Šta je novo?

Koje igre zeljno iscekujete?

Šta se dešava sa Assasins Creed Brotherhood?
Ne mogu da je nađem u torrent obliku... ima li vesti o istoj?
 
Dead Space II prosto jedva čekam:p
Crysis II Sa velikom zebnjom čekam all american crysis:butt::vomit:
 
trenutno cekam dead space 2 jer izlazi za 9 dana,a naslove koje najvise iscekujem su: metal gear solid:rising,mass effect 3,novi assassins creed,max payne 3,Driver: San Francisco,
fear 3,crysis 2 cisto iz radoznalosti mada ga necu moci igrati makar kupio jos 10 grafickih kartica i procesora,Bulletstorm .ali definitivno najvise isčekujem metal gear solid:rising

p.s. i zeljno isčekujem Mahmoud Ahmadinejada ili nekoga da bar jednu raketu iskoristi da pogodi Blizzard da spasi covecanstvo od pi*darija i gremlina.
 
Poslednja izmena:
c'moooon, Star Wars: The Old Republic
 
Samo Guild Wars 2.
 
TDU 2 i Diablo 3..
omg, omg, omg, omg..:D
 
Witcher 2
Diablo III

:-devil-:
 
Witcher 2
Guild Wars 2
Max Payne 3
Brink

Ostalo ću rado igrati ako bude valjalo ali nemam neka očekivanja.
 
samo elder scrolls V .

odustao sam od hajpa prema nadolazecim igrama,jer koliko me god neka igra u pocetku odusevi toliko me brzo smori posle nekog vremena i batalim je , mogu na prste da nabrojim igre koje sam u zivotu presao a igram se preko 10 godina, a morrowind i oblivion sam presao jedno 26 puta uzduz i popreko, tako da se nadam da ce isti slucaj biti i sa 5im delom. verovatno cu je i preorderovati.
 
Witcher 2
Guild Wars 2
Max Payne 3
Brink

Ostalo ću rado igrati ako bude valjalo ali nemam neka očekivanja.

Nesto imam osecaj da te igre koje si napisao da ovde iscekujes, ces da popljuvas kad izadju, sem najverovatnije Vesca 2, a mozda i njega ako upadnes u veci ciklus hejta. :D
 
Dead Space 2
Deus Ex
Duke Nukem Forever
F.E.A.R. 3
Homefront
 
Subversion
Red Orchestra 2
Natural Selection 2
Trackmania 2
Portal 2
Frozen Synapse
The Last Guardian
Monaco
Dead State
From Dust
E.Y.E
Homeworld 3 :)

Mods:
Deus Ex: Nihilum & Man in Black
City 17: Episode One
 
deus ex 3
portal 2
assassin's creed 3
mass effect 3
darksiders 2
 
MechWarrior
Red Orchestra 2
Portal 2

Ima jos dosta dobrih igara u najavi ali ove bih najradije odigrao.
 
Evo vam malo da se lozite! ;)
Uskoro cu da izbacim PART 2 pa ono dajte neke predloge(naravno da postoji za te igre trailer duzi od 1min)!

[YOUTUBE]LjCrEIK4srU[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]-p5tnr-bR-Y[/YOUTUBE]
 
U ova dva klipa mislim da nema igre koju cu propustiti :)
 
Evo ga novi video da podignemo hype na visi nivo! ;)


[YOUTUBE]cK-Gq9Jkz0o[/YOUTUBE]
 
Bioshock Infinite.
 
Krizu; S.T.A.L.K.E.R.; Fear; voleo bih još Vegas-a; Prey, za sad.
 
Poslednja izmena:
Pre svega THE ELDER SCROLLS V SKYRIM :d,pa kaze dalje The Witcher 2,Deus Ex 3,Kingdom of Amalur: Reckoning,Diablo 3,Mass Effect 3,Shift 2, Crysis 2,F.E.A.R. 3,S.T.A.L.K.E.R. 2,svasta ima,ali u prvom planu je sve sto je RPG :smoke:
 
Poslednja izmena:
crysis 2 definitivno!!!!! :)
 
Od večitog čekanja igara sam izgoreo. Sada sam stvarno ravnodušan. Kad (i ako) bude, biće
 
Nekako mi ova 2011 previse dobro izgleda po pitanju igara, ako ovo sve izadje sto je najavljeno definitivno najbolja gejmerska godina ikada bar po meni otkada se igram od 2002god.
 
Nazad
Vrh Dno