Šta je novo?

ASUS MyPAl 639 PDA+GPS=?!

FoxMulder

Slavan
Učlanjen(a)
17.12.2006
Poruke
3
Poena
301
Potreban mi je savet u vezi gore pomenutog uredjaja koji se distribuira na trzistu po povoljnoj ceni za hibridan uredjaj (PDA+GSM) solidnih karakteristika. Ono sto cini kompromis u relativno niskoj ceni ovog uredjaja jeste nedostatak software-a za GPS. Za uzvrat poseduje Windows Mobile CE 5.0, za koji postoji solidna kolicina GPS software-a (TomTom, OziExplorer...).
Ono sto ovaj uredjaj nema jeste podrska proizvodjaca (mozda ona postoji ali je dobro sakrivena za prosecnog korisnika interneta) sto je u ovom slucaju pomalo iznenadjujuce obzirom na renome koji uvazava ASUS barem na nasem trzistu. Sve sto ide u paketu jeste skromno uputstvo u slikama a na sajtu ni traga o tipu GSM uredjaja, njegovom podesenju i proverenom software-u koji podrzava. Da prica bude interesantnija nema ni traga o podesenjima GSM-a u Help-u.
Moja skromna iskustva sa ovim uredjajem navode me da je verovatno funkcionalan kao PDA+eksterni GSM (bluetooth). Pitanje je kako da nateram i koji od ponudjenih programa na trzistu koristi postojecu GSM antenu (pretpostavljam GPD1,... port)?
 
hajde pogledaj prvo sta je gsm a sta gps pa se javi. :)
 
Lapsus

Hvala na zapažanju i savetima. U pitanju je GPS, kako i pise u naslovu poruke.
 
moja greska pogresio sam oznaku uredjaja :D
 
Poslednja izmena:
Probao sam davno 632 i 636, i nisu na mene ostavili neki preteran utisak. Ocajan displej, ne bash toliko dobra izrada, sporo.. Valjda i 639 nije takav.
 
Nazad
Vrh Dno