Šta je novo?

Medal Of Honor : Airborne

^Piraterija je zabranjena na forumu, tesko da ces dobiti konkretan odgovor.
Ocigledno da nesto ne valja.Dakle ,nadji neku drugu verziju....
Inace presao sam igru.Dosta je kratka, i ima taj blago-nelinearan gameplay...Spawnovanje protivnika?Samo ponegde.Kad se na nekim delovima mape pociste Nemci, onda ih tu vise nema.To je dobra stvar.I ipak samo "povrsinski" lici na CoD2.Jer ovde igra ipak ne tera igraca da bezglavo jurisa non-stop, nego se moze voditi zaseban fajt bez obracanja paznje na NPC kolege...
Fora sa uber-nacistom koji nosi MG42 i ubija instant sve na sta naidje na poslednje dve mape mi je super...lici mi na Wolfenstein :D
 
Poslednja izmena:
Kako sam do sada video na slikama igre, isto tako i na gamespot-u, cini m ise kao da se igra konstantno desava u nekom mraku. To mi se bas nesvidja ako se setim starih medal of honor seriala. Ako je neko igra neka mi napise dali je stalno mrak... Ne volim te tako polumracne igre gde se nista ne vidi. STari medal of honor je bio preteran. Kao i call of duti.
 
Kako sam do sada video na slikama igre, isto tako i na gamespot-u, cini m ise kao da se igra konstantno desava u nekom mraku. To mi se bas nesvidja ako se setim starih medal of honor seriala. Ako je neko igra neka mi napise dali je stalno mrak... Ne volim te tako polumracne igre gde se nista ne vidi. STari medal of honor je bio preteran. Kao i call of duti.

NIje konstantno mrak ali bogami jedno 60-70% igre je mracno pogotovo zadnji nivo unutar jednog tornja(sto mi se preterano ne svidja jer moras da izgubis oci da bi nesto video-pogotovo dok sam nasao lift u zadnjem nivou koji je s desne strane stola u jednoj prostoriji,takodje i pri pri kraju pomenutog nivoa kad bezite kroz podrum koji je sav mracan i crven tako da skoro nista ne vidite,...)

A sta mi je jos privuklo pazznju to je da dok su veliki delovi igre mracni ,dotle dugmad na uniformama(naseg komadanta i vojnika) sljaste ko luda:trust:
 
Poslednja izmena:
Na tom nivou sam i ja oci izgubio :) sva sreca, pa postoji Gamma... ;) Enivej, smorilo me sto sam igru (ili expanziju, kako god) presao za jedno popodne/vece. :(
 
Kad ce neka ekspanzija za ovaj deo mozda je zato i ovako kratka jer su planirali nastavak uskoro. Kao neki marketinski trik da navuku vise kesa.
 
T
Cini mi se da su nesto zabrljali kod fizike/ragdoll-a.Kao da ne utice na sve poligone kod karaktera.

Jeste tako izgleda, ali ako si primetio ovaj AGEIA Physx drajver sto se instalira uz igru....
Kaze no physics processor installed. Da li je moguce da se to odnosi na one kartice sto su bile prikazivane u Svetu kompjutera za proracune fizike i td. kao buducnost u gamingu. itd. :zgran:
 
da, odnosi se bas na te kartice koje kolko god da forsiraju - niko ne kupuje ! Nije mi uopste jasno zasto ih forsiraju, u FC2 i u Crysis-u se lepo vidi da ti ne treba ta kartica da bi imao dobru fiziku. Nadam se da ce sto pre izbaciti tu ageia kartu iz glave. Razumeo bih donekle celu tu pricu da ta kartica kosta ~40-50e, ali za 100-200 evra - hvala lepo !
 
Jeste tako izgleda, ali ako si primetio ovaj AGEIA Physx drajver sto se instalira uz igru....
Kaze no physics processor installed. Da li je moguce da se to odnosi na one kartice sto su bile prikazivane u Svetu kompjutera za proracune fizike i td. kao buducnost u gamingu. itd. :zgran:

Da, pa mozda se zbog toga desava onaj bag sa nemcima od plastelina, jer je igra verovatno optimizovana za AGEIA Physx karticu.
 
Poslednja izmena:
E a najvise me nervira sto to sr*nje mora da se instalira da bi radila igra...
A skoro je bilo u bench vestima da su izbacili novu verziju te kartice, sa integrisanim procesorom jacim od ovog mog cini mi se :p Ma uzas.
 
Da li ova igra radi na 7300gt,u readme pise da ne radi a citam da neki ljudi igraju na 7300gt,u cemu je fora??????
 
Da li ova igra radi na 7300gt,u readme pise da ne radi a citam da neki ljudi igraju na 7300gt,u cemu je fora??????
Mozda premalo video rama?Nebitno, i ja sam cuo da igra radi na 7300Gt, tako da mozes slobodno da probas.
 
Verovatno nece perfektno da raid bice malo SECE KNEZOVA.
 
jos jedno pitanje jel igra na jednom ili na dva dvd-a??
 
davno se nisam ovako lepo ispucao
svidja mi se sto ne moram da idem kako je zacrtano nego koji god 'objective' krenem, a ok su i oni sitni upgrejdovi. Shlemovi lete nikad lepse :D
stvarno dobar FPS, ili nisam igrao nijedan odavno... taman po meri
 
I meni se mnogo svidja bash zato sto nivoi nisu linearni kao u ranijim igrama, jedino mi se ne svidja to shto se chesto deshava onaj bug kada neprijatelj kada umre postane chovek od plastelina.
 
Medal of Honor Airborne DVD9-to-2xDVD5

DVD1:
1.Make a temp folder called DISK 1 & copy the contents of the DVD9 to it.
folders:
Autorun
DirectX
PhysX
PunkBuster
Redistributable
Support
UnrealEngine3 (del MOHAGame\CookedMovies)

files:
autorun.dat
AutoRun.exe
AutoRun.inf
Content1.cab
Content2.cab
Content3.cab
Content4.cab
EASetup.exe
MOHA.ico
Setup.exe

2.Open autorun.dat with Orca
Click on "Media"
Change the VolumeLabel for the DISKID 10-17 to: DISK 2

3.Burn the contents of the DISK 1 folder using the label: DISK 1



DVD2

1.Make a temp folder called DISK 2 & copy the contents of the DVD9 to it.

folders:
UnrealEngine3 (del MOHAGame\CookedPC and Pb folders)

files:
AutoRun.inf
Config.cab
Content5.cab
ContentA.cab
Group0.cab
Group1.cab
Localiz6.cab
MOHA.ico
Splash.cab

Other patchs and crack

2.Edit the Autorun.ini to look like what I have below
[autorun]
open=0
Icon=MOHA.ico
Name=Medal of Honor Airborne
[Special]
Disk=1
ProductGuiID={25F28E39-FDBB-11DB-8314-0800200C9A66}

3.Burn the contents of the DISK 2 folder using the label: DISK 2

A zbog cega se brise taj DIR CookedPC and Pb folders jer to netreba ili je ovde objasnjeno kako da se napravi RIP verzija na dva DVD-a?
 
Al ima neko problem sa instaliranjem igre, u pitanju je 2 dvd-a,
cas resetuje masinu, pa onda prodje, pa change disk 1,2 pa tako u nedogled.
Nikako da prodje.
Ajde ako je neko resio neka postuje.
 
Radi na 7300GT na FULL podesavanjima bez problema na 1024x768.
 
Ljudi al neko zna resenje za instalaciju ubise me ovo diskovi, restart p a restart, pa prodje
pa 1 pa 2 pa 1 pa 2 i tako u nedogled i nista na kraju.
 
Ljudi al neko zna resenje za instalaciju ubise me ovo diskovi, restart p a restart, pa prodje
pa 1 pa 2 pa 1 pa 2 i tako u nedogled i nista na kraju.
Instalacija zahteva da bude ukljucen windows firewall. (alg.exe u task manageru)
ili ti nesto ne valja sa diskom...
 
Igra je bezobrazno kratka, zabava za jedno popodne, steta....
 
Jedno resenje je da ti neko da normalnu verziju na 6.38 GB i eto resenja inace ovako ima da te obrisu sa bench-a zbog piraterije.
 
Znaci uglavnom mrak... To kada moram da tupim oci da bi nesto video je da poludis...
 
Eve i ja da kazem neku posle mukotrpnog instaliranja i bezbroj restarta konacno instalirah ovaj medal off restart . Sto se tice same igre ona je fantasticna i izgledom i misijama medjutim ja na mojoj konfi bezbroj problema sa njom.Prvi problem je taj sto ja na mojoj masini imam 4gb rama a igra zauzme nekih 400mb znaci iskoristenje rama smesno drugi problem po zavrsetku igranja procesor mi ostaje opterecen iako sam ugasio igru ,taj proces se vodi pod imenom sistem i nemoze se ubiti tako da posle igranja ostaje samo restart.Konfa je iz potpisa medjutim drugar , komsija ima skroz drugaciju masinu znaci nijednu komponentu nemamo zajednicku on ima amd 5000 sa nvidiom 7600gt i on ima istih problema . Na ovaj opis zale se na vecini foruma likovi koji imaju original igre i monstrume od mashina a nigde nekog petcha da popravi ovu prebrzo izbacenu igru.
 
Pre ces je odigrati i zavrsiti nego sto ces docekati patch, znaci - igraj i uzivaj ;)
 
kad pokrenem instalaciju ljudi restartuje mi se komp a imam SP2, sta trebam uradit da bi pokrenuo instalaciju??
 
kad pokrenem instalaciju ljudi restartuje mi se komp a imam SP2, sta trebam uradit da bi pokrenuo instalaciju??

Procitaj NFO fajl koji si dobio uz igru, procitaj ovaj topik, procitaj topik na torrentu sa koga si skinuo igru. Ako si igru kupio od druga, pitaj druga sta da radis :)
 
Poslednja izmena:
ljudi instalirao sam igru :D al malo na tezi nacin, jer sigurno postoji laksi :D dakle pokrenes instalaciju preko dvd 2 i kada se pojavi odmah na pocetku greska ubacis dvd 1 i pritisnes retry, instalacija se nastavi i kad dodje do pola, izadje mi opet greska ubacis dvd 2 i tad mi se komp restartuje. i onda kad ga upalim pokrenem instalaciju preko dvd 1 i radim sve isto :D i tako sam vrtio par puta dok nije instaliralo:D a sto se tice igre, nije losa iako nije ni do koljena cod2. i ima nekih bugova sa svabama :S kad ih gadjam snajperom mjenjaju polozaj tijela ne normalno :S (sad cuci sad stoji ) tako da mogu reci da je igra dosta bugovita.
 
Nazad
Vrh Dno