Šta je novo?

Koje igre zeljno iscekujete?

Ali Mario Odyssey sa NINTENDO MAŠINE za PC... Kakav način da se oživi tema posle 8 godina :D

hahaha
igrica odvaljuje,reko mozda neko zna nacin kako da na PC igram to sa cerkom :)pitala me da namestim,ja reko moze verovatno ima neki emulator,
kolko sam do sad video treba ryzen 1600 sa 16gb rama i 1080ti da gura 12fps :D
 
S.T.A.L.K.E.R 4,5,6,7.....

Da naprave novi stalker :d
 
E da, kad već rade sve moguće remastere, voleo bih da odrade i Max Payne 1, GTA Vice City i San Andreas i Return to Castle Wolfenstein. :D
 



Toooooooooo! U momentu sam zaboravio sve Metroe, Doomove i ostalo. :D
 
Ček, ček, ček, ovo nije DLC nego NASTAVAK? :zgran::banana:
 
Da! I ja sam prvo mislio da je DLC, kad ono ispade da je potpuno nova igra u pitanju.

 
Ja zeljno iscekujem prvi open world driving simulator, i ima vec vise godina kako cekam da ovako nesto izadje, krajnje je vreme... Uopste mi nije do misija, trkanja, driftovanja, pamcenja gde treba da pocnem da kocim kao robot neki, prosto ne vidim previse zabave u tome... Treba mi jednostavno da se relaksiram kad dodjem kuci i vozim po svetu kao normalan covek, dobro, malo brze nego kao normalan covek, ali shvatate poentu :D

Za sada su ovome bili blizu:
- GTA 5 (ako moram da skidam mod da bih manuelno menjao brzine...)
- ETS 2 (sve super osim sto je kamion a ne auto...)
- Forza Horizon 4 (previse je ovo arkada)
 
To me cudi, sto nema teme za takvu igru, izgleda da taj konzolaski deo nije toliko popularan, pa sve ide u jednu temu.
 
Najvise bih volio da mi deda mraz donese neki novi nastavak Bioshocka, uh sto bih to volio... Vise nego Half Life 3
 
Ja već godinama ne igram single player igre, samo multiplayer. Ali željno iščekujem Half Life 3
 
Elder Scrols 6 :) , Hallow knight isto nije los, zero hour remake kad ga napravim :)
 
NFS Underground 3, S.T.A.L.K.E.R. Neki nastavak ...
 
Vampire The Masquerade Bloodlines jedno 5-6 delova :)
 
Jedva čekam Psychonauts i Oddworld: Soulstorm... i FF7 remake (naravno).
Za Half Life 3 sam već odavno izgubio nadu, ali svakako ga željno iščekujem, kao i Portal 3... kao i sledeći Silent Hill (još manja šansa nego HL3).
Pa dalje: Shadow of the Colossus 2, Castlevania koja bi bila po principu - Simphony of the Night, onda Driver 4, remade ili remake Xenogears-a . Voleo bih Ubisoft da se vrati malo, makar još jednom, na Prince of Persia. Tomb Raider spin-off po principu prva tri dela sa PS1. Uh, imam još dosta želja...
 
Hollow Knight: Silksong

I baš me nervira što se ne oglašavaju od trejlera koji je izašao zimus, pitam se da li će izaći ove godine ili će da je pomere za sledeću.
 
To se radi vec godinama, ko zna kad ce to zavrsiti... ali daj sta das...
 
Bolje da se razvuce i da valja, nego da zbrzaju i zase*u...
 
Nazad
Vrh Dno