Šta je novo?

Moje skrivanje kablova - iliti unutrasnjost vaseg kucista

CAR je sve rekao, ovde nema, a nit je skupo nit tesko dobavljivo, kupljeno je u hr cena za to je 2 e, za slot protector kit (za mem slotove i pci) 1 e, vezice za kablove su ispod 2e, nisu imali cable managment kit nestalo je, uopsteno modding opremu kod nas nemoze se naci, znam da sam i UV neonku nabavio preko nekog s bencha, nisam nasao u maloprodaji :(
 
CAR je sve rekao, ovde nema, a nit je skupo nit tesko dobavljivo, kupljeno je u hr cena za to je 2 e, za slot protector kit (za mem slotove i pci) 1 e, vezice za kablove su ispod 2e, nisu imali cable managment kit nestalo je, uopsteno modding opremu kod nas nemoze se naci, znam da sam i UV neonku nabavio preko nekog s bencha, nisam nasao u maloprodaji :(

Shto se modinga tiche mi smo tu praistorija...smorim se shta sve ne tako daleke "shvabe" mogu da kupe za sitan novac...
 
Jos kada bi neko hteo da donese iz HR :D
 
Poslednja izmena:
Ako je stvatno 2€ set, ja sam za.
 
evo ima ovde...

070.500.003.jpg


http://links.hr/index.php?option=katList&id_kategorija=07

10 KN x 11 din = 111 din :D
 
Poslednja izmena:
Evo ja vam mogu donjeti jer zivim u Split,a dolazim 2-3. aprila.Ako nekome bas treba mozemo se dogovoriti nesto.
 
Nece biti problem,samo me treba podsjetiti tamo oko 25.
 
Ja sam zainteresovan za par manjih stvarcica, napravicu ti listu ako je ok?
 
nece biti problem samo da to ne bude preveliko ,jer dolazim busom
 
i ja bih pci i mem slot protektor ako moze...
 
Fino se dogovorite sta vam treba,pri kraju mjeseca mi to narucite,ja to sve posaljem ili dam jednom od vas pa se vi kasnije "razračunajte"
 
Naravno... i hvala ti unapred :wave:

Ja napisah moju "listu zelja", i to krajnje konkretno :), aj' i ostali ko sta hoce, napisite, stavite linkove... pa cemo za nekih nedelju dana (21.... recimo) da sumiramo sta i kako, pa da se dogovaramo kako da coveku damo pare i da se docepamo delova.
 
i ja sam te stvarcice takodje uzeo u links-u imate tamo modding oprema pa birajte, nazalost Cable Sleeving Kit nema i nece biti uskoro, ima samo plavih vezica (ja sam uzeo zute). Sestra mi tek pocetkom aprila ide u Hr, a neznam dal ce skoro nazad zato nemogu da vam pomognem.
 
Koliko kosta 2 molexa,2 pci i 2 mem slot protectora,sve u plavoj boji?
 
ajde do 21. marta da se vidi ko sta hoce tacno i koliko,...
 
Sve sto imate, bacajte Stosketu na PM... :D


... samo NE meni!!! :d:d:d
 
Poslednja izmena:
u pakovanju molexa dobijate 10 uv reaktivnih molexa i alatku za vadjenje zica sa starih, a za mem i pci slotove u pakovanju dolazi za prekrivanje 3 mem slota i 5 pci. Eto mala pomoc da znate koliko vam treba da li jedno pakovanje ili vise
 
bacio Stosketu na mail moju listu najlepsih zelja :eyebrows:
 
lista je zaokruzena, samo jos SuperStarr da posalje svoju i to je to.
 
za sve koji su ucestvovali u trgovini, evo skeniranog racuna sa garancijom, uz izvinjenje za moje kasnjenje :S:

poz. i jos jednom thx 2 DTK !
 

Prilozi

  • garancija.rar
    239.5 KB · Pregleda: 294
pa to je samo za odabrane :) finansijske malverzacije...
 
Super sto je password protected... ali, ni ja ne mogu da vidim! :d


P.S. Veliko HVALA DTK-u! :wave:
 
Nema na cemu ,i drugi put.

Da znas da ce da te cimamo...bar ja hocu, budi uveren.
Ima tamo nekih pasivaca za RAM, to bi bilo sledece na spisku.
Znaci, cimni kad budes planirao sledeci put ovamo, pa da se dogovorimo.

:smash:
 
Nazad
Vrh Dno