Šta je novo?

Vrhunska Prevara i prevare na netu

Ovo sam dobio na viber od brata, nije meni stiglo. Još me ubeđuje da je od googla 100%. Kad sam video logo, da se šlogiram. Primetio sam i 00 u adresi svakako, mada je i tekst legendaran ako se uzme u obzir ozbiljnost g00gle preduzeTJa. :D

Sent from my Le X626 using Tapatalk
 
Ovo je drugar danas dobio na email, pokusali su da ga prevare za stence i ja malo proguglao i vidim da je jos neko pisao o tome ovde. Posalju vise para nego sto traze i posle ti traze da im vratis trecinu i da im uplatis na western [emoji16] Novac uooste nije stigao na paypal.

A kao da stize mejl od paypal. I sms poruka takodje. Tako da treba da se paze ljudi koji prodaju stence na KP.

Kod:
My name is Richard Smith. I'm a PayPal representative in charge of your transaction with 

 Brenda Akim  you have receive a payment of  €650.00 EUR from 

  Brenda Akim  ([email protected]) but the money is on a temporary hold by us for security reasons Kindly reply back to this message so we can give you some step on how to complete the transaction, regarding this transaction, We will be very glad to help you. We thank you for being an asset to PayPal and we hope to serve you better in the nearest future. We do not appreciate any calls due to attending to many customer, We advice you to get back to us via this email to get full details of this transaction.Be informed that this transaction is only available and can only be tracked and traced via email, So do reply back to us if you have any question about the transaction and not via phone call.


Please do reply to this email. This mailbox is monitored and you will receive a response. For assistance, always reply to this email as is use to monitor this taransaction between you and   Brenda Akim  .



Best Regards,


PayPal Team.

2c87ef58d7c3dd5191388a52af13dd23.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koliko treba da budes glup pa da nasednes na ovo, 3 puta pominje da se ne zove telefonom, tekst kao da pisalo dete od 7 godina, nigde zarez, ovo se iz aviona vidi da je fake.
 
Pa da. Drugar nije odma ukapirao dok meni nije poslao. [emoji16] Ima dosta ljudi koji nasednu na ovo...

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Stiglo mi elektronsko pismo od Huvera, legendarnog direktora FBI, koji je sad na položaju finansijskog direktora MMF-a. Edgar je bio dovoljno ljubazan da me obavesti da imam preko 15 miliona na računu i da pravo na taj iznos hoće da položi neki moj rođak sa Floride. Rođak me proglasio mrtvim, navodno stradalim u saobraćajki. Sad ja moram da ih kontaktiram kako bi sprečili mog rođaka da prisvoji novac. Šta ti je familija...

INTERNATIONAL MONETARY FUND (IMF)
700 19th Street, N.W.
Washington, D.C. 20431,
U.S.A

Date: 28/10/2021.

REFERENCE NUMBER: IMF/WDC/
1109/0320

My name is EDGAR HOOVER, the Finance Director of IMF international
monetary fund. Good morning, this is to inform you of your Long
overdue Payment outstanding in our Banking records. I saw your name in
the Central Computer among a list of unpaid inheritance claims
individuals and have to update your information through this Phone
Number contact for immediate confirmation.

Your name appeared among the beneficiaries who will receive a
part-payment of US$15.500,000 million (Fifteen million and five
hundred thousand United State dollars) and it has been approved
already for payment months ago. However we received an email from one
Mr. Jim David of Bradenton, Florida who told us that he is your next
of kin and that you died in a car accident four months ago. He has
also submitted his account information to the office department for
transfer of the fund to him as your inheritor. Below are the new
banking details as received from Mr. Jim David.

Bank name: Bank of America
Address: 6901 Northwest Expressway Oklahoma City,
Oklahoma 73132
Phone: 424 348-9415
Fax: 405-722-6405
ABA: 103000017 (all other)
ABA: 026009593 (International)
ACCT. #:003042656833
ACCT Name: FMS Investments Inc.

We are now verifying by contacting your Phone Number as we have in our
Bank records before we can make the transfer into his account and for
us to conclude confirmation if you are dead or not. Please , confirm
the response immediately before our action release of the outstanding
payment against your name listed out. I apologize to you on behalf of
the International Monetary Fund Agency towards this contact and proper
confirmation required urgently from you if alive.

Yours in Service,
EDGAR HOOVER
 
Nema ništa od para, ode sve rođaku. Izgleda da sam stvarno nastradao a da nisam ni znao. Garant mi je on pokvarenjak sredio kočnice.
Ima već četiri meseca otkako sam mrtav a niko da me obavesti. Ne znam hoću li moći glasati.
 
Nema ništa od para, ode sve rođaku. Izgleda da sam stvarno nastradao a da nisam ni znao. Garant mi je on pokvarenjak sredio kočnice.
Ima već četiri meseca otkako sam mrtav a niko da me obavesti. Ne znam hoću li moći glasati.
Ne brini, sigurno ćeš glasati, zna se i za koga. ;)
 
Svim srcem za Trampa.🐘
Stari mi kaže da pošto više nisam živ ne moram da brinem za ovo zagađenje. Jedna briga manje.
 
Ovih dana mi stizu poruke na messenger da sam dobio 25.000 drahmi i sve poruke copy paste sa tri razlicita profila ujedinjenih arapskih emirata.

Jel jos neko dobijao slican sadrzaj na facebook-u?
 
Ne znam ni sam :cool: , ali mi je smesno da neko nasedne na ovakav pokusaj prevare ili slicno.
 
Meni već nekoliko puta neko šalje ovaj smehotres na e.mail adresu još iz 1997e godine.
1678020489703.png
 
Što ne uplatiš i rešiš stvar?

:p
 
Bolje nego Pezosi
 
Da nije zarada od coin-a ?:D
Salje Morbius..:LOL:
Bez ljutnje, mala sala..
 
Mali OFF koji to i nije. Bacite pogled na youtube kanal izvesnog James Veitch. Čovek je napravio karijeru odgovarajući na sve primljene scam mailove. Obavezno pogledati pored ostalih skeč sa patkicama.
 
Atomic Shrimp ubedljivo najbolji po meni, ovo sa linka je cela plejlista

 
Nema ništa od para, ode sve rođaku. Izgleda da sam stvarno nastradao a da nisam ni znao. Garant mi je on pokvarenjak sredio kočnice.
Ima već četiri meseca otkako sam mrtav a niko da me obavesti. Ne znam hoću li moći glasati.

Hoćeš sigurno. Mojoj majci redovno dolaze ponude iz Komercijalne banke za kredit. To ne mogu ni preko veze da prekinem još od 2008 godine. Verovatno i glasa za to vreme :)
 
Meni već nekoliko puta neko šalje ovaj smehotres na e.mail adresu još iz 1997e godine.
Pogledajte prilog 379286

@CountMike , kao jedan drkadžija drugom, mogu da se pohvalim da sam ja bolji ! Ono što je posebno zanimljivo, da mail sa koj je slano je realan, i to Uprave carina.

Pitanje za sve. Da li mi drkadžije imamo neka prava u ovoj zemlji, ili je to rezevrisano samo za LGBT I Trans osobe :D

Capture.JPGCapture1.JPGCapture2.JPG
 
Probao da objasnim takvim ljudima da je fejk i sve... Ne vredi, "ali ja bih da probam".

Bukvalno sledeće je bilo gtfo (nisam im rekao naravno, jer sam ja ipak pre svega gospodin ;) ) i napustio razgovor.
 
Da li Vas zovu nekada na mobilni telefon sa broja iz Kalifornije ? Mene zvali već drugi, treći put, broj je: +1 424-341-4569

Pretpostavljam čekaju da se javim pa da mi naprave račun?
 
Pa ne mogu da ti naprave račun ako oni tebe zovu ...
 
Nazad
Vrh Dno