»RSS Benchmark sajt

Strana 56 od 78 PrvaPrva ... 64652535455565758596066 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 826 do 840 od ukupno 1157

Tema: Must have app's (MacOS X)

Member
        Na forumu od
        Sep 2014
        Poruka
        33
        Odlicno... e sad kako da ga postavim da bude default za sve fotke ?

Moderator Avatar korisnika leksa
        Na forumu od
        Aug 2000
        Poruka
        2.576
        desni klik / open with / other...
        Last edited by leksa : 01.01.0001 at 00:00

Member
        Na forumu od
        Sep 2014
        Poruka
        33
        @leksa... to se odnosi na pojedinacan fajl... a ja bi da phoenix slides bude default za odredjene extenzije.

//Update

Reseno sa: desni klik, get info, open with (select app of your choice), use it to open all files like this one.
        Menjao kurajber : 21.10.2014. u 10:13 Razlog: dopuna texta, sa resenjem

Moderator Avatar korisnika leksa
        Na forumu od
        Aug 2000
        Poruka
        2.576
        pa bre, zar moram i screen shotove da ti stavljam ("da ti crtam", modernim rečnikom)?

Može i onako kako sam ti rekao, pa u dnu štikliraš "Always open with".
        Last edited by leksa : 01.01.0001 at 00:00

Member
        Na forumu od
        Sep 2014
        Poruka
        33
        Probao... X puta zivota mi... ne bih postavljao pitanje, i kad to uradim... primi podesavanje za samo taj fajl. Za sve druge ne...

Member Avatar korisnika n1tr0
        Na forumu od
        Jul 2007
        Poruka
        5.814
      7. Moja mašina
        • CPU: iMac 27R, MBP 13R
      8. Citat Citiram korisnika: kUdtiHaEX Pogledaj poruku
        Transmit je izuzetan, ja ga koristim svakodnevno vec nekoliko godina i ima apsolutnu preporuku. Bolji klijent neces naci.
        Instalirao pre par sati Transmit - prvi utisak ocajna ikona
        Elem - da ga isprobam sto se tice performansi odlucio sam da rucno upload Laravel projekat preko SFTP na Digital Ocean droplet. Droplet koji sam testirao je u San Francisco (jer mi je to ciljna grupa), pa je iz tog razloga ping oko 250ms, ali opet fajlovi se presporo uploaduju. Namestio sam u podesavanjima da paralelno moze i do 20 fajlova, ali i dalje mi se cini da upload-uje 1 po 1. Znam da ima bolji nacin da se ovo odradi, ali me zanima dal je moguce da ne radi multiple file upload?
        Chillax...

Member Avatar korisnika Vlada>>>
        Na forumu od
        Jun 2007
        Poruka
        2.181
      10. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen 5 2600
        • MoBo: Gigabyte B450 AORUS M
        • RAM: Kingston HyperX 2x8GB DDR4
        • VGA: NVidia GeForce GTX 960
        • MON: HP Pavilion 23xi IPS Monitor
        • HDD: Samsung 850 EVO 512GB + WD RED 2TB
        • Case: FD Define R5 + CM Silent PRO 600W
        • SND: ALC892 - U.S.Blaster Surround Stereo Speakers
        • TV: LG 42LV3400
        • INET: DSL
        • Ostalo: Wacom Intous Pro, Apple Wired Keyboard, A4Tech D-320 mouse
      11. Transmit je ok, lep mu je interfejs i pregledan ali ponekad baš ume da davi a neretko i da se zaglupavi... Obično kada se to desi se prešaltam se na FileZilu koja inače po svemu sudeći u mom slučaju bolje stoji kada je reč o uploadu a ima i više opcija za slanje fajlova pojedinačno.
        DeviantART

Member
        Na forumu od
        Jun 2009
        Poruka
        4.225
        Uglavnom koristim Google Drive i tu uradim Share i podelim linkove ljudima i rešena stvar. Ali neke osobe ne žele da se igraju sa GDrive-om pa me pitaju da li mogu te fajlove da im pošaljem kao attachment? Jednom sam nešto poslao sa iZip i nisu uspeli da u Windows-u otvore attachment. Šta Vi koristite iZip, WinZip... od ovih programa a da bez problema može da se otvori na Windows-u?

Member
        Na forumu od
        Mar 2010
        Poruka
        1.482
      14. Moja mašina
        • CPU: Macbook Pro 13", 2.4GHz, 4GB, 250GB, nVidia 320M, sDrive, Aluminum Unibody
      15. Citat Citiram korisnika: makiacaveki Pogledaj poruku
        Uglavnom koristim Google Drive i tu uradim Share i podelim linkove ljudima i rešena stvar. Ali neke osobe ne žele da se igraju sa GDrive-om pa me pitaju da li mogu te fajlove da im pošaljem kao attachment? Jednom sam nešto poslao sa iZip i nisu uspeli da u Windows-u otvore attachment. Šta Vi koristite iZip, WinZip... od ovih programa a da bez problema može da se otvori na Windows-u?
        Obeležiš fajl(ove), desni taster i COMPRESS.... To uvek radi na Win.

Member
        Na forumu od
        Jun 2009
        Poruka
        4.225
        OK, a kako da postavim lozinku (u slučaju da stavljam neke važne dokumente) kada idem preko Compress?

Member
        Na forumu od
        Mar 2010
        Poruka
        1.482
      18. Moja mašina
        • CPU: Macbook Pro 13", 2.4GHz, 4GB, 250GB, nVidia 320M, sDrive, Aluminum Unibody
      19. Citat Citiram korisnika: makiacaveki Pogledaj poruku
        OK, a kako da postavim lozinku (u slučaju da stavljam neke važne dokumente) kada idem preko Compress?
        Ovako: http://osxdaily.com/2012/01/07/set-z...word-mac-os-x/

Member
        Na forumu od
        Jun 2009
        Poruka
        4.225

Member Avatar korisnika -V-O-Y-A-G-E-R-
        Na forumu od
        Sep 2004
        Poruka
        4.091
        Citat Citiram korisnika: makiacaveki Pogledaj poruku
        Možeš ih i na Dropbox, onda su ti čak deo lokalnog folder na kompjuteru, a oni tamo imaju opciju da skidaju fajlove pojedinačno ili ceo folder kao zip.
        マリオ

Administrator Avatar korisnika kUdtiHaEX
        Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        17.317
      23. Moja mašina
        • CPU: ~ 40
        • RAM: ~ 1TB
        • LAP: MacBookPro12,1, MacBookPro10,1, MacBookPro6,1, Mac Mini
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: 25 cm
      24. Citat Citiram korisnika: n1tr0 Pogledaj poruku
        Instalirao pre par sati Transmit - prvi utisak ocajna ikona
        Elem - da ga isprobam sto se tice performansi odlucio sam da rucno upload Laravel projekat preko SFTP na Digital Ocean droplet. Droplet koji sam testirao je u San Francisco (jer mi je to ciljna grupa), pa je iz tog razloga ping oko 250ms, ali opet fajlovi se presporo uploaduju. Namestio sam u podesavanjima da paralelno moze i do 20 fajlova, ali i dalje mi se cini da upload-uje 1 po 1. Znam da ima bolji nacin da se ovo odradi, ali me zanima dal je moguce da ne radi multiple file upload?
        Koristi Git zaboga, gde si nasao da dizes Laravel projekat, koji se sastoji od milion malih fajlova, putem FTP-a To sto tebe muci ne mora biti direktno do klijenta, vec i do servera tj. toga kako je on podesen.
        Menjao kUdtiHaEX : 20.11.2014. u 19:27
        U svakoj laži ima pola istine. Što znači da se laž sastoji od jedne polovine, koja je istina, i druge polovine, koja je laž. E sada, ako na ovu drugu polovinu ponovo primenimo aksiomu da u svakoj laži ima pola istine, zaključujemo da u prvobitnoj laži ima 3/4 istine, a 1/4 laži. Matematičkom indukcijom dalje lako dolazimo do rezultata da je limes istinitosti svake laži = 1, tj. da je u pitanju sušta i neokaljana istina.

Member Avatar korisnika n1tr0
        Na forumu od
        Jul 2007
        Poruka
        5.814
      26. Moja mašina
        • CPU: iMac 27R, MBP 13R
      27. Citat Citiram korisnika: kUdtiHaEX Pogledaj poruku
        Koristi Git zaboga, gde si nasao da dizes Laravel projekat, koji se sastoji od milion malih fajlova, putem FTP-a To sto tebe muci ne mora biti direktno do klijenta, vec i do servera tj. toga kako je on podesen.
        Ma nesto mi nije prihvatalo settings, a hteo sam da testiram transmit jer neretko se desi da od klijenta dobijemo samo ftp login i samo usera za bazu...
        Chillax...

Strana 56 od 78 PrvaPrva ... 64652535455565758596066 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •