Šta je novo?

Periferni uređaji Koji 2.1 zvucnici do 50 evra?

Miševi, tastature, štampači, skeneri i sl.

Black Arrow

Slavan
Učlanjen(a)
19.12.2006
Poruke
372
Poena
319
Hteo bih da kupim malo pouzdanije i kvalitetnije 2.1 zvucnike. Ne treba mi za nista specijalno, znaci samo slusanje muzike i to je to.

Opet, treba da poseduju solidan zvuk i sto je najvaznije da su pouzdani. Do sada sam se drndao sam 2.0 zvucnicima i brzo su mi riknjavali, a sada mi treba nesto bolje.

Na raspolaganju imam 50 evra, mada bih dao para samo za ono sto mi je potrebno.
 
A doticnih zvucnika nigde nema u Srbiji!!! :mad: Nasao sam jedan komad u Nisu ali po vecoj ceni plus sto treba placati i postarinu. A zvanicni uvoznika kaze da ce sledeca isporuka biti krajem februara!!!! :zgran:
$%^#$%% ti "ozbiljne" domace firme.
 
sta mislite o Logitech S 220??

hocu da kupim devojci, pa ne bih da se zeznem :)


SP-LO-S220.jpg


Biće sasvim ok za devojku. ;)

Imam te zvučnike od skora. Prilično su slabiji od duplo skupljih 2.1 sistema u vrednosti od 50 evra (tipa X-230), ali se fino čuju (mnogo bolje od onih 2.0 plastikanera sa buvljaka). Ako ih nađeš za <2k din, biće to dobra kupovina. Ako, pak, rešiš da joj uzmeš kvalitetan 2.0 sistem, pogledaj Genius SP-HF800X i slične modele.
 
Logitech X-230 ili Altec ATP3, mada ćeš ove druge teže naći.
 
Узео сам ове B-73 на слепо, платио 2300 дин целих + поштарина пре две недеље 27.40 EUR, код Јакова задовољан сам и звуком и изгледом, доста су тешки и велики за тај новац. Препоруке, слушам их малте не потпуно утишано.
Димензије 202mm x 161mm x 245mm

B73(08).jpg


иначе микролаб заиста има шта да понуди http://www.microlab.cn/product/speakers/pro speaker.htm

@Seraph додуше 2.0 је у питању SOLO 1.
 
Poslednja izmena:
Da li da uzmem Microlab FC 330? Kako su se pokazali, kakav je zvuk, bas...? KOSTAJU SAMO 35E, neverovatno, a snaga 56w!:zgran:
 
@Marko16
Nemoj da se palis na snagu :),ali znaj da Microlab - Blueberry za malo para nude zaista dosta...

Pogledaj - poslusaj
FC330
SW-X22
SW-M27
SW-M30

Najvise mi se svidjaju F330, imaju dosta dobrih komentara. Koje mi ti preporucujes, koji su stvarno najbolji? Ako znas bio bih ti zahvalan.;)
 
Blueberry 22,23,27,30 sam "testirao",nazalost FC330 sam samo video...

Zaboravio sam da pomenem i Gigabyte GP-S7500.

Nadji nacin da uporedis 330 i 7500 i izaberi sistem koji ti se vise svidi.Mislim da neces pogresiti,jer sam uglavnom i ja cuo samo reci hvale.
 
Ја их имам и шокантно су добри :). Могу без муке да се ухвате у коштац са доста скупљим звучницима, али треба одиџи за постизање пуног потецијала.

Ево предлог који сам лично урадио. Мала измена ових малих кутија доноси одличне резултате. Потребно је дампирати кутије, заменити каблове и кондензаторе за са скретнице. Фабрички каблови су туга, а кондезатори за скратнице коштају ~ 0.5 динара :d

Потребно је:

- 5 метара кабла за звучнике двожилиног од 1.5 кубика. ~ 500дин
- 2 кондензатора од 2.2 микро фарада 50 волти или преко. Најбоље је да буду полипропиленски (MKP) али може и полиестерски (MKS) ~ 200 дин
- Једна плоча филца за дампирање кутија 70х40 ~200
- 2 позлаћена метална чинча ~ 100 дин

Значи за додатних ~ 1000 динара, добије се звук који мора да се чује да би се поверовало да долази из комплета од 35е.
 
Poslednja izmena:
Da osvezim malo temu dakle pitanje sledece , microlab solo1 vs microlab 6201 vs Altec Lansing VS4121 vs ???, znam nisu isti cenovni rang, ali eto dakle najbolji moguci 2.1(0) zvuk za nekih 5-6k me zanima.
 
Da osvezim malo temu dakle pitanje sledece , microlab solo1 vs microlab 6201 vs Altec Lansing VS4121 vs ???, znam nisu isti cenovni rang, ali eto dakle najbolji moguci 2.1(0) zvuk za nekih 5-6k me zanima.

Е то и мене интересује, а посебно како се а-6201 чује у односу на СОЛО1 с'обзиром да он има појачало са интегрисаним чипом ТДА-7265.
 
Matora tema, vaskrsavamo.

Misljenje o ovim zvucnicima: SONICGEAR SPACE 5

Zanimljivi mi novcano, zbog blututa i mogucnosti USB-mp3. Deluju kao replika Altec Lansing-a.
Da li neko ima iskustva nekakvog? Na forumu se o brendu pisalo pre 10 godina.
 
ukratko, zvučnici od €50 iz 2007-2009 su ti današnji €75+
 
Matora tema, vaskrsavamo.

Misljenje o ovim zvucnicima: SONICGEAR SPACE 5

Zanimljivi mi novcano, zbog blututa i mogucnosti USB-mp3. Deluju kao replika Altec Lansing-a.
Da li neko ima iskustva nekakvog? Na forumu se o brendu pisalo pre 10 godina.
I mene zanima sta bi danas moglo za 50.
 
Nazad
Vrh Dno