Šta je novo?

Koje igre zeljno iscekujete?

mass efect 3
crysis 2
the witcher 2
Skyrim
Batman Arkham City
Fable 3
:smoke:
 
Stalker 2 i Skyrim.
 
Zeljno iscekujem novi Solitaire, ovaj stari mi dosadio:p
 
Vidim neki pominju stalker 2, to sigurno izlazi i ako izlazi za kad je najavljeno?
 
Batman Arkham City
Battlefield 3
Crysis 2
Allice Madness Returns

mozda jos,ne mogu da se setim :D
 
Diablo 3 !
Poceo sam da sedim koliko cekam igru. :sceptic::exploder::hair:
 
TES V: Skyrim, Diablo 3 i Doom 4.
 
Oce li skoro biti neka igra koja je nekad bila hit, ali odradjena sada sa novim efektima, shaderima i sl ? Remake ili nesto sl ? Imaju li interesa developeri za tako nesto ?
 
Oce li skoro biti neka igra koja je nekad bila hit, ali odradjena sada sa novim efektima, shaderima i sl ? Remake ili nesto sl ? Imaju li interesa developeri za tako nesto ?

Sto bi preradjivali nesto vec vidjeno...
 
Evo primer: Igra koja je super sto se tice atmosfere i gameplay-a je Resident Evil. Zasto je sada neko ne bi odradio sa gomilom fensi efekata, texturama visoke rezolucije, kvalitetnim zvukom i poboljsanim gameplay-om ? Obradovao bi masu fanova sirom sveta. I jos zaradio pare, pritom. Ima jos primera dobrih igrica koje su, zbog vremena kada su pravljene, za danasnje standarde out of date i novi igraci ne zele ni da ih probaju. A bolje su od vecine ovih novih vizuelno nabudzenih blockbustera. A zasto ne spojiti lepo i funkcionalno ?
 
resident evil , prvi deo, je vec odradjen kao "Resident Evil remake". verzija za Wii, igra se Dolphin emulatorom, radi kao zmaj.
znači - isto sve , samo nove prerenderovane pozadine i teksture likova.

sad bi trebalo da isto tako odrade i dvojku i nemezisa. To bi stvarno voleo da dočekam.

edit- RE4 wii edition , opasna reklama :)

[YOUTUBE]yr9pBbMGrSQ[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Uuuuuuuu ! Stvarno je dobar ovaj trailer. Samo nikako ne mirisem Wii. Suvise me potseca na Cartmena-a iz SP-a :D
 
Zeljno iscekujem Crysis 2, Assassin's Creed: Brotherhood, Mass Effect 3, Batman: Arkham City, Battlefield 3...
 
Zeljno ocekujem nesto od Sony Studio Liverpool-a, nekadasnjeg Psygnosisa... Novi Colony Wars za PS3 ili neki novi IP, samo ne WipeOut ponovo. Nesto novo od njih (makar ovog sto je ostalo od njih) mi treba.
 
Battlefield 3
 
Voleo bih da naprave dodatak za Crysis 2, kao kada je izasao Warhead.
Takodje igracu Betmena novog, Diablo 3, expanziju za SC2, Deus Ex 3 i obavezno Prey 2, to mi izgleda super. I verovatno sve nove FPSove koji redom budu izlazili od jeseni (MW3, BF3, FC3 itd...)
Video sam negde da izlazi Aliens: Colonial Marines, to bi isto presao ako nije ******.
A ko zna i sta sam sve zaboravio :)
 
Forzu Motorsport 4
Assassin's Creed Revelations
Batman Arkham City
Mass Effect 3
 
Bf3
Skyrim
Assassin's Creed Revelations
Gears of war 3
Batman Arkham City
 
Diablo 3
Skyrim
i od skora Far Cry 3!
 
Far Cry 3
Hitman Absolution
 
Željno očekujem zbilja samo RAGE i to prevashodno iz nekoliko praktičnih razloga! Sve ostalo u mom slučaju je ili mlako ili me ne dodiruje opšte! Naravno ima još nekoliko naslova koji zaslužuju da im se da sportska šansa, a to bi mogli biti recimo, Assassins Creed Revelations i Mass Effect 3 zbog priče, takođe možda ovaj novi Deus Ex i eventualno još Bettlefield 3 zbog enginea! Ali bi me zato obradovao svakako još jedan propisno odrađen S.T.A.L.K.E.R. pod uslovom da ga odrade from scratch, sa malo bolje izvedenom karakternom animacijom i u nekom novom enginu!
 
Prva igra Blackbird Interactive-a, najviše. Jedva čekam da vidim reakcije na dizajn.
 
Guild Wars 2
 
Ghost Recon: Future Soldier;lara croft 2011 ili 2012 (nisam siguran kad izlazi);Batman;BF 3;MW3
 
Nazad
Vrh Dno