Šta je novo?

Koje igre zeljno iscekujete?

GTA
...igram ga od drugog nastavka
 
The Witcher
Dragon Age - jel se to uopste jos radi?
Guild Wars 2
Fallout 3

@cpku

Japancima je bolje da se drze koperativnih igara jer ako prave igre ko sto snimaju filmove mogli bi da dobiju ozbiljne psihicke poremecaje, ionako su oni iz varvarizma izasli pre 60 godina.
 
Poslednja izmena:
A kad' ce vise Episode 2 ? I taj Medal of Honor, prvi put cujem za to... Fallout 3 ? To ce za sto godina, tako nesto bese?
 
Bas' lepo..Taman sam malo iscoolirao,kad eto ove teme...Mislio sam da c^ekam par naslova,a sad sam zbog vas (naroc^ito ovog goranstein-a) ukapirao da c^ekam otprilike jedno 23...i neka samo 5 budu ok - eto jos' godinu dana za moje ludilo...imam osec'aj da c'e mi za 6-7 godina rodjena deca otimati mis'a jer od mene nec'e moc'i da dodju na red...mada mogu da umrez'im 3-4 kompa i lepo - eto nama pordic^nog multiplayer-a... :)
 
Crysis
Bioshock
Haze
Jericho
Blacksite: Area 51
Brothers in Arms: Hell's Highway
Call Od Duty 4
MOHA: Airborne
Assassins Creed
Kane & Lynch
Hellgate: London
Age Of Conan: HA
Alan Wake
COH: Oposing Force
World In Conflict
Starcraft 2
...
 
Poslednja izmena:
zeljno sam iscekivao novog kolina da bi se na kraju jako razocarao kad sam video koju konfiguraciju trazi i koliko je izbagovan...
 
Ja cekam neku svezu F1 voznju, a posto EA ima licencu to se sigurno nece desiti (samo mogu da sanjam kako bi to izgledalo na danasnjim masinama)!!!
 
Jagged Alliance 3
Starcraft 2
Fallout 3



(mada sam....ne znam zasto, skeptik za sve tri)
 
Da li je mozda izasao nastavak igrice far cry?
 
Na mom wishlistu su Crysis, Bioshock i finalni nastavak The Longest Journey serijala.
 
BioShock
Strangehold
Assassin's Creed
Jericho
Alan Wake
World in Conflict
Brothers in Arms: Hell's Highway
Medal of Honor: Airborne
Company of Heroes: Oposing Force
 
Alone in the dark 5,
Crysis.
Half Life2: Ep2
 
Undying 2!!!
pravo je cudo da nije napravljen nastavak ove sjajne igre!!!
 
Crysis, GTA4, nastavak BF ali ne neko futuristicko njesra kao 2142
 
1. Bioshock
2. Crysis
3. Jericho

Naravno, PES se podrazumeva :)
 
HL2 Episode 2
Jericho
StarCraft II
Novi PES :D

I ako ikada nekim cudom izadje Call Of Duty 3 za PC:D
 
Poslednja izmena:
Starcraft II cekam vec 2es godina
 
Poslednja izmena:
NEEN for SPEED
PROSTREET (novembar 2007)
Bas me zanima kako ce ostecena na kolima da uticu na upravljivost istih.

Star craft II (decembar 2007)
Devil May Cry 4 (mat 2008)
 
...mozda zato sto se vecini ne igra PopCap fazon igara :p super je to, evolucija ovo ono, ali onaj deo sa letecim tanjirom mi se ni malo nesvidja. Tvoja rasa dodje do kraja i onda ti kao nesto istrazujes po svemiru, hvatas zivotinje... bzvz, bolje bi bilo da evolucija i dalje traje...sta znam... Bolje bi bilo da se prica i koncept zadrzao na nivou "Megalomania", i da eventualno mozes svoje da siris na druge planete i da tamo przis ostale ili da im glumis neko bozanstvo isl.
 

Prilozi

  • dukenukem.jpg
    dukenukem.jpg
    38.3 KB · Pregleda: 73
Nazad
Vrh Dno