Šta je novo?

Korisnicki servis 9863

proki

Čuven
Učlanjen(a)
22.10.2003
Poruke
703
Poena
619
Koji bezobrazluk prvo uopste ne mozes da ih dobijes,a kada se jave automat kaze ocekivano vreme 2 min. i tako 4 puta i ispadne 8 min. Guzva kazu mnogi se javljaju zbog iskljucenja.A ja uplatio pre roka,ali u posti i jos uplatim 300 dinara vise.Stigne mi danas poruka da mi je izmiren racun, ali nije bio ukljucen.Toliko od 21 veka i kompjuterizaciji!!!
 
Koji bezobrazluk prvo uopste ne mozes da ih dobijes,a kada se jave automat kaze ocekivano vreme 2 min. i tako 4 puta i ispadne 8 min.

Ajde to, nego sto ti to naplate. Nije mi jasno, u Crnoj Gori Call Centar kod Telenora je besplatan, a u Srbiji taj isti Telenor naplacuje CC!?

Ako vec ne mogu da organizuju taj CC kako treba kada je u pitanju cekanje, onda bar neka cekanje bude besplatno kao svuda kod Telenora.
 
Koji bezobrazluk prvo uopste ne mozes da ih dobijes,a kada se jave automat kaze ocekivano vreme 2 min. i tako 4 puta i ispadne 8 min.
to je sve ok - ako ostane ispod 10 minuta, jer..
Telenor je napisao(la):
Tarifiranje poziva na broju 9863 je fiksno: 9,9 dinara po pozivu. Navedena cena je bez poreza
..ne znam jedino shta se deshava po isteku 10-og minuta.. da li se obrachunava novih 9,9din+pdv ili se veza automatski prekida... ne secam se gde sam to prochitao, ali stoji mi u glavi da ima to neko 10min ogranichenje..

zato sam ja neki dan kad sam ih zvao pripremio spisak sa zahtevima i pitanjima i odradio jednim pozivom sve shto je trebalo... meni i blizhoj i daljoj okolini.. :d ...jedno shes' puta je ljubazna operaterka krenula da mi prekine vezu.. :D ali nije uspela.. :whip:

..a jeste smor to chekanje.. 2 minuta... +2.. +2... +1,5.. ali mislim da sam ja sve ono uspeo da odradim od osmog do desetog minuta.. :d ...samo ju je trebalo par puta prekinuti kad krene da mi pricha ono shto vec znam ili me ne interesuje..

i da dodam.. nije za ovu temu, ali radi poredjenja sa iskustvima ludog bika... stigne mi 22-og na 64 broj poruka "ako ne izmirite rachun do 26-og bice bice vam ogranicen polazni saobracaj i obracunata taksa od 39.50 za aktivaciju telefona!" ja im 23-eg poshaljem dokaz o uplati.. (na mejl.. skeniran.. lakshe mi je nego faksom...) ali ne dobijem nikakvu povratnu informaciju - niti tako nekakav SMS da sam "zaštićen", niti reply na mail... onda reko' provericu stanje pre 26-og, pa ako mi je zaduzhenje palo na nulu, znachi da su info primili k' znanju na vreme... medjutim provera (naravno) nije radila tako da sam tek posle (29-og, zachudilo me je da je proradilo) video da zaduzhenje jeste svedeno na nulu, ali sad ne znam da li se to desilo pre ili posle 26-og, a mrzi me da gledam zaduzhenje za sledeci mesec i da rachunam d l' su mi obrachunali tih 40din il' nisu...
 
Poslednja izmena:
ne znam... ne mogu sad to nigde da nadjem... ali siguran sam da je, ako ne sad, u jednom trenutku postojalo neko ogranichenje od 10 minuta na 9863 pozive... mozhda josh u vreme mobtela.. nek proba neko drugi da nadje info... uostalom, mozhete pitati call centar.. :D
 
postojalo neko ogranichenje od 10 minuta na 9863 pozive... mozhda

Dok se se im se CC nije fiksno naplacivao 12 din., tj. kada je se 9863 tarifirao kao svaki drugi mobilni poziv nije postojalo nikakvo ogranicenje, kada su smanili na 12 din, mozda su i uveli 10 min. ogranicenje posto se mnogi zale da ih automat izbacuje.
 
kako da proverim koliko sam potrosio besplatnih minuta na o63 paketu pro 90, gde za 765+pdv dinara mesecno imam 120 minuta u mrezi i 30 minuta van mreze, i 90 poruka

znaci sve je to lepo i bajno, ali meni je prosli mesec stigo 2400din racun
uopste mi nije jasno kako
jel postoji neka njihovA usluga ili neka funkcija u telefonu koja moze da mi kaze koliko minuta kojih poziva sam imao u prethodnih mesec dana
 
zato sam ja neki dan kad sam ih zvao pripremio spisak sa zahtevima i pitanjima i odradio jednim pozivom sve shto je trebalo... meni i blizhoj i daljoj okolini.. :d ...jedno shes' puta je ljubazna operaterka krenula da mi prekine vezu.. :D ali nije uspela.. :whip:

tako i ja radim, to se zove organizacija :smoke:
 
dukadjino, ne postoji ništa što bi ti omogućilo da vidiš stanje besplatnog prometa ili drugog saobraćaja osim listinga koji se može vidjeti na portalu po isteku tekućeg mjeseca.
 
Nazad
Vrh Dno