuka za te pare. Na bratovom TomCatu je malo jaci onaj sum kad se nista ne slusa, a kad se pristojno pojaca tek nesto se cuje, ako se jako skoncentrise. Jel na RedCatu ima tako izrazenog suma? Iako je TomCat nabudzeniji nekim dodatnim opcijama i ima veci ekran, mladji brat koji je cak 1500 din jeftiniji ipak izgleda bolje barata zvukom. Stvarno se lomim da zamenim za RedCat. Neka vasa rec bude zadnja:D.
 
Ralex2 je napisao(la):
Mom bratu koji je kupio Blueberry TomCat je puko film. Problemi su da neke mp3 pesme jednostavno nece da pusti, kada pristupi preko explorera u folder nekog albuma, pusta samo jednu stvar i na kraju je ponavlja i ne prelazi na sledecu. I jos najgore kod nekih pesama koje su akusticnije sa vise basa ima brujanja. Zamenili smo za novi plejer i opet ista stvar. Dodje nam da ga zamenimo za RadCat 2 GB model pa imam neka pitanja. Da li vidi foldere tj. da li mogu da lepo pristupim folderu jednog izvodjaca pa da slusam pesme u okviru njega ili nema ovu mogucnost, pa da moram u ogromnu listu pesama da ulazim? Drugo, na itsvetu sam procitao da redja pesme po datumu a ne po imenu pesama. Jel ovo tacno? I konacno, kakvi su vam sad utisci finalni sto se tice baterije nakon duzeg koriscenja? Jel sad svima vremenom izdrzljivija? Hvala na strpljenju i nadam se jos brzem odgovoru.

Vidi foldere, ali samo u exploreru. Ako pokusas da pustish odatle, pushta samo pesmu koju si izabrao, dok iz playera prebaci na sledecu kada zavrshi sa tom. U playeru su pesme sortirane po folderima po abecednom redu. Ako se baterija ne puni dobro, tj ako traje kratko, probaj da je punish par puta iskljucivo sa punjacem koji si dobio uz Tomcat, poshto je moguce da ti USB ne daje dovoljan napon (specifikacija dozvoljava +- 0.25V varijaciju, a ima dosta ploca koje su blize donjoj granici nego srednjoj).

P.S. : Ovo za bateriju i punjenje shto sam rekao takodje vazi i za RedCat koliko sam upoznat.

Pozz :wave:
 
Poslednja izmena:
Mom bratu koji je kupio Blueberry TomCat je puko film. Problemi su da neke mp3 pesme jednostavno nece da pusti, kada pristupi preko explorera u folder nekog albuma, pusta samo jednu stvar i na kraju je ponavlja i ne prelazi na sledecu. I jos najgore kod nekih pesama koje su akusticnije sa vise basa ima brujanja. Zamenili smo za novi plejer i opet ista stvar. Dodje nam da ga zamenimo za RadCat 2 GB model pa imam neka pitanja. Da li vidi foldere tj. da li mogu da lepo pristupim folderu jednog izvodjaca pa da slusam pesme u okviru njega ili nema ovu mogucnost, pa da moram u ogromnu listu pesama da ulazim? Drugo, na itsvetu sam procitao da redja pesme po datumu a ne po imenu pesama. Jel ovo tacno? I konacno, kakvi su vam sad utisci finalni sto se tice baterije nakon duzeg koriscenja? Jel sad svima vremenom izdrzljivija? Hvala na strpljenju i nadam se jos brzem odgovoru.

Koliko sam uspeo da vidim postoji mogucnost da jedan folder proglasite default folderom za muziku pa da onda u okviru njega slusate pesme redom ili po slucajnom izboru.

Pozdrav
 
Pa cek sad, jel se moze u listi videti folder, uci u njega pa pustati pesme iz njega, pa izabrati kasnije neki drugi folder, ili vec kako...?
 
Pa cek sad, jel se moze u listi videti folder, uci u njega pa pustati pesme iz njega, pa izabrati kasnije neki drugi folder, ili vec kako...?

moze, cak mozes da izaberes da li ce pesme iz foldera ici po redu ili random.
 
Poslednja izmena:
Evo, ja sam pazario cat od 2gb i mogu samo da kazam da je player preteran. Sto se tice baterije, jeste da je malo smesno, ali sam odradio staromodno formiranje, tj. 3x 15h.

:laugh: Ne znam kako ali uvek se pojavi neko kao ti, posle svih ovih godina i posle gomile objasnjavanja .... ja bi te proterao sa Bencha :whip::smack: , hehe :smash:
 
Evo, i ja kupio RedCat, ali baterija nikako nece da se napuni. Puni se vec konstantno 27h preko usb porta od kompa (na zadnjem panelu). U pitanju je model od 1 GB. Jel neko imao slicne poteskoce sa punjenjem?
 
Neki primerci jednostavno izgleda ne mogu da se napune preko USB porta, vec samo sa punjacem. Kontaktiraj PIN Computers (koji ti daje garanciju) u vezi tog problema...
 
Neki primerci jednostavno izgleda ne mogu da se napune preko USB porta, vec samo sa punjacem. Kontaktiraj PIN Computers (koji ti daje garanciju) u vezi tog problema...

Ma nista. Kupicu adapter od 5v za usb...
Ako neko zna gde ima neki kvalitetniji, neka okaci link. Tnx
 
Nije da hocu da namerno dizem ovu temu iz naftalina, nego mi stvarno treba adapter 220v/5v sa USB konektorom. Pozvao sam brojeve telefona par firmi koje su mi ljudi preporucili, ali ih nemaju vec duze vreme.

Ima li neko ideju gde bih mogao da potrazim ovo cudo? Nisam jos samo bio u bloku 70 :)
 
Nazad
Vrh Dno