Šta je novo?

Koji 22" TFT?

kovacm

Čuven
Učlanjen(a)
28.01.2005
Poruke
8,606
Poena
570
ima li kod nas Acer AL2216W? To je 22" monitor za 400e (na zapadu).
 
Ja ima Acer AL1916Ws - znaci iz iste Value serije Acera samo 19". Ova 22-ka je po svim karakteristikama bolja od moje 19-ice (5ms naspram 8ms, veca rezolucija...) a sa kojom sam ja ekstra zadovoljan. Da ga ima u Srbiji, narocito za 400 eura - uzeo bih ga sigurno.
 
Koliko to čudo košta kod nas...?!
 
Jel se to meni cini il` je ovo 22" wide tft monitor bez DVI prikljucka... hmmm... :S:
 
Ni jedan monitor iz Acer Value serije nema DVI.
 
stoske je napisao(la):
pa mozda ce da naprave jedan za tebe po porudzbini :)

:d :d :d

svi su isti ???!!!!:S:
da nebi mozda da svaki bude unikat ?:eyebrows: :wall:
 
Iz Erc-a su mi rekli da 225bw stize 20. septembra.
@Lucas
To sto je veci a ima istu rezoluciju je prava stvar, jer sada sa tom rezolucijom i dijagonalom ima istu velicinu piksela kao 1280x1024 na 19" 4:3. Sa 20" velicina piksela je nesto manja nego na 4:3 od 17".
 
kapiram... meni samo smeta sto je wide... ne znam zasto svi proizvodjaci prave te wide monitore vece dijagonale... za neki rad bi bolje bilo da je normalan odnos stranica (veca radna povrsina) ovako ti je mozda dobro za... filmove, i recimo mozda za igrice, kad izadju takve
 
Wide je bolji za graficke programe (Adobe, 3D Max...) gde imash palete sa leve strane, dok je recimo smrt za Flash gde timeline, action script... prozori pojedu kompletnu radnu povrsinu po visini... 4:3 je bolji za tekst procesore i programiranje...
 
Visina kod 19" 4:3 je 30 cm. Dakle kao A4. Naravno trebalo bi smanjiti view na 90% zbog tool barova, ali nemojmo cepidlaciti. Naravno da ce biti konforniji rad na 30".
 
Dobro!!!Dosta vise!!!
Zna li neko gde i taj Acer i taj 225bw mogu da se kupe kod nas,br tel, i kada ce to sigurno biti i NAJVAZNIJE da li iko ZNA TACNE CENE oba modela KOD NAS
 
Još ih nema kod nas.
 
Nazad
Vrh Dno