Šta je novo?

Moje skrivanje kablova - iliti unutrasnjost vaseg kucista

ok, hvaqla, znam za tu radnju ali sam kontao da prodaju samo odevne predmete...pogledacu sta ima tamo ! :wave:
 
Pa odmah na pored zalmana,plavi IDE prikljucci
 
a evo i mene...
 

Prilozi

  • dan.JPG
    dan.JPG
    183.5 KB · Pregleda: 555
  • noc.JPG
    noc.JPG
    138.5 KB · Pregleda: 472
gx-x, jesi nabavio creva?
 
Jovyland, malko da sredis taj kupus, pa da slikas opet.
 
A i da drmnes dva viskicca sa hledom, da ti se smire ruke... CCIRKOOO, DAJ DVA VISKICCA SA HLEDOM!!!
 
Poslednja izmena:
Emaniac je napisao(la):
Jovyland, malko da sredis taj kupus, pa da slikas opet.

Ne moj tako, eto vidis kako je taj kabl sakriven iza ploce. I ko zna koliko ima kablova koji se ne vide na slici jer su vesto sakriveni :D.
dann.JPG

Salim se drugar ;) , bitno je da se malo igras sa tim i malo po malo bice sredjeno kao sto ima DTK.

p.s. E da, uskoro cu da okacim i sliku svog kucista cim zavrsim sa "modovanjem" dok sam sredjivao kuciste trudio sam se i da sakrivam kablove. Samo su mi UDMA kablovi veliki problem :mad: nisam jos ovladao tehnikom savijanja istih.
 
evo i ja se malo igro sa kablovima.
08062007.jpg
jeste da nije nesto ali ne umem bolje
 
vi udariste po zajebanciji, decko se sad istripovao, a ja sam mislio najdobronamernije ono sto sam napisao.
@ kiki : IDE kabl ti kvari koncepciju...ali predpostavljam da znas...
 
evo kako je kod mene, i da hocu da namestim bolje jednostavno ne moze, moracu da menjam kuciste cim budem pri kesu, merkam Antec Nine Hundred za sada prcvajz samo tako
 

Prilozi

  • Image023.jpg
    Image023.jpg
    389.1 KB · Pregleda: 534
  • Image024.jpg
    Image024.jpg
    281.6 KB · Pregleda: 437
Poslednja izmena:
@ emaniac:
ma znam nisam imo para da kupim round uv posto sam kupio X Craft 360
mada u augustu cu da sklopim novu masinu quad core
 
Jel' ovo TT Cyclo na memari?
jeste ali malo modifikovan, morao sam da mu skinem rucice, tacnije isecem, jer su udarale u graficku a i u kondenzatore gore tako da sam ga lepo obradio i zalepio na memaru duplom trakom mozda se vidi na slici a mozda i ne idu dve tanke trake jer odozdo na cyclo-u ima dve tanje plastikice koje taman pokrivaju dve sredisnje memorije i na njih je i zalepljeno sve, memorija je pri dodiru hladna znaci koliko dobro hladi, inace sam goreo prste na njoj bez ventilatora, moram nekako da ohladim i cipset jer se greje kao lud i da cyclo je prakticno besuman, zna malo da nervira ako ste navikli na potpunu tisinu ali moze da se moduje na 7V i onda je besuman skroz
 
:p Ma ono sam sklepao za 2 minuta...onako bezveze...
 
@studiovpc
jer ti taj LC gura to sve bez problema jel si probao nesto da klokujes pa da vidis dal ce izdrzati
 
evo i mog, josh od prosle godine... :bottle:
cekam da mi stigne 8800GTS pa tju malo da prchkam...

pravi mali nered, stalno nesto skidam i stavljam.... :D

kutjishte.jpg
 
aaa, imas pink neonku. 'ajde slikaj u mraku...
 
aaa, imas pink neonku. 'ajde slikaj u mraku...

Jebaj ga, crkla mi josh pre 3 meseca... el ima negde u BG-u da se nabave UV?
poshto, je pozadina fluo-zeleno_zuta, ima da izgleda bolesno... :eyebrows:
 
@studiovpc
jer ti taj LC gura to sve bez problema jel si probao nesto da klokujes pa da vidis dal ce izdrzati
gura sve bez problema, dizao sam CPU na 3.6 radi win sve ok mada nisam dizao preko toga zbog hladjenja samo, evo za koji dan nadam se uzimam Antec Nine Hundred case pa kad prepakujem sve i ohladim kako treba ima da padnu jos neki testovi, u planu mi je i jos jedna 8800 GTS pa da ih stavim u SLI mada tad cu morati da zveknem i novo napajanje ali otom potom
 
@ vivec : probaj u oglasima, ne znam ovako. ili iscimaj nekog sa foruma da ti donese...
 
kucjiste kao stvoreno za ne rave:D:p
lepo zamisljeno,samo znas i sam da moras da sredis te kablove;)

Znam, za par dana,.... tju da postujem novu slikicu chim odradim... Mada bih voleo da ugradim i UVke, ajde ako ih neko ima nek me cimne na PM!!! Hvala... :d
 
Znam, za par dana,.... tju da postujem novu slikicu chim odradim... Mada bih voleo da ugradim i UVke, ajde ako ih neko ima nek me cimne na PM!!! Hvala... :d
Idem ja sutra da cunjam po gradu da nadjem za sebe,pa cju ti javiti gde i koliko kostaju;)
 
Nazad
Vrh Dno