Šta je novo?

Amiga i nostalgija - Mali Revolt

Al davite van topica i pazi moderat sa kovacm :D Ovo e vec 14 post koji s****ste :D
@OnTopic Evo sad postujem moj Amiga GUI na sajt pa cete moci videti da, barem , gui amige nije mrtav :D
 
Hah, sjajno :) aj sada preprogramiraj 'Say' to je najkul program u Amiga OS :)
 
Say je programchich za simulaciju govora, ima ga na 1.3 Workbenchu ali mislim da je vec od 2.x izbacen u 3.x ga sigurno nema...
 
hm... resetuje se workbench... :) ail mozda bi trebalo da bude nesto kao na www.atari.st (klikni na trashcan)
 
sjajno! a jesi li video gde vodi link kad kliknes na atari ikonu u kanti (?!!) - na onaj sto sam vec postovao: www.atari.st - eto kako su se "atari i amiga lepo pomirili" :p bas mi je ultra dobra fora! ;)
 
sjajno! a jesi li video gde vodi link kad kliknes na atari ikonu u kanti (?!!) - na onaj sto sam vec postovao: www.atari.st - eto kako su se "atari i amiga lepo pomirili" :p bas mi je ultra dobra fora! ;)

Da, video sam. Medjutim to pokazuje da smo mi Amigisti ipak fini, jer je linkovan on-line Atari, za razliku od vase kante u kojoj je Amiga-hate :) Ali, mozete da nas mrzite koliko hocete i da nam pljunete pod prozor :)
 
Amiga hate? daj molim te, pa covek lepo kaze da voli amigu... samo malo manje :) :) ...a i www.atari.st odnosno www.lgd.com (little green desktop :) kako se nekada zvao) postoji od kada i internet :d - to je jedan od najstarijih atari sajtova pa nije ni cudo sto je amigista linkovao na njega (i u atari kanti 3-4 amigina _respect_ sajta ;))
 
Nazad
Vrh Dno