Šta je novo?

Koji 22" TFT?

kovacm

Čuven
Učlanjen(a)
28.01.2005
Poruke
8,606
Poena
570
ima li kod nas Acer AL2216W? To je 22" monitor za 400e (na zapadu).
 
WS ima dvi i hdcp...nasao sam na nekom engleskom sajtu review i stvarno je extra monitor za 300e jer ima po horizontali 170 ugao a po vertikali 160. I britanci ga nahvalise, cak ima i slike kako radi iz svih uglova tako da moze da se vidi koliko je stvarni ugao gledanja.;)

ovi nasi prodaju W za cenu kao Ws......ccccccccc......a Acer x222w niko ne pominje....u Italiji je 299e

http://www.acer.co.uk/acereuro/page...en&ctx3=-1&ctx4=United+Kingdom&crc=704575873;)
 
Poslednja izmena od urednika:
da ne bude zabune, pitaj ga ima li sigurno dvi :) Inache, cena novog bez dvi je 23 000...Ako budesh odluchio da ga uzmesh, nadji na netu nokia test program, ili mi se javni na pm da ti ga posaljem...zbog bp :)
 
Jao opet

Nemogu da se odlucim!!!
Samsung 225BW ili Asus MW221U!!!
Pomagajte!!!;)

Sad sam u teskoj paranoji sta kupiti...jer mi drugar kaze da sa mojom konfiguracijom koja je u potpisu necu moci da teram igrice u max rezoluciji...a ja se sad dvoumim...4 monitora od 22" Wide su u opticaju :

1.Samsung 225BW
2. Acer x222W
3. Asus MW221U i
4. LG L226WTX

Pomagajte da se odlucim;)
 
Kod nas stigao LG L226WTX? Gde?
 
vidio sam diskusiju ali je malo uopstena i neaktivna.

Kazes samsung, ako znas da mi kazes kakva mu je crna i da li ima probijanja backlight-a jer ce mi monitor koristiti najvise za filmove

Odesh u firmu koja ima izlozen monitor i stavish crnu boju na kojoj se najbolje vidi da li ima probijanja backlight-a. Tn panel je idealan za igranje i gledanje filmova
 
Sad sam u teskoj paranoji sta kupiti...jer mi drugar kaze da sa mojom konfiguracijom koja je u potpisu necu moci da teram igrice u max rezoluciji...a ja se sad dvoumim...4 monitora od 22" Wide su u opticaju :

1.Samsung 225BW
2. Acer x222W
3. Asus MW221U i
4. LG L226WTX

Pomagajte da se odlucim;)

imam Samsung 225BW,ostatak konf. pogledaj u Moja mašina. Ako ja sa ovim hardverom mogu "solidno" da igram igre onda ćeš valjda i ti moći...;). Meni je grafička dobrano zastarela...:S:
Možeš ti da igraš u max rezoluciji, ali je pitanje sa kojim nivoom detalja, filtriranja itd.
Ostale modele nisam gledao pa neću ni da ih komentarišem, ali sam ja mojim 225BW stvarno zadovoljan.

@ The_Grunf: Kod mene ima malo probijanja gore ili dole, ali stvarno (barem meni) ne smeta. Ako nisi baš perfekcionista...slobodno uzmi.

Inače, lepo je na wide monitoru, kad gledate filmove, pomeriti video gore a dole ostavite crn prostor za prevod. (naravno kad je format još wide-iji wide :D ... znači preko 16:10 )

Poz
 
Najbolje bi ti bilo da odes do neke radnje, pa da sam procenis kakav je monitor, jer su misljenja (koliko sam uspeo da primetim) jako podeljena. Ako ti ista znaci moje misljenje, pazari i neces se pokajati! Sto se tice DVI konektora, mislim da takav model neces naci kod nas, jer se u svim radnjama prodaju samo sa d-sub-om (bar je tako bilo kad sam trazio).
 
Izmenama Zakona o PDV-u predviđeno je smanjenje PDV-a za kupovinu računara sa 18 na osam odsto. Vlada je prihvatila amandman predsednika Skupštine Srbije Olivera Dulića kojom se to smanjenje odnosi i na kupovinu komponenti od kojih se sastoje personalni računari.

Ovo je deo vesti sa Bete,bicu sutra u svim novinama preneshena vest...

To je post br 91....

Mada uzimajuci u obzir da si mod i 100% bolje obaveshten.... :mad: :mad: :mad: bljah..pa kad ce onda ? :(

Izmenama Zakona o PDV-u predviđeno je smanjenje PDV-a za kupovinu računara sa 18 na osam odsto. Vlada je prihvatila amandman predsednika Skupštine Srbije Olivera Dulića kojom se to smanjenje odnosi i na kupovinu komponenti od kojih se sastoje personalni računari.

Ovo je deo vesti sa Bete,bicu sutra u svim novinama preneshena vest...

To je post br 91....

Mada uzimajuci u obzir da si mod i 100% bolje obaveshten.... :mad: :mad: :mad: bljah..pa kad ce onda ? :(


Btw, upravo kazu na b92 da se sutra glasa/raspravlja o izmenama poreskog zakona...

(shto mrzim kad greshkom lupim citiraj, mesto izmeni ...)
 
Poslednja izmena od urednika:
ja imam taj monitor i za te pare je SUPEEEER

Upravo tako. Imam ga već par meseci (među prvima ovde) i prezadovoljan sam. Bilo je malo čačkanja po meniju dok nisam doterao boje, kontrast i sl. ali kada je to odrađeno sve je ok. I više od toga. Filmovi, igre, rad... ma uživancija.
Ali, pazi...ovo je sve o modelu koji se završava na a. On nema DVI. Ako taj tvoj ima DVI...onda je još bolji. Imaćeš mnogo manje problema oko podešavanja slike. Tačnije ukljući i vozi.;)
Pozdrav.:wave:
PS. Cena je inače za ove bez DVI oko 23 000,00.:eyebrows:
 
Poslednja izmena:
Pogledaj ove sajtove.Moze se naci model FP222W H koji poseduje DVI,a mozesh ga kupiti u radnjama koje rade sa KimTec-om.Evo ti ovi sajtovi pa pogledaj sam.

http://www.benq.co.yu/products/LCD/?tid=43

http://www.kimtec.co.yu/default.aspx?tabid=37

P.S.-KimTec radi samo sa pravnim licima tako da ih mozesh pozvati ali uputice te na sajt ili ako budu fini reci ce ti gde mozesh kupitu.Manje firme naruchuju proizvode od KimTeca odnosno nemaju ih na lageru (sada i odmah) tako da se na neke proizvode cheka po dva dana.
 
Poslednja izmena:
Koji god 22' monitor da kupis, dobro ces uraditi. Ustedeces novac za Tv. A i sve mi se vise svidja 22" wide. Startujes sve gadgete u Visti, startujes browser i sve je na jednom mestu.:d
 
Nazad
Vrh Dno