Šta je novo?

Periferni uređaji Koji 2.1 zvucnici do 50 evra?

Miševi, tastature, štampači, skeneri i sl.

Black Arrow

Slavan
Učlanjen(a)
19.12.2006
Poruke
372
Poena
319
Hteo bih da kupim malo pouzdanije i kvalitetnije 2.1 zvucnike. Ne treba mi za nista specijalno, znaci samo slusanje muzike i to je to.

Opet, treba da poseduju solidan zvuk i sto je najvaznije da su pouzdani. Do sada sam se drndao sam 2.0 zvucnicima i brzo su mi riknjavali, a sada mi treba nesto bolje.

Na raspolaganju imam 50 evra, mada bih dao para samo za ono sto mi je potrebno.
 
Sta mislite o Logitech X-230 zvucnicima?

Meni je cena OK, a mnogi kazu da su odusevljeni zvukom. Napominjem, meni ne treba puno, samo slusanje muzike na kompu...
 
logitech x-230 i neo g25 <bluebery> su dosta jachi i daju dublji zvuk za zhurku definitivno bolji.

za svaki dan defitinivno altec atp-3, to kada poslushash sigurno cjesh ih uzeti...nemoj da mislish da su oni slabi...samo jednostavno ne "brundaju" kao jedan G25.

Inache ima ATP-3 za jedno 53e-54e ...vrede svaki euricj :) < moja subjektivna preporuka.
 
Ne znam, ja se kao dvoumim izmedju ATP3 i X-230.

Jacina nije bitna, samo zelim da slusam muziku na kompu, znaci da zvuk bude odlican.
 
onda ATP-3 :p

A da odesh u pccentar da ih chujesh? ;)
 
Neo G25

Za ulozeni novac odlichni zvuchnici, a izgledaju lepo
 
Poslednja izmena:
Prosetacu se danas do prodavnica pa cu videti kako stojim sa izborom...

I ja bih radije uzeo Altec ATP3, nekako mi se vise uklapa, ali videcu.
 
Imash pccentar i u novom sadu :)
 
Bio sam danas i prodali su Altec ATP3 :( Ali im stize sutra nova tura, tako da cu ih odmah uzeti :)

Nadam se da necu pogresiti.
 
Evo, danas sam ih doneo kuci i mogu samo da kazem da sam odusevljen.

Cist zvuk, super rade - ja sam prezadovoljan. Preporucujem svima iako su malo skuplji.
 
Danas sam skontao da mi je riknuo potenciometar. Malo cacnem ono za pojacavanje i zvucnik menja jacinu muzike kako mu se svidja.

Gadno :(
 
prošlo je 6 meseci, još imaš garanciju - sredi to :wave:

inače standardno za ATP3 da ga zezaz potenciometar, čisto da znaš ;)

Mozda je moja krivica bila, ali sam bas pazio da ne njakam potenciometar bez razloga i da jacinu zvuka podesavam iz Windowsa.

Nazvacu ovih dana prodavnicu gde sam ih uzeo, mada su mi, kada sam ih pitao za garanciju rekli nesto u stilu "tu nema sta da se pokvari, to je super". Inace, vidim da su preprodali stvar iz pc centra.
 
Mozda je moja krivica bila, ali sam bas pazio da ne njakam potenciometar bez razloga i da jacinu zvuka podesavam iz Windowsa.

Nazvacu ovih dana prodavnicu gde sam ih uzeo, mada su mi, kada sam ih pitao za garanciju rekli nesto u stilu "tu nema sta da se pokvari, to je super". Inace, vidim da su preprodali stvar iz pc centra.

super su ti prodavci :)
pa sto si uzeo od nekoga ko ti kaze da tu nema sta da se pokvari ?
Zbilja si mislio da aktivni zvucnici nemogu da se pokvare ?
Ja bi im vratio i trazio da mi srede.
 
Dobro, sigurno tamo ima garancija i sve je ok, ali je glupo da tako nesto kazu (naravno da nisam mislio tako jer je i spejs satl moze pokvariti a ne obicni zvucnici).

Videcu ovih dana, pocinje da me iritira.
 
Black@ I sta bi na kraju???
I ja jurim da uzmem neke 2.1 zvucnike sto jeftinije,pa koliko vidim tu se uglavnom pominju ovi atp3-sa hronicno losim potenciometrom,zatim neo g25 kojih nigde nema i moj adut za manje od 3000 din.-neo sw-x22 kojih ima samo u NS,trenutno.Ima li jos koji predlog ?
 
Poslednja izmena:
Ja sam juce uzeo devojci Altecove BXR1121 za 2030. dinara u Eurolinku. Jeftinije nego u PC Centru koji su zvanicni uvoznik. Sistem ima samo 15W, ali sam se odusevio koliko je zvuk cist. Za slusanje muzike u sobi, cak i ako zelite malo jace da ih odvrnete, sasvim dovoljno. Ja inace u kolima imam oko 200W muzike, i smatram da su ovi Alteci fenomenalni po cistoci zvuka. Bas je odmereno podesen, dovoljno je da se podesi na pola, sateliti daju skroz cist zvuk. Za nekoga ko voli prijatan zvuk, i nije opterecen pravljanjem buke, ovaj model toplo preporucujem. Dobijete i stalak za iPod :D
 
Moje preporuke - Bluberry Woodpecker serije - drvena kutija, domace proizvodnje, daleko bolji i jachi zvuk od konkurencije. od 2000 do 3000 din su.

Sonic Gear evo 7 - daleko najlepshi + kvalitetni zvuchnici = 4000 din.
 
Priznajem da se nisam nesto preterano dugo raspitivao sta kupiti.Par procitanih komentara,jedan tekst u digitalu i odluka je pala,pa sta bude.
Gori od ovih sto imam sigurno nisu(a imam zvrndave Genius Q16,tako nesto).

ALTEC LANSING VS2421E
 

Prilozi

  • 002554.jpg
    002554.jpg
    33.7 KB · Pregleda: 172
  • 002554-2.jpg
    002554-2.jpg
    46.2 KB · Pregleda: 136
Sto se tice ATP-3, kvalitet zvuka je odlican za te pare. Medjutim, osim potenciometra, mnogo ljudi se zali i na brujanje. I kod mojih je prisutno. To brujanje ne predstavlja problem preko dana, ali nocu moze jako da smeta. Kad ih iskljucim na potenciometar, brujanje nestane i sve je ok. Definitvno je do zvucnika, probane su sve kombinacije da se sum otkloni. Ovo nece smetati svakom, ali meni smeta i zato ih ne bih preporucio...
 
ja ne znam kako to kod vas ide, ali meni su AL zvuchnici jako tihi u odnosu na cenu. od ostalih firmi se dobijaju mnogo jachi RMS zvuchnici nego od AL, a pritom, meni ni 60W RMS nije dovoljno.
 
Posle duzeg traganja i slusanja,moj izbor je pao na Blueberry SW-M30, 2.1-kad ih donesem morace jos da padne i zvucna kartica.
 
Nazad
Vrh Dno