Šta je novo?

Instalacija USB diska svaki put...

vmiro

Čuven
Učlanjen(a)
31.03.2003
Poruke
297
Poena
619
Znaci, svaki put kad ubodem flash disk trazi mi da instaliram drajvere. Naime, radi se o XP-u, i drajveri su genericki, i mnogo iritira to sto svaki put moram da prolazim kroz istu proceduru. Cak mi se par puta desilo da kad zavrsim sa jednim dijalogom za inst. drajvera, pojavi se drugi, a zatim treci itd. gdje instalira kao neki genericki uredjaj!
Koji mu je...djavo? :crash:
 
Ista stvar je i kod mene, samo sam se vec navikao. sp2
 
A da li ubadate USB disk u isti port? Ja na ploci ima 6 USB portova, ako ubodem u neki novi trazi mi instaliranje drajvera.
 
Poslednja izmena:
Ne bi trebalo da bude ikakve veze. Samo se prijavi, ali ne trazi instalaciju.
 
Takodje, svaki put u isti i uvek trazi.
Sto je najzanimljivije i nakon formatiranja diska (ne zbog toga) nema nikakve razlike.
 
Mislim da je problem do zakrpa. Prije nego sto pokrenem Autopatcher da instalira zakrpe sve radi bez problema. I to, i jos neke stvari koje mi ne rade kad se instaliraju zakrpe kao npr. language bar koji kad se minimizuje jednostavno nestane...
Vjerovatno je tu nesto sto j*** stvar!
 
Ja uopste nisam autopatcher koristio, koristio sam xp od novembra sa supertorr***.
Mada mozda je tu i sadrzano to sto pravi probleme.
 
Koristim LastXp v13 i prvi put nemam takvih problema kao sto sam imao u media centru i ostalim windowsima. Mislim da novi retestrak takodje nije imao problema.
 
Nazad
Vrh Dno