Šta je novo?

3G i za prepaid korisnike MTS-a

Učlanjen(a)
25.03.2005
Poruke
948
Poena
345
Mobilna telefonija Srbije omogućila je korišćenje 3G servisa svim prepaid korisnicima koji imaju 3G telefone i prijave se za korišćenje 3G servisa.

Prepaid korisnici za 299 dinara mesečno mogu da koriste 3G servise.

Video poziv tarifira se po ceni običnog poziva u tarifnom profilu korisnika, a preko jedinstvene pristupne tačke 3G MONDO korisnicima je omogućen besplatan pristup 3G sadržajima na MONDO wap portalu.

Za korišćenje 3G paketa usluga možete se prijaviti slanjem SMS poruke sa tekstom PRIJAVA na broj 734.

Usluga će vam biti ponovo aktivirana i u narednih 30 dana ukoliko imate dovoljno kredita na vašem prepaid računu i ako u medjuvremenu niste deaktivirali uslugu.

Deaktiviranje usluge možete obaviti slanjem SMS poruke sa tekstom STOP na broj 734, a usluga će Vam biti deaktivirana po isteku 30 dana od poslednje aktivacije.

Postpaid korisnici, kao i svi Biznet korisnici koji imaju 3G telefone i prijave se za korišćenje ove usluge, će u narednih mesec dana 3G servise moći da koriste za smao 99,00 dinara.

Usluge treće generacije omogućavaju video pozive (sagovornika možete i da čujete i da vidite), uživo gledanje TV programa, muzičkih spotova i filmskih sadržaja, nadzor važnih saobraćajnica, kao i drugin multimedijalnih sadržaja preko mobilnog telefona.

http://www.naslovi.net/search.php?q=mts&search_option=on
 
300+PDV? Pa da li su oni normalni. Ja se smejao sto se na postpaidu naplacuje 100, a oni jos gore. Pa znaju li da kod telenora nema pretplate?
 
Uf...ipak, to je povoljnije nego što sam mislio. U svakom slučaju cene padaju. Eto šta znači konkurencija.
Inače, primetio sam prekjuče da mi se na nokia 6233 pojavio znak 3G umesto one antene-viljuškice. Danas je nestao nekim čudom. Tošin Bunar je kraj.
 
Meni se na E770v pali u NS signal par dana, slab je 2-3 crtice dok u BG danas mi pokazao maximum i bio stalno na 3G. Malo je skupo, posto nemam sa kime da obavljam 3G...
 
Kako sam se prijavio na 3G tako su mi skinuli 350 din sa racuna a 3G vise ne radi nego sto radi. Bio sam i u korisnickom servisu ali nisu pomogli. Odgovori su tipa jos je slab signal, za prepaid korisnike je 3g pusten na neki drugi nacin u odnosu na postpaid to jos nije razradjeno i slicno...
 
Meni evo ne radi tri dana ni kada je full signal. Ovo je cista prevara, koji su kreteni da pustaju nesto sto nije testirano. Vratio mi se hate prema Telekomu u roku od naglo!
 
Nazad
Vrh Dno