Šta je novo?

Koji Antivirus preporucujete?

Combofix sa bleepingcomputer.com sajta ...
 
Combofix ne znam sta je tako da to necu nista dirati...a ovi fajlovi su registry key,sta ce se desiti ako ih izbrisem ako izaberem remove selected?
 
Ako uradis remove selected, jedino sto moze da se desi je da ti racunar bolje radi.
Sto se tice Combofix-a, to je freeware alat za ciscenje raznih gluposti na racunaru
Po meni je to jedna od najboljih stvari koje su se pojavile za dezinfekciju racunara u skorije vreme.
Kad njega budes koristio ocistice se i malware-i za koje i nisi znao da imas na racunaru
 
Poslednja izmena:
+1 za Combofix, strašna stvar, 100x mi je do sada rešio stvari koje drugi nisu mogli :)
 
combofix je redefinisao borbu sa malverom, jer pristupa na mnogo nižem nivou nego što to praktikuju standardni antivirusni programi.
 
Odradio sam sa combofixom...super je.A jel smeta sta sto imam avast i malwarebytes`anti malware na kompu i oba rade u isto vreme?
 
Ostavi Avast za real time zastitu a malwarebytes neka ti sluzi za periodicno skeniranje.
 
A ako ih ostavim da rade zajedno jel moze da steti kompu?Sada sam sa jednog torenta poceo da skidam neke fajlove i anti-malware je blokirao jedan virus dok avast nije reagovao.
 
Jel moze neko da preporuci antivirus za "malo stariju mahinu", tj. da ne utice mnogo na performanse, a da radi posao?
Razmisljam se oko kombinacije Avast+Malwarebytes free...
 
Avast jede najmanje memorije to je sigurno, malwarebyte kao offline je ok..
 
Ja (i dalje) koristim samo Pandu Cloud i CCleaner i ni taj combofix, kao ni jedan od tih vasih alata ranije, mi nije nasao nista na kompu.
Mora da ja nesto pogresno radim :(
 
Koristim vec duze vreme Nod32 i za sad sam zadovoljan sa njim, zavrsava posao. Ali takodje ga koristim u kombinaciji sa CCleaner, odlican programcic. :)


Tapa iPhone Talk
 
Duze vreme na Avastu, ali posto se jednom provukla neka gamad i dovukla ih jos preko neta od nedavno drzim i Comodo FW
 
avira, adaware kombo. ne treba mi jace od toga jer niti sam banka niti bauljam po warez sajtovima previse, freeware su oba, problema nema. :)

@hedgehog valja napomenuti da je ovo hardverski nize zahtevna kombinacija, verujem da bi bila od pomoci
 
Poslednja izmena:
Ima neko iskustvar sa Symantec Endpoint protection? Razmishljam se dal da ga zadrzim ili da instaliram CIS. :)
 
Jesu, ali mene interesuje da li je neko od vas imao iskustva sa SEP -om. (Symantec Endpoint Protection). Koji mi je instaliran na laptop. Dok mi je na mojoj masini kuci instaliran CIS sa kojim sam poprilicno zadovoljan, ali nesto mi se chini da nije bash pouzdan kada nije konstatno konektovan za internet.
 
Ne znam koliko dugo koristis kompjutere ali Symantec je oduvek vazio (i dalje vazi) za najgori AV/security softver ikad.
 
Ne znam koliko dugo koristis kompjutere ali Symantec je oduvek vazio (i dalje vazi) za najgori AV/security softver ikad.

Greska symantec corporate AV nikad nije bio blotware (verzija koja je radila bez kljuca), norton je bio jedno vreme bas pun djubreta to stoji, mada u zadnjih godinu/dve ih nisam uzimao u obzir jer ima besplatnih resenja pa iskreno neznam kojim je putem symantec corporate AV otisao ali pre par godina je sasvim lepo parirao ostalima

e da zaboravih da sam probao symantec endpoint protection i to je bas bilo djubre.. znaci jedino je symantec corporate AV bio OK
 
Poslednja izmena:
dugo koristim. :d

samo su me interesovala iskustva. Ovo sam dobio uz laptop. Nikad pre nisam video ovaj av od symanteca osim nortona. A jedini NAV koji sam koristio je 2o11 iz radoznalosti. :d

Hvala na odgovorima. :)

Edit:

dajte neki freeware predlog za laptop koji nije non stop konektovan na internet. :)

Ne znam bash kako se CIS koji trenutno koristim na desktop mashini ponasha ako nije prikachen na net non stop.
 
Poslednja izmena:
Pa recimo Avast+Malwarebytes free, pogotovo sto prilicno malo "srcu resurse"...:) Uglavnom meni lepo radi, ali reinstal OS-a mora kad-tad, jer uvek se nesto provuce ili Win poludi:d Mada eto poslednji put mi je instalacija Win-a trajala cak 10 meseci, dok nije zaskripalo...
 
Poslednja izmena:
A nije Norton oduvek bio smece. Bilo je i vremena pod dosom kada je njegov "suite" bio vrhunski. Setite se Norton Commandera i Power Toolsa.
 
Vala meni svaka kombinacija odgovara samo da je za dz:d
 

Prilozi

  • win7 datum instalacije.JPG
    win7 datum instalacije.JPG
    34.7 KB · Pregleda: 108
Avira+SuperAntiSpayware+CCleaner+Revouninstaller+Advaced system care pro=sve dihta ko podmazano!
 
Nazad
Vrh Dno