Šta je novo?

Medal Of Honor : Airborne

Učlanjen(a)
03.10.2005
Poruke
2,869
Poena
379
Novi naslov MOH serijala sve nam je blize i blize. Ono sto se zna jeste da ce ga pogoniti Unreal Engine 3, izlazi za PC/X360/PS3, i da ce pratiti pricu iz perspektive padobranca (da li jednog samo, ili vise njih, ne znam). Tacan datum izlaska jos uvek se ne zna, ali se prica da ce izaci u toku 2007. godine. Licno, ocekujem da ce biti onog kvaliteta kog je bio MOHAA u vreme kad je izasao, sa posebnim smekom. COD me nikada nije uspeo oduseviti kao MOHAA kada se pojavio. Drzim palceve da MOH:Airborne zamirise isto kao i MOHAA one davne zime u januaru 2002. godine. Ah, iskrcavanje, sirom otvorene oci, vilica na tastaturi, secam se ja :)



Srecom, nema ruznih japanaca (nista licno, ali igre u kojima se pojavljuju, automatski lete kroz prozor, sa sve PeEsKecom, Dvojkom, Trojkom :D )
 
MOHAA stvarno budi lepa secanja. MOHPA je bila promasaj po meni, nikad mi nije bilo dosadnije.
Videcemo sta ce sada da ispadne, ali slobodno zaboravi na scenu istrcavanja na pescanu obalu dok te zasipaju kisom metaka (ako se nadas iskakanju na plazu... e to je druga prica :) )
 
MOHAA stvarno budi lepa secanja. MOHPA je bila promasaj po meni, nikad mi nije bilo dosadnije.
Videcemo sta ce sada da ispadne, ali slobodno zaboravi na scenu istrcavanja na pescanu obalu dok te zasipaju kisom metaka (ako se nadas iskakanju na plazu... e to je druga prica :) )

Ne, nadam se nekoj sceni za pamcenje, i do jaja muzici koja podseca na Band Of Brothers serijal (glavnu temu iz tog serijala vrlo cesto pustim, kao i jednu od tema iz MOHAA)

Linkovi za obe teme (mp3) :
Tema Iz M.O.H.:A.A.: http://www.bigupload.com/d=BD7DB699
Tema Iz Band Of Brothers : http://www.bigupload.com/d=E2C296EA
 
Poslednja izmena:
Koja li ce konfiguracija trebati da se ovo cudo pokrene.
 
Koja li ce konfiguracija trebati da se ovo cudo pokrene.

f_gorenjelogom_2c7eb9d.jpg


:D
 
Koja li ce konfiguracija trebati da se ovo cudo pokrene.

Paa XBOX 360:D .Jedno od resenja,naravno ne bas dobro s'obzirom na zanr igre ali u odnosu na frame rate svakako bolje.Trebace dosta jak kompjuter znajuci Medal of Honor istorijat.:S:
 
Bas sam se zabrinuo da ce totalno zaboraviti temu WWII,(najbolje igre koje sam igrao bile su na tu temu),kad ono ohrabrujuca vest! Jedva cekam da izadje!
 
Ja i dalje obozavam WW2 shootere, ma koliko to suludo zvucalo :) MOH stvarno ima neki poseban smek, a o muzici da ne govorimo...

Bas mi je drago sto ce da koristi U3 engine.

Naravno, da ce traziti jak kompjuter, ali o toj temi nema vise smisla pricati. Dok god mi pruza bas ono sto zelim na nacin koji smatram najboljim - nije mi zao :)

PS: Izlazi nam i Brothers in Arms: Hell's Highway na istu temu...
 
Poslednja izmena:
Ah, pa ako bude radio tako fino kao Vegas, i njega ću da prestanem da igram na kompu, nego ću da se zavalim u fotelju i igram na Xkanti...
 
Tebe mozda malo "koci" toliki monitor (ali dobro, to stvarno ne moze da se poredi sa "ovim mojim"). I to je jedan od razloga iz kog bi' za PC gaming izbegao monitore ogromnih rezolucija (iako je tesko odoleti). Meni Vegas radi savrseno u 1280*1024, dalje nisam ni probao, jer monitor ne moze vise :) (8800 GTX, c2d E6600). Znam da i ti mozes da igras u 1280*1024, ali prosto nervira :)

A Vegas na na xboxu 360 u 1280*720 radi u 30 fps (doduse prilicno stabilnih), sto je meni bas lose, a kad jos na to dodam i joypad :S

Uopste, zakljucio sam da sto se mene tice, taj tip igara jednostavno moram da igram na PC-u. Jedino tako osecam da imam kontrolu nad svakim trenutkom i da zapravo uzivam u igranju. Kad sam na joypad-u, kao da on upravlja mnome :)

A ti Maxo ipak cuvaj taj komp, gre'ota je :)
 
Poslednja izmena:
Vegas je jedna od onih igara koje se savršeno igraju na joypadu. Vidim da se još nisi navikao. A i 30fps je bolje od 20. Nego, da ti malo svratiš do mene pa da vidiš koliko sam ustvari u pravu. Vegas na PC-ju laguje (i miš, uopšte, cela igra, ne samo fps), a ne radi mnogo brže ni kada sa 1920 x 1200 smanjim na 1440 x 900. Jednostavno, igra je pravljena za Xbox360 i tu nema priče. Isto kao što je Quake 4 ili Prey pravljen za PC pa su na Xboxu morali da stavljaju medium detalje da bi to radilo kako treba jer se kod, pisan za x86 emulira na PowerPC...
 
Cela prica o portovanoj igri je mozda los primer. Ja sam govorio vise generalo, tako da ovo i nema toliko veze s Vegas-om. Probaj da iskljucis vsync, kod mene nema nikakvog lag-a i igra mi je u ogromnom procentu vremena preko 60 fps. A sto se tice upravljanja nisam mislio na manje ili vise dobar raspored komandi u odnosu na tastaturu i misa i udobnost u tom smislu, nego iskljucivo na gledanje, skretanje, brzo okretanje, nisanjenje i sl. I stvarno sam se potrudio da se naviknem i bas sam otvoreno pristupio :). Naravno da moze da se igra, nije nemoguce, ali kad god posle sednem za PC, kao da sam se oslobodio nekog tereta. Osecaj slobode i potpune kontrole (misem) mi nije malo ili mnogo bolji, pa da mogu da uporedim, nego je u sasvim drugoj kategoriji, kao drugi univerzum. Jos kad sve to probam u multiplayer-u, to je tek posebna prica. Ali ja razumem da covek u jednom trenutku moze da kaze da ga za sve to jednostavno boli uvo i da hoce samo da sedne u fotelju i da igra. Samo kazem da JA to nisam uspeo...

Ali posto to bas i nije tema :), da ne duzimo mnogo...
 
Poslednja izmena:
Novi trailer, koji pokazuje nesto vise kako ce igra da izgleda, i izgledace jako dobro, pogotovo scene na dnevnom svetlu (mrzim mrak u igrama, pa to ti je)

http://downloads.planetmirror.com/pub/worthplaying/medalofhonor/MoH_Airborne_Trailer6.zip

ili

http://download.gametrailers.com/gt_vault/t_mohairborne_3_h264.wmv

Release Date : 28.8.2007.

* Missions in a free-roaming FPS Experience the intensity of a cinematic, story-driven game with the freedom of NON-LINEAR missions in a free roaming FPS environment.
* Start each mission with a fully interactive airdrop into enemy territory. Your landing spot can dramatically change the way each mission is played out.
* A wide variety of historically accurate CUSTOMIZABLE WEAPONS are at your disposal.
* Develop skills on your personalized weapon with field modifications that remain persistent throughout the entire game.
* Medal of Honor Airborne will present the MOST BELIEVABLE HUMANS in a game.
* Utilizing the very latest technology to deliver truly believable humans within the gaming environment.
* Dynamic Online play
 
Poslednja izmena:
Novi trailer, koji pokazuje nesto vise kako ce igra da izgleda, i izgledace jako dobro, pogotovo scene na dnevnom svetlu (mrzim mrak u igrama, pa to ti je)
Ako je ono UE3 masina, onda stvarno nesto nije u redu, jerbo onaj trejler i ti shotovi izgledaju OCAJNO!
 
Ako je ono UE3 masina, onda stvarno nesto nije u redu, jerbo onaj trejler i ti shotovi izgledaju OCAJNO!

Nedjo bre, pa valjda primetis da nesto nije u redu sa kontrastom ... obrati paznju, nije dobro spakovan video, unistene su sve finese ... Da, ono je UE3, i izgleda sjajno ... Videchesh :type:
 
Dobro je, ja sam se već uplašio. neko je sj..ao video. Uništio gammu ili osvetljenje...
 
Ma bitno da igra bude dobra, a bice,a ovaj video sto je los to nema veze!:)
Meni je bitna ideja i kako je osmisljena,a grafika i ostalo prosto mora doci dobro!
 
Poslednja izmena:
I dalje izgleda zzasu za jednu UE3 powered igru!
 
Meni GoW ne izgleda bolje ni od Vegasa.

U kakvoj si ti zabludi, batice.
On Topic: sad sam pročitao na Wikiju da se i ova igra kreira za Xbox360, pa će za PC biti port. Možda bude problema sa upravljanjem. Smoriću se ako bude tako, ni CoD3 nisam igrao jer mi se WWII fps ne igra džojpedom.
 
uh pocinje blago da me iritira "feature" UE3 masine - nemogucnost AntiAliasinga!!:mad:
 
Ovo je STRASHNO !!!!
Ako ovako bude izgledala igra to ce biti revolucijonarno :banana: :banana:
 
Superishka !!!
 
Nazad
Vrh Dno