Šta je novo?

MMS probelm kod telekoma

Rizmal

Slavan
Učlanjen(a)
21.01.2005
Poruke
2,524
Poena
425
Moja oprema  
Ostale periferije
PS5 Digital + G923
Laptop
McBook Pro 15
Tablet
Apple iPad Pro
Mobilni telefon
Apple iPhone 13 Pro Max
Pametni uređaji
Apple Watch 7
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Problem je sledeci kupio sam sebi i deojci pre par meseci soyericsson k750i, i kad smo ubacili nase 064 kartice meni sve raadi super i gprs i mms ali kod devojke radi gprs a mms niti da ga primi niti da ga posaljje.

E sada kad sam ja stavio moju karticuu u njen mob sve radi super a njena kartica u mom telefonu opet ne prima mms.

Zvali smo telekom centar i oni su rekli da je sve aktivirano i da mora da je do telefona,kad sam im objasnio kako se sve to ponasa lik je rrekao reaktivirace joj mms deo i poslati poesavanja opet sto su i urtadili i opet nema promene,nakon par dana zvao sam opet i ono neki drugi lik je poceo da mi prodaje istu pricu.KAd sam mu rekao sta je sve radjeno rekao je da je problem u mobu i da zato en moze da prima mms,i to pored mog objasnjenja da je problem do kkartice jer moja kartica u oba moba ima pristup i gprs-u i mms-u a njena samo gprs-u...


Zna li neko u cemu je problem jer definitivno ljudi u telekomu nisu toliko uceni da bi znali u cemu je problem...

Jedino sta nije uradjeno to je da odemo do njih pa da ima damo da se svojim ocima uvere da s mojom karticom sve radi na oba tela a s njenom ne...
 
Poslednja izmena:
Da bi ti radio MMS, moraš da imaš dve stvari aktivne:

- pristup APN-u "mms" (verovatno imaš, jer da nemaš, stigla bi ti ona poruka da pogledaš poruku na WEB-u)
- pristup MMSC-u (to verovatno nemaš, to treba da ti aktiviraju, al' izgleda da nisu ...)
 
Nazad
Vrh Dno