Šta je novo?

Koji Antivirus preporucujete?

Meni je MSE skroz ok, koristim ga skoro od kako se pojavio i da desilo se na dva racnara da se virus provukao ali nista strasno za skoro 4 godine.. od tada nisam instalirao nista drugo za malware i sl. Bitno da je free, cuti i radi u pozadini.
 
Onda bolje da nista nisi ni instalirao - takodje free, a jos manje smeta. Ako se nesto i provuce, efekat je isti kao sa MSE.
 
Bilo kakva zaštita je bolja od nikakve, radi svoj posao u pozadini a prijavi samo No actions required. Ja sam pre koristio Kaspersky i smorio me je, sa MSE sam se preporodio.
 
Poslednja izmena:
Pa ovde su samo ozbiljni AV-i. Teško je zamisliti ali ima nekih gorih od Defendera a i AVG se nije nešto proslavio. Bitdefender ispade najbolji sada.

Nemoj ti meni protiv Comoda ,)

Sada cisto iz zajebancije furam Opera Next 15 unutar Comodo Sandbox.
 
I po onim testoviam trend mikro je 100% pouzdan i totalno the best:d
 
Moj glas za Avast free.
Probao sam sve poznatije antiviruse (i free i narodne verzije) pa sam se skrasio sa Avastom već dve godine.
Nikada infekcija, jako malo lažnih alarma (a ne kao neka korporativna djubrad od antivirusa što vrište na apsolutno sve što je piratsko). Sve u svemu zadovoljan sam i ako baš ne zaseru nešto u budućnosti ostajem kod njih.
 
Moj glas za Avast free.
Probao sam sve poznatije antiviruse (i free i narodne verzije) pa sam se skrasio sa Avastom već dve godine.
Nikada infekcija, jako malo lažnih alarma (a ne kao neka korporativna djubrad od antivirusa što vrište na apsolutno sve što je piratsko). Sve u svemu zadovoljan sam i ako baš ne zaseru nešto u budućnosti ostajem kod njih.

Takodje.
 
I ja bih jos bio za avast da imam SSD.

Edit: Mada mnogo vise cenim kod Comoda, kad nadje nesto pita me da li da ukloni, i mogu odmah da stavim na belu listu.

Kod Avasta mora mnogo komplikacija da se to uradi, i gubi se vreme kod false positive.
 
Poslednja izmena:
preporuka za MC shield. cisti sve sto treba (inace koristi se samo za USB memorije...)
 
Kakva Counter - reklama !!!!! Priceless !!!
 
kaspersky u ssd...jos ako je legalaaaan:-D
 
Meni je Eset Smart Security super samo sto me smaraju licence. Svakih par dana moram da jurim nove. Ne postoji trajno resenje sem da se lepo iskesira proizvod.
 
Probaj mara-fix.
Mada ne znam da li su izbacili za 6icu.

Kod mene i gde god sam instalirao uz peticu u zadnje 2-3 godine, nikakvih problema sa licencom. Ako ti treba, javi se na pm. :)
A i ranije sam koristio taj fix za cetvorku.
 
Poslednja izmena:
Kad sam kupio prvi racunar,prvi antivirus koji sam imao bio je Norton,pa posle njega McAfee.
Kada je to bilo, ako je bilo pre'90e onda je McAfee bio u sklopu "Computer Associates" i oni su prvi smislili da treba tako nešto. Još onda sam se čudio štaće im kada je bilo samo nekoliko virusa koji su samo reklamirali pušenje trave.
 
Meni je Eset Smart Security super samo sto me smaraju licence. Svakih par dana moram da jurim nove. Ne postoji trajno resenje sem da se lepo iskesira proizvod.
Za 1500 dinara godisnje se ne bih smarao sa tim fixevima . Imas po oglasima licence pa ako ti nije puno para ti potrazi ;) .
 
Meni je Eset Smart Security super samo sto me smaraju licence. Svakih par dana moram da jurim nove. Ne postoji trajno resenje sem da se lepo iskesira proizvod.

Probaj mara-fix.
Mada ne znam da li su izbacili za 6icu.

Kod mene i gde god sam instalirao uz peticu u zadnje 2-3 godine, nikakvih problema sa licencom. Ako ti treba, javi se na pm. :)
A i ranije sam koristio taj fix za cetvorku.

Prvo, idete off topic, drugo, ne sme piraterija, trece, ESET nije nista posebno, magicno i bolje, od free varijanti, za koje nece kljuc da vam treba, na svaka dva dana.
Ili iskesiraj i ne kukaj. Ili bolje, uzmi besplatan!
 
Nazad
Vrh Dno