Šta je novo?

Moje skrivanje kablova - iliti unutrasnjost vaseg kucista

evo i ja bih da se ubacim za ovu turu od 25.5 za neke sitnice ..... slazem se za klopu ali sta ako covek vise voli rostilj :d
 
Pa onda ga vodimo u Daff na punjene pljeje ;)
A i to mora da pojede sve :eyebrows:

Nego, nesto se ne javlja, mora da je zauzet.
 
Idi bre, emaniac, ne znas ni sta valja... kakve crne punjene pljeke, niš' to ne valja... samo koktel ili mesano meso! :smoke:
 
Moje skrivanje by Djurine kucne carolije

Jel ovo tred o skrivanju ili pokazivanju kablova ? :trust:
Za one koji hoce da sakriju kablove najbolja & najjeftinija varijanta a pri kojoj ne mora da se
maltretira covek iz inostranstva jeste jedna od ove dve sledece:
1.- da se NE stavi providna stranica
2.- da se stavi NE-providna stranica

nisam okacio slike ali to je zato sto se ustvari ni jedan kabl ne vidi :D
 
@ Car : Pa onda moze Pink ili Mihajlovac...a cuo sam da ima i neka kafanica sa odlicnom klopom negde kod hipodroma, kod Careve cuprije...

@ XXL : Mudro, mudro. Da znas da si, u sustini, nepogresivo u pravu :)
 
Poslednja izmena:
Nisi me razumeo, nemam ja nista protiv Duff-a, samo treba jesti one specijalitete sto sam naveo ;)
 
Pa to sto si ti naveo (mesano meso) nikako ne valja jesti na takvim mestima...
Lepo u kafanu i to je to...
 
malo korzo rulez :D ko pojede punjenu vesalicu sam svaka cast ;)
tamo vodite coveka na klopu posto se svako ko ide prvi put zezne i naruci celu porciju :-devil-:
 
Alo bre pomislice neko da je ovo kuvarski forum jos samo fali da razmenjujemo recepte :D ......
 
:eyebrows:
[joke]
hoce li neko da mi napise kako da spremim flambiranu curku ? :p
[/joke]
 
Mislim da je najbolje da se pokupimo jedan vikend pa da napunimo neki restoran i vidimo uzivo sta valja od tog mesa :D

Ko rece Pink negde gore potpuno je u pravu. Svako po dve hiljade i idemo da se o'zderavamo.
 
Sto se mene tice ne treba nista.Jedina stavar koja mi se je zasmetala je ta sto su me ljudi sacekali ispred beogradanke umjesto sa nekom beogradankom.
 
zar su tako jeftine :D
 
pa nas koliko nas bude * 50e = ? :) mogu i dve beogradjanke, jedna za DTK a druga za mene :) samo da mi zena ovo ne vidi :D
 
eto, ja nisam ozenjen :)
DTK, opusteno, nesto cemo vec da organizujemo...mesano, meso ili mesano meso...
 
e, da se, bar na kratko, vratimo na temu treda...

moj ruter :

nije bas sakriveno, ali je sve podredjeno slobodnom protoku vazduha. nema svetlecih tela, kuciste je zatvoreno, temperature - cool.
 

Prilozi

  • pic1.jpg
    pic1.jpg
    91.1 KB · Pregleda: 858
  • pic2.jpg
    pic2.jpg
    219.4 KB · Pregleda: 663
  • pic3.jpg
    pic3.jpg
    104.1 KB · Pregleda: 617
Poslednja izmena:
To je neki pentium 2?
 
Dakle,svaka cast:) Imam isto kuciste i sve odlazem resavanje problema sakrivanja kablova...Ne smem ni da pokazem sliku smejali bi se ljudi koliko je neuredno:) Al sam sad dobio volju kad vidim da moze ovako da se sredi:)
 
ubise me ti kablovi :mad: , a pogotovo COLLDRIVE 4 senzori :mad: ... sve cu ja to nekako bezicno :D ... a napajanje priva za sebe ...
 

Prilozi

  • 102_5832.jpg
    102_5832.jpg
    269.9 KB · Pregleda: 811
Poslednja izmena:
kako si skolpio boje svaka ti cast:D
 
hmm ja u skoli video p2 na slot adapteru
pa se poneo...
hvala na ispravci
 
@syber

Samo mi kazi gde ti je to prikljucen CPU fan, jel si ga to spojio direktno za psu :D ?

btw imamo istu plocu, pa sam zato zagledao detalje :)

Inace ponesen ovim postom i sam sam poceo malo da sakrivam kablove.,)
Slikao bih ali nemam aparat sem telefona :/
 
Nazad
Vrh Dno