Šta je novo?

mobilni internet? (email)

al7777

Slavan
Učlanjen(a)
11.03.2007
Poruke
5
Poena
301
nemam telefon fiksni ni kablovsku a nisam u dometu za wireless..imam kompjuter i imam mobilni a treba mi samo za e-mail ne za surf to imam ovde na poslu...

moje pitanje je kako najlakse povezati komp sa mobilnim tako da mogu da skinem e-mailove od kuce a ne da ih nosim s posla...hvala za bilo kakvu informaiju...
 
nemam telefon fiksni ni kablovsku a nisam u dometu za wireless..imam kompjuter i imam mobilni a treba mi samo za e-mail ne za surf to imam ovde na poslu...

moje pitanje je kako najlakse povezati komp sa mobilnim tako da mogu da skinem e-mailove od kuce a ne da ih nosim s posla...hvala za bilo kakvu informaiju...

Bluetooth, 20e ne kosta vise dobijes program uz njega i to je to. Konektujes se preko njega i skines mail.
Druga varijanta ako imas dobar mobilni sa Symbian platformom instaliraj Profimail napravi acount a u svakom mailu kada budes dobio neki dokument prebaci na komp preko bluetooth. Inace preko Profimaila mozes da citas i otvaras bilo kakav mail isto kao preko kompa a uz to nisi vezan za mesto.
 
dobijem program uz bluetooth adapter da spojim mobilini i komp? ako je tako onda je lako?...
 
imaj samo u vidu da 100mb podataka preko gprs-a kosta 4.950 dinara sa pdv-om
 
kupio sam do jaja adapter za 1000 din radi super!...

funkcionise sve naso sam uputsva na telenorovom sajtu...kupio sam neki paket moje vreme jeftinije je uvece...hvala svima...

bluetooth adapter mi ima domet 100metara jel moze neko da me hackuje preko ovog? da islkucujem bluetooth a? a?...paranoia :zgran: ....
 
Poslednja izmena:
moze, al juce... da bi se povezao neki b'tooth uredjaj na tvoj komp, potrebna je verifikacija pin-ova sa obe strane...

Mada, sve je moguce /paranoja/
 
Nazad
Vrh Dno