Šta je novo?

Medal Of Honor : Airborne

odigrao sam igru opusteno za jedno popodne

igra je skroz ok, pucachina kao i svakih MoH do sada, s tim sto je meni ovaj mozda i najbolji sto se tice same akcije... mada je malo preterano spownovanje neprijatelja al ajd... malo vise bezazlenog pucanja nikom ne skodi :)
 
Zar se nisu i u partizanskim filmovima Nemci respawnovali? :)
 
ne znam sto se zalite, pa nisu u ww2 imali laserski precizno naoruzanje... ja nisam primetio da je nesto oruzje neprecizno... neprijatelj te pogadja sa pola mape samo ako ima snajper... igra je za promenu malo izazovnija i neki odmah kukaju :)


jedino smara sto nema savegame sto umnogome onemogucava igranje na tezem nivou
 
Evo i ja je zavrshih. LM... igra je odlicna ali, kao shto su i ostali rekli, prekratka. Dosta sam se namucio sa grafickim podeshavanjima ali i na medium-low u 12x10 igra izgleda sjajno. Lično, više mi se sviđaju nivoi na otvornom nego u objektima kao što je poslednji nivo. naj deo u onom porušenom gradu kad na kraju treba da osvojiš most je do j**a. Totalno free izbor što s tiče redosleda i načina prolaska kroz ruševine i rokanje švaba. Baš sam se dobro istres'o tri popodneva. Odigrao sam je na NORMAL tezini i igra je prelaka, probacu opet na nekom tezem nivou. Bash me zanima da li je AI u tom slucaju bolji ili samo ima vishe shvaba? Jedva cekam expanziju.
 
tezina se ogleda naravno samo u kolichini demage-a koji ti nanosish i koji oni tebi nanose
 
Igra je odlicna ... osim onih bugova kad se zalepis za zid po neki put ... :smash:
 
jedino smara sto nema savegame sto umnogome onemogucava igranje na tezem nivou

U mohaa je bas bio trip da igra sama save-uje jer su se na taj nacin mogle dobiti medalje(pricam o najvecoj tezini). Cest save nije davao medalje.
Meni to nije problem jer volim malo da se pomucim.
 
Onaj tutorial za narezivanje na dva DVD-a ne ide kad napravim to i da isprobam da li radi nece trazi na pola da mu ubacim disk i ubacim taj drugi i nista kao da ga nema.
 
Ako neko moze da mi pomogne. Igru sam nekako instalirao ali kada je poteram, racunar se restartuje. Imam 845 Intel Dual procesor i x1300 pro karticu, Win Xp. Pomagajte.
 
Ako neko moze da mi pomogne. Igru sam nekako instalirao ali kada je poteram, racunar se restartuje. Imam 845 Intel Dual procesor i x1300 pro karticu, Win Xp. Pomagajte.
Najverovatnije je drajver za graficku u pitanju.Dakle, raspitaj se koji je drajver dobar za ovu igru i tvoju karticu pa instaliraj.
Proveri da li ti je slucajno u drajverima ukljucen Antialiasing.
Instaliraj novi DirectX 9.0c
Okaci podatke "moja masina" u profil, da vidimo sta imas sve na kompu, jer mozda je problem i do zvucne kartice?...
 
imam ex hard od 160gb sve u jedan folder sam iskopirao i instalirao bez problema i restarta...
 
pooz.


Imam igru na 2DVD-a ali drugi dvd mi komp ne vidi tj. vidi se da je dvd popunjen,a li komp ga ne vidi, tako da ne mogu instalirati igru.
Zna li neko resenje na moj problem?
 
Probaj kod nekog ortaka. Ako kod njega radi, onda je do tvog Pioneera
 
ili skini regularnu dvd9 verziju i instaliraj ko covek :D Provereno radi :D
 
Nisam bas neki gamer, ali MoHA je po meni extra igra.

Bas kako meni odgovara, ne previse komplikovana i teska, fina grafika i zvuk.
 
@ Gadoguz
Iso Buster, Ultra ISO...
Probaj da li neki od ovih programa vidi taj disk.
 
Poslednja izmena:
Evo sad sam skinuo program iso buster, ali ja ne znam da radim sa njim:d
 
Otvoris Iso Buster, Ubacis problematican disk, i sad se ne secam koja je opcija tacno... Ne pisem od kuce...
 
Zvrsih je!Ovo je bre mnogo kratko!Iskreno nisam nista posebno impresioniran igrom.Jedino sto lepo izgleda.
 
Snajper je blago receno potresan, kao i sama igra.

Mohaa fan!!!
 
Ihhh Garand je mama, onaj zvuk pucnja i repetiranja " kling " je neponovljiv ... a nema ga ni u bf2142 a ni u ET :p znaci dzaba sve , ne volimo strogove , najvise volimo svabe da jurimo po normandiji
 
Igra je vrh brate, ali je nazalost prekratka :(

Inace su svi MOH naslovi bili takvi, dobra i kratka instant zabava bez nezaboravnih misija (za razliku od CoD serijala).
 
El si siguran? Meni je u pamcenju otao Allied Assault i ono iskrcavanje na plazu :)
A ta igra, kao i Pacific Assault su bas bile solidno dugacke.Cini mi se duplo u odnosu na ovaj nastavak...koji btw vise lici na ekspanziju.
 
Imam hrabrosti da kazem da su oruzja uradjena kao nikad pre u FPS igrama! Neverovatno su dobro odradili ovaj deo igre.
 
Nazad
Vrh Dno