Šta je novo?

Koji Antivirus preporucujete?

Nema najboljeg .
Koristim sledece:
Antivirus - AVG free 7.5
Antispy - Ca PestPatrol v8.1
 
Ja koristim SOPHOS AV koji takodje moze da dodje i u paketu sa firewallom i spam and molware dzidzom. Jako je dobar... za mene za glavu bolji od svih al je i skup!
 
Elem, ko nie znao...
Ja malopre probah onaj TrustPort... (ima 99,8%)

Posle skidanja av-a od 135MB, krenula instalacija... Batalih Masu dodatnih tulova za protekciju, instalirah, i onda se iznenadih...
Primetih da ovaj "av" u stvari koristi 5 razlicitih engine-a za otkrivanje mallware-a... I sami mozete izabrati koji ce se koristiti za on-access, koji za internet scanning, a koji za on-demand scan...
Takodje svaki ima masu opcija za podesavanje.
Zatim krenu prvi update... Ni manje ni vise - 50 MB...

I posle pola sata izvalih da... se ja ne bih bakcao sa time, posto zaista zakiva mahinu... xD
(nije neka, ali kada poredim ess i ovo... :( )
Tako da, ako vas ima paranoicnih, ovo je pravo resenje... xD
 
Jedino što se nije baš pokazao na Retrospective/ProActive Test-u - a i u Avgustu bio najbolji na On-demand comparative-u. A ta instalacija od 135MB i update od 50MB - stvarno pretjerano.

Tako da se ja držim Avire do daljnjeg.
 
Jedino što se nije baš pokazao na Retrospective/ProActive Test-u - a i u Avgustu bio najbolji na On-demand comparative-u. A ta instalacija od 135MB i update od 50MB - stvarno pretjerano.

Veruj mi, to nije nista, u odnosu na to kako zakiva mahinu/net... :\
 
Poslednja izmena:
Neki moderatori odavde bi mogli ladno da izigravaju antivirus, imajuci u vidu kako brzo brisu necije poruke :d
 
Mislio sam da sam jedini koji koristi aviru. Nod i avast su mi u jednom trenutku pravili problema sa kljucevima, pa sam je privremeno instalirao i evo vec pola godine sam bez problema.
 
Svaki antivirus ce da zavrshi posao. Dakle stvar je uglavnom licnog izbora pojedinca.
 
Avira free FTW ! :)
 
Avira, Avira i samo Avira...na svim testiranjima je u samom vrhu, a na mnogim i najbolja...vjerujte da nemate potrebe davati pare na zastitu, uzmite Aviru Classic kao AV + COMODO Firewall Pro ili Online Armor FREE kao firewall sa HIPS-om i imacete vrlo, vrlo jaku zasitu, A BESPLATNO...i jedna i druga kombinacija rade bez greske
 
Sledeca instalacija sistema, probacemo aviru. Dotle: AVG free
 
Avira

kako radi pod Vistom?
AVG Free, fercera i ovom prilikom glas za njega.
 
Avira radi pod Vistom bez ikakvih problema.
 
nod32, nije free, ali je bez premca, makar meni radi vec 3+ god. :type:
 
Mnogi su hardovi sa gore navedenim AV bili prepuni raznih "buba" posle skena sa mojim KIS 7.
 
Ja sam se bacio u strashan troshak 600din/godinu za KIS 7 :)
 
Uzeli OEM licence na veliko u UK. Smeshno malo novaca ispadne...ako te interesuje dacju ti link na PM.
 
Poslednja izmena:
kucjna adresa = LONDON, dobijesh cd na kom imash activation code, na osnovu kog dobijesh KEY. E sada to shto pishe za 3 kompa, sva 3 imaju isti key, samim tim pazite sa kime delite "paket".
Ne zaboravite da na one cene ide i shipping u iznosu jedno 6-7 funti, ne secjam se vishe i to je to.
Sve shljaka, chak su 2 licence recimo u londonu, 1 u srbiji.
Meni radi:) Nije UK srbija da mogu da te lazhu i muljaju:p
Josh neko pitanje?
 
Ja sam uzeo isto taj KIS samo sam uzeo u nekoj drugoj prodavnici i jednu licencu za 10$,acitvacioni mi stigao na mail sa racunom itd.Ostavio bih link gde sam kupio al ne mogu da nadjem trenutno.Dal neko zna ako kupim preko firmine kartice dal ce onda biti "legalno"
 
kucjna adresa = LONDON, dobijesh cd na kom imash activation code, na osnovu kog dobijesh KEY. E sada to shto pishe za 3 kompa, sva 3 imaju isti key, samim tim pazite sa kime delite "paket".
Ne zaboravite da na one cene ide i shipping u iznosu jedno 6-7 funti, ne secjam se vishe i to je to.
Sve shljaka, chak su 2 licence recimo u londonu, 1 u srbiji.
Meni radi:) Nije UK srbija da mogu da te lazhu i muljaju:p
Josh neko pitanje?

Kapiram.Pomocu prijatelja u Londonu si to nabavio, pa su ti oni dali jednu licencu.
Da li to shljaka za Germany, recimo ?
 
ne vidim zashto ne bi?
hehe...samo ja stvarno ne znam kako bi ja pravdao legalnost nekome. meni su doshli activation kodovi na msn:)
 
Nazad
Vrh Dno