Šta je novo?

Moje skrivanje kablova - iliti unutrasnjost vaseg kucista

Poslednja izmena:
Taj Thermaltake Cyclo odlicno radi pos'o :D

Hej M!ST!CX, jesi nasho one UV-ke?:d

inache, stigla mi 8800, postujem slike cable management-a kad se vrnem s' mora.... :bottle:
 
Poslednja izmena od urednika:
Taj Thermaltake Cyclo odlicno radi pos'o :D

Hej M!ST!CX, jesi nasho one UV-ke?:d

inache, stigla mi 8800, postujem slike cable management-a kad se vrnem s' mora.... :bottle:
Nisam imao srecje:(
 
ima da se kupe one obichne, kao klasicne neonke, sa starterima, ali nemam blage veze kako da se prespoje na napajanje :lupko:....
 
pa preko releja stavis da napajenje pali relej a relej neonku odnosno napajanje neonke
 
Poslednja izmena:
Kako vam izgleda unutrasnjost kucista

Interesujeme kakva su vam kucista unutra (kako sredjena) da vidim dal sam najgori :d

evo mog kucista
 

Prilozi

  • Micro Images.(065).jpg
    Micro Images.(065).jpg
    449 KB · Pregleda: 526
  • Micro Images.(070).jpg
    Micro Images.(070).jpg
    458.2 KB · Pregleda: 448
Poslednja izmena:
pishe mu u "moja mashina"... - CHIEFTEC DRAGON CASE....
 
evo i mog kucista...za pocetak nije lose, kablovi od napajanja su tvrdji pa ih je tesko saviti...
najbolja stvar je floppy koji je stavljen na mesto gde stoje hard diskovi :D zato sto sam sve kablove gurnuo u 3.5" leziste gde je on nekad stajao...
 
Poslednja izmena:
mora jos da se radi:p
Da ne bude da samo kakim:D evo i moje "skrivanje" kablova.


vorning bre:konfiguracija je trenutno izmenjena
 
Poslednja izmena:
evo i kod mene. cisto je oko najvecih grejaca :)
 

Prilozi

  • 07072007481.jpg
    07072007481.jpg
    228.7 KB · Pregleda: 454
  • 07072007483.jpg
    07072007483.jpg
    251.8 KB · Pregleda: 350
he he..... jel to machji rep viri na prvoj slici? :) Mogao bi neku mrezicu da stavish u sluchaju da se mache istripuje i legne u kucishte negde gde je toplo :D
 
rofl

Dobro je,samo onaj rep mnogo viri iz kucjista,uvuci to malo da ne strci:D:d

pretece me animaN:(
 
Poslednja izmena:
@illidan
jeli ono gore rep neke macke? :D

Inace moze ono jos bolje, evo recimo, posto vidim da nemas ventilatore za hladjenje diskova (ne znam zasto i kako ustvari ih hladis?) mozes da okrenes diskove kontra tako da kablovi idu sa one druge strane...
 
macka spava na kucistu, tamo joj je toplo :)
inace kuciste je zatvoreno, pa moze samo kroz da prozorcic da gleda ukusne kablice unutra :D

probao sam da okrenem hardove kada nije bilo kulera, ali pored vece temperature hardova dobio sam jedino malo cistiji taj deo. malo je nezgodno zbog debljine rounded kablova ubaciti sve izmedju lima i druge stranice. sada je tamo jedan xilence od 9cm a uskoro ce mu se pridruziti jos jedan.
 
priklo bi je u najavi da mi legne na kucishte:D
 
Ovako je kod mene izem ti konektor za napajanje kod Tforce965PT:mad:
 

Prilozi

  • 2.jpg
    2.jpg
    242.2 KB · Pregleda: 317
  • 3.jpg
    3.jpg
    268.2 KB · Pregleda: 272
  • 4.jpg
    4.jpg
    242.7 KB · Pregleda: 247
pa nije strasno bitno da vazguh moze da cirkulise:-devil-: pa ne bi se videlo nista da izinjeri iz biostara napravili konektro blizu kraja ploce a ne na sredini pa jos pozadi i da su digli ide gore ccc sram ih bilo treba ih:smackbum:
 
Poslednja izmena:
Svejedno,ima tu josh kablova koji mogu da se dovedu u red...:)

Aj odradi to ljuski bre;)
 
Nazad
Vrh Dno