Šta je novo?

Moje skrivanje kablova - iliti unutrasnjost vaseg kucista

Ovo je neko custom kuciste?
 
moj stari ssupd meshilicious. Još system panel header I punjenje.
1710543221797.png
 
Mene podjednako nerviraju i kablovi izvan kućišta, ako se vide, kako to rješavate? :) Što se unutrašnjosti kućišta tiče u suštini ništa "ne štrči" sem ovi od pumpe koji bi manje upadali oči da su crni (znam da je white kit ali ne postoji skroz bijela ploča, gdje bi se ovi kablići uklopili neprimjetno)

Što se tiče van kućišta, prije neki dan mi stigla power strip kutija Moye Voltaic Power Strip 16A/4000W, tonu kablova sam spakovao u nju i kao rezultat dobio jako uredno rješenje. S obzirom da sam uglavio iza monitora PS5 i dock za dva gamepada, zadovoljan sam skroz, teško da može bolje sa toliko različitih kablova :) Što se tiče ovog od subwoofera, fabrički je kratak kabl pa zato mora ovako, poručio sam od 3m tako da ću sub i izmjestiti, svakako mu nije mjesto ovdje.

Ne znam da li se ova tema koristi i za sređivanje kablova van kućišta, ne mogu da nađem drugu temu ?
Ja cu ovih dana mozda okaciti sliku mojih kablova ispod stola, ali sam uzeo perforiranu kanalicu za server. Od plastike je, usrafim je, ubacim sve kablove, i samo navucem poklopac kanalice. Montirao sam produzni i iz njega samo neki kablovi se vide. Uglavnom ne menjam stvari stalno ali i da menjam, sa ovim sistemom se sve lako dodaje ili izbacuje. Za neke kablove koji strce, imam one buzire za kablove koji se namotavaju.

Ispalo ti je super i lepo je videti da se jos neko brine da mu kablovi ne izgledaju kao prasuma u kojoj se skuplja prasina. :)
 

Prilozi

  • kanalica-perforirana-40x40-1.jpg
    kanalica-perforirana-40x40-1.jpg
    101.8 KB · Pregleda: 7
Nazad
Vrh Dno