Šta je novo?

Medal Of Honor : Airborne

Poslednja izmena:
Zasto bi zaboga zeleo da igram bilo kakve simulacije FPS igara na konzoli ? (pa makar i 1000x bolje izgledale ?) :trust:
 
Imam problem.Kad zavrsim kratak tutorial na pocetku igre i kad treba da se startuje prva misija,igrica mi zamrzne ceo racunar.Koristim *atred verziju igrice.Pozzz...
 
Imam problem.Kad zavrsim kratak tutorial na pocetku igre i kad treba da se startuje prva misija,igrica mi zamrzne ceo racunar.Koristim *atred verziju igrice.Pozzz...

Izadji iz frizidera :). Salim se, mogao bi malo detaljnije da opises okruzenje u smislu koristim taj i taj hardver, te i te drajvere, taj i taj operativni sistem. Niko ovde nije vidovit, nikakva Baba Vanga i Kleopatra nisu clanovi foruma. OK?
 
Ok,sorry na losim informacijama.Hardware je iz potpisa a sto se tice drivera:

Graphic:Forceware 94.24
Audio:Realtek 5.10.0.5900

Dx 9.0c apdejtovan avgusta '07
Xp Sp2 pro corp
 
Ok,sorry na losim informacijama.Hardware je iz potpisa a sto se tice drivera:

Graphic:Forceware 94.24
Audio:Realtek 5.10.0.5900

Dx 9.0c apdejtovan avgusta '07
Xp Sp2 pro corp

Prvo i osnovno, promeni drajvere, to sto imas matoro je kao biblija. Skidaj poslednje, pa javi da li jos uvek imas problem... Pozdrav.
 
Poslednja izmena:
Ok,evo upravo skidam fresh drivere i javljam malo kasnije.Pozdrav! ;)
 
@.:GoRaNStEin:.
@Wuk

Hvala na savetima,reinstalirao sam drivere za zvuk i za grafiku.Sad radi lepo. :wave:
 
Ma smorio sam se extra kao i svaki predhodni deo . Dok stojis u jednom mestu i rokas dotle ce da se sponuju botovi i da izlaze . A krenes li malo napred prestace da izlaze i otrcis do tamo i skapiras da su izalzili sve vreme iz zida njih 180. Sve ostalo mi je extra pogotovo sto sam bio u 63.padobranskoj odusevljava me sto non stop skaces(nije toliko realno odradjeno ali budi secanje) ali ovo je igra kao klikomanija sednes i ubijas vreme !
 
Gde bre imash Medal of Honour igricu gde ti se stalno spawnuju novi neprijatelji, jer koliko se ja secam da je na forumu sajta www.pcigre.com neko rekao da mu se igra svidja bash zato sto se ne spawnuju novi protivnici, nego imash na mapi odredjeni broj neprijatelja koje kada ubijesh ostaju mrtvi(sem kada je misija skriptovana da donese pojacanje protivniku)
 
Ja sam malo pomalo stigao do blizu kraja četvrte misije i nisam primetio taj spawn o kome toliko pričate. Iskreno, igra mi je prosečna ali eto odigrah je toliko:D.
 
E pa josh jedna misija i kraj, ali ne brini ona je kako cujem najzabavnija.
 
Nema beskonacnog spawna!...Na nekim mestima KAO da ga ima, ali to samo tako izgleda...Nemci ponekad znaju da se poave u talasima, ali to je to...ako se lepo zauzme shtek iza kutije (god bless kutije) svi mogu da se pociste....
 
ok ovako, u misiji iz demoa, ako padnes na onaj severo istocni deo zeleni i odma krenes da cistis onu ulicu gore, prodjes silaz, ocistis mitraljesko gnezdo a i dalje si kod tunela kroz koji si prosao, nemci se stalno pojavljuju (po 2 komada) i sedaju na machine gun gnezdo), kad prodjes to i zavijes levo (bilo ulicom ili kroz kucu) imas dole jos jednu kucu desno od te kuce imas zid, ti trba da ides okolo u stvari, ali mozes da dodjes do tog zida, popnes se na neku kutiju koja je tu i vidis svabe koje te cekaju na gnezdima i gledaju niz ulicu kojom treba da dodjes. Pobijes i h sve i lepo gledas kako se niodkuda pojavljuju i ponovo sedaju za gnezda i ostatak zauzima polozaje. a ja sam mislio daje bas extra fora da ih smekerski flenkujem i da s ene hebavam posle i izlazim im direkt na nisan, ali kanda mora direkt na nisan. Full verziju jos nisam stigao da igram. Ako ima ta misija, snimicu filmic i pokazacu vam :D
 
Evo ovako, za sve one koji su preshli igru za jedno vece ili popodne(pretpostavljam na casual/normal tezhini) predlazhem da probaju igru na Extreme tezhini.
Bash sam krenuo iznova da igram igru(extreme tezhina) i dozhivljaj je skroz drugachiji, vec u 2. misija sam imao zestokih problema ... pre svega kad treba da se popnem na onu skelu gde je antena pa posle u onom koloseumu kad te opkole, napominjem da su tu sve nemci sa malo vecim skilom, kasnije su sve tezhi i tezhi. Premda sam ja tu pokushavao da nadogradim Karabin i Shotgun na poslednji chin, pa je zato i potrajalo a mozda sam i losh strelac :D, a tek u Neptunu? lol, tu sam se ganjao sa bazukom nekih 2 sata da je nadogradim do kraja ... znachi zhasu, non-stop sa chuchnjem/desni klik/zaklon/ispalim pa tako sve u krug.:D

Ja sam 1. put preshao igru "na silu" sa casual/normal tezhinom za jedno popodne, ako hocete da malo da produzhite igru(koja je inache kratka) tj. sa vishe izazova igrajte na extreme, ili pak pokushajte da pronadjete sve one secrete i nadogradite sva oruzhja.
Definitivno sad imam pozitivinije misljenje o igri.

Poz. :)

Edit: Ko ima Mauser(to je valjda neki pishtolj)? Njega nisam pronashao, hvala :wave:
 
Poslednja izmena:
Evo ovako, za sve one koji su preshli igru za jedno vece ili popodne(pretpostavljam na casual/normal tezhini) predlazhem da probaju igru na Extreme tezhini.
Bash sam krenuo iznova da igram igru(extreme tezhina) i dozhivljaj je skroz drugachiji, vec u 2. misija sam imao zestokih problema ... pre svega kad treba da se popnem na onu skelu gde je antena pa posle u onom koloseumu kad te opkole, napominjem da su tu sve nemci sa malo vecim skilom, kasnije su sve tezhi i tezhi. Premda sam ja tu pokushavao da nadogradim Karabin i Shotgun na poslednji chin, pa je zato i potrajalo a mozda sam i losh strelac :D, a tek u Neptunu? lol, tu sam se ganjao sa bazukom nekih 2 sata da je nadogradim do kraja ... znachi zhasu, non-stop sa chuchnjem/desni klik/zaklon/ispalim pa tako sve u krug.:D

Ja sam 1. put preshao igru "na silu" sa casual/normal tezhinom za jedno popodne, ako hocete da malo da produzhite igru(koja je inache kratka) tj. sa vishe izazova igrajte na extreme, ili pak pokushajte da pronadjete sve one secrete i nadogradite sva oruzhja.
Definitivno sad imam pozitivinije misljenje o igri.

Poz. :)

Edit: Ko ima Mauser(to je valjda neki pishtolj)? Njega nisam pronashao, hvala :wave:

Ja sam isto igrao na expert tezini,i posteno sam se zlopatio na pojedinim mestima.Presao sam je,ima nekoliko retardiranih stvari koje su me iznervirale,posteno,ali ne bih da ih nabrajam,jer su u senci ostatka igre! Sve u svemu igra je OK!

Nisam ni ja nasao "mauser",ali ima ga nemacki izvidjac na konju,u Belgiji!:D Ako ga nedjes pazi da se ne upucas u nogu,jer bi mogao ostetiti arteriju i umreti!:p:D
 
Jako kratka igra, nemaca nema beskonacno, ako stojis na jednom mestu i pobijes ih sve, pobio si ih i nema ih vise. Malo ga preterase sa onim švabama sto nose mašingever :D, kao da su iz nekog SF filma. Igra lepo izgleda kod mene odlicno radi sama se nastimovala na high setovanja i odlicno radi. Neko je pominjao dugmice u mraku, stvarno malo manje su trebali to da naglase kao i odsjaj snajpera, bilo bi dosta teze. Takodje nervira sto kad te ubiju moras da skocis opet iz aviona i tako sve u krug...jel postoji quick save u igri :d?
 
To je "Walter" o cemu vi pricate, a "Mauser" je puska :).

Aj' da ne gresim dusu pa da ne tvrdim bas za sigurno, ali imam pistolj u igri od predzadnjeg nivoa i pistolj je marke Mauzer ako se ne varam...
 
Evo vam pa se upucajte :)

mauzer032.jpg
 
Prilikom instalacije prvog dvd-a,pojavi se greska da ne moze da iscita ovaj fajl "content2.cab". Jel zna neko o cemu se radi.Windows Firewall je ukljucen.Verzija je na dva dvd-a
 
Nazad
Vrh Dno