Šta je novo?

Medal Of Honor : Airborne

Dokle će ih više štancovati?
 
Ajdeee višeeeee... :guitar:
 
Znaci nista joj od Demo-a.:mad:
 
Demo 23. avgusta. Nego...

Major issues addressed

The last time we saw the game, there were three major issues that needed to be addressed: frame rate, mouse lag, and dedicated servers. We can now say that all three of these issues have been corrected and totally change/will change the way the game will play and how well it will be received.

The 25-30 FPS is now history and the game is steadily running at 50-60 FPS. Of course, you will need to adjust your graphic settings depending on how powerful your PC is. We played the game on maxed out settings on a high-end PC and it ran smoothly and flawlessly without any hiccups. We also tested it on a mid-range PC with the graphics slightly turned down; however, it still ran smoothly.

The mouse lag was also a major issue. It was almost impossible to kill anyone unless you were using a machine gun. The problem ended up being that the Unreal 3 engine was rendering many frames ahead instead of the current frame. The frames and rendering were essentially “locked” together and this problem is also resolved. Rifle users will now be able to pick their enemies off at will without having to compensate for the lag.

The last and final issue was the dedicated servers, or lack thereof. We are pleased to say that we were playing on a dedicated server and it will be available at launch. Several stock options have been added for administrators, a custom interface is available for launching the server, and the ability to remotely connect is also there. The dedicated server we were playing on also held 16 people, which is four more than the previous 12. The team is still working and testing to get that number up even higher. Server administrators will also be happy to know that Linux binaries should be available close to launch, if not at launch.

The Punkbuster anti-cheat client will be available out of the box and the popular DMW third-party anti-cheat client will also support the game and be available via a download.

http://ve3d.ign.com/articles/features/33861/Get-Ready-to-Get-Airborne
 
Mislim da dolazi igra koja ce skinuti sa mesta br 1 legendarni CoD 2, bar sto se tice WW2 FPS igara
 
Skinuo sam demo i imam crt monitor,a jedina rezolucija koju mi daje je 1680x1050.
kako da stavim 1280x1024
 
Meni je odmah ponudio 1280x1024,pre nego sto sam usao u igru,dao mi je da podesim opcije!

Igrao sam malo,prvi utisci su fantasticni,igram na najtezem nivou i upste nije naivno,peglaju sa svih strana!:d
Svidja mi se kako je uradjeno,i osmisljeno!Obecava!
 
Da li negde ima bas ovog demoa na torentima(ima neki od ~1700MB od 13.08. za koji kazu da je fake), ili na nekom serveru koji podrzava resume?
Dzaba sam skidao sa gamershella jer je DL pukao na 800MB, a on ne podrzava nastavljanje istog.
 
@Wild Boy: Hvala, sad' cu da probam...

@Jovyland: Meni na gamespotu preko flashgeta nikad nije radio resume, dok drugi kazu da im on lepo radi.Zato nista i ne skidam sa gamepsota, ili nesto malo sto se moze skinuti za par minuta, jer mi se na svakih sat-dva resetuje konekcija.
 
Poslednja izmena:
@Wild Boy: Hvala, sad' cu da probam...

@Jovyland: Meni na gamespotu preko flashgeta nikad nije radio resume, dok drugi kazu da im on lepo radi.Zato nista i ne skidam sa gamepsota, ili nesto malo sto se moze skinuti za par minuta, jer mi se na svakih sat-dva resetuje konekcija.

Ja koristim Internet Download Manager i nikad nisam imao "resume" problem sa Gamespot-om.
 
Poslednja izmena:
Probao sam bio sa gamespota ali je brzina bila 6-7kb/s pa sam batalio
 
Meni kad otpakuje igru i kad pokrene autosetup minitor mi se automatski ugasi, i moram restartati komp ali kad ručno pokrenem setup onda mogu instalirati ali je samo ta jedna rezolucija.
 
I gde su slike Gorane? :d
 

Prilozi

  • MOHA 23.JPG
    MOHA 23.JPG
    293.9 KB · Pregleda: 167
  • MOHA 25.JPG
    MOHA 25.JPG
    351.5 KB · Pregleda: 140
  • MOHA 26.JPG
    MOHA 26.JPG
    340.7 KB · Pregleda: 152
  • MOHA 11.JPG
    MOHA 11.JPG
    201.2 KB · Pregleda: 122
  • MOHA 13.JPG
    MOHA 13.JPG
    224.4 KB · Pregleda: 157
Probao sam demo...
Grafika me je pomalo razocarala (valjda sam ocekivao previse). OK, makar radi odlicno. To bi bio manji problem da igra ne odise nekom jeftinom atmosferom. Plus sto je skoro sve vec vijdeno milion puta.

Sve u svemu, prosek. Nema sanse da ugrozi COD.
 
Poslednja izmena:
hmm...Jel se meni to cini (a ne cini mi se :p ) ili igra ima dx10 mod i radi AA u njemu ?!

Aaa, to je stari indijanski trik, sa rinejmovanjem exe fajla koji je primenjen i na Bioshock (Oblivion.exe) i jbt, radi, iako su iz EPIC-a rekli da ne radi AA u dx9 modu. Ko tu koga laze, ko tu nema pojma, ko je NVIDIA, a ko masoni, da li je Tito ziv, i posto je jutros bio krompir na Futoskoj pijaci, sve te odgovore dobicete u sutrasnjem izdanju Dnevnika 2, u 19:30 :D
 
Izgleda su ljudi previse ocekivali od ove igre,ja sam potpuno zadovoljan,jeste vec vidjeno,ali sam se zazeleo malo WW2 tematike,a i grafika mi je skroz dobra kao i ambijent!
Sad, da li je bolje od CoD-a,nije ni potrebno porediti.Bitno da se pojavi nova prica!
 
Aaa, to je stari indijanski trik, sa rinejmovanjem exe fajla koji je primenjen i na Bioshock (Oblivion.exe) i jbt, radi, iako su iz EPIC-a rekli da ne radi AA u dx9 modu. Ko tu koga laze, ko tu nema pojma, ko je NVIDIA, a ko masoni, da li je Tito ziv, i posto je jutros bio krompir na Futoskoj pijaci, sve te odgovore dobicete u sutrasnjem izdanju Dnevnika 2, u 19:30 :D

ahahaha,kakaw si ti kralj:D:d
 
mislim, kad smo vec kod toga, jel radi ta fora i za Vegas ?! :trust:
 
Evo i od mene malo slika:

E2160 ~ 3.01Ghz
ASUS P5K ~ 1340 FSB
2GB ~ 850Mhz
ASUS HD 2600XT DDR4 ~ 840/2260




 
Nazad
Vrh Dno