Šta je novo?

Koji Antivirus preporucujete?

BitDefender Internet Security 2011 6 meseci besplatno....na rumunskom jeziku je instaler ali naravno to mozete promeniti kada instalirate program....
link je aktivan jos 5 dana

h**p://www.go4it.ro/concurs/go4itro-da-iar-unda-verde-la-download-7823690
Da mi plate, to ne bih stavio na komp, bre bih bio bez AV nego koristio Bitdefender:crash:
Koliko je tezak na resursima, pa to je da poludis:mad:
Iz verzije u verziju sve gori i gori po pitanju resursa!
 
Bio sam ubedjen da je racunar nesto sporiji zbog KIS-a, ali avaj, problem je zapravo (de)fragmentacija diska koja nije radjena 100 godina.
 
ako moze neko da mi sibne link za NIS, ja nalazim brdo nekih sa trial reset-om, koristio sam pre dve godine i bio zadovoljan neko vreme,dok nije provalio posle mesec ipo dva trial reset pa nije radio. da li postoji bez trial reseta gusarska verzija, molim na pm...hvala
 
Ako neko zeli KIS moze dobiti besplatno godinu dana preko nekih promotivnih sajtova. Naravno, nije sve tako jednostavno :D. radi se o kineskoj promociji. dobijate kljuc koji radi samo uz kineski instaler. moguce je promeniti jezik na engleski preko registra, ali opet ne za stalno vec prilikom svakog podizanja KIS prozora morate iskoristiti definisanu kombinaciju tastera da bi se meni promenio na engleski.

Sve je legalno pa ko je bas zapeo za besplatan KIS eto mu prilike.



@_/Neo\_
meni je netlimiter fw ukljucen konstantno. koliko sam primetio svaki proces mora dobiti odobrenje za koriscenje interneta. kada proces bez privilegija pokusa da koristi net, mreza se zakljucava dok se proces ne odobri ili blokira. nista te ne kosta da probas
 
sto se mene tice,ESET Smart Security 4 je vise nego odlican,mogu reci da mi bolje sluzi u pronalazenju virusa nego kasperski internet secutity 2011... :D
 
Meni Avira pronašla ostatke deinstaliranog Avasta i označila ga kao virus.:d
 
Prepucavanja nemaju smisla, jer vecina njih nije ni probala vise od 2-3 programa to samo samo je izgled ikonice primetila :)
 
Znaci tvrdim ESET je najbolji 4.2.58.03 stabilna verzija, ja sam i licencu na godinu dana kupio ^^
 
Svaka cast na bacenim parama i na san o perfektnoj zastiti :)
 
Znaci ako si ti kupio to je najbolje...
@
zeljko
nije bacio pare,kupio covek sta je hteo....
drugo je pitanje kakva je zastita eset u odnosu na
...kav...norton...f-secure...avg...avira...avast...sophos...gdata...trendm...webroot...pctools...emsisoft...prevx...i mnoga druga resenja...a ima ih mali milion i za svaciji dzep....
 
Avast menie sluzi odlicno. nasao mi je rootkit koji nije nod.
 
Avast menie sluzi odlicno. nasao mi je rootkit koji nije nod.

Da, a Nod je nasao nesto drugo sto avast nije, pa je avira nasla nneki koji nisu prethodna 2 i tako u nedogled... Ova rasprava je stvarno bespotrebna i zamarajuca. Ako uzmes pa se vratis naci ces (a i vi ostali) nekoga ko je rekao isto sto i vi za vas omiljeni AV, svakome je njegovo resenje najbolje cinjenica je. Dakle o ukusima ne treba raspravljati. Izmedju ostalog pitajte samo koliko ljudi zivi bez AV-a. Evo ja sam koristio pandu, pa MSE skoro, a davno jos avast aviru i avg i iskreno nis' se ne razlikuje, sto se mene tice isto s***** drugo pakovanje i zato od mog prethodnog posta na ovom threadu stoji mi ukljucen samo firevall i adblockplus na mozilli, a kad ubacujem neciji usb imam onaj mali usb vaccine. I letim, imam vise resursa, ne laga mi cod 2 u sred partije zbog updatea AV-a, nemam virus zato sto znam sta radim na netu i odgovorno postupam sa tudjim medijima. Cak sam razmisljao da iskoristim stari usb da napravim Ubuntu live kako bih se zastitio od virusa. Realno av je potreban poslovnim ljudima (licenciran) i farmasima (free).

Nego meni nije jasno sto se prozivate zbog gluposti ,) ???
 
Ja licno, zadnjih nekoliko godina koristim KIS, a pre jedno 3 meseca sam presao na Norton IS 2011. Svaki ima svojih prednosti i po neku manu. Probao sam i razne druge, a moje misljenje je da..

Od besplatnih su najbolji:

1. Avast Free Antivirus
2. Avira AntiVir Personal

A od ovih koji se placaju:
1. Norton 2011
2. drugo mesto dele :d
BitDefender Antivirus Pro 2011
Kaspersky 2011
 
Comodo Internet Security & Norton Internet Security, ova godina ovi su vrh drugi su daleko pozadi....
 
E daj poštedi nas ovakvih izjava, sorry ali... Daj bar neki argument!
 
E daj poštedi nas ovakvih izjava, sorry ali... Daj bar neki argument!

Treba da obrazlozujem jako dugo, prolistaj rivjua i info na neta, mozes i neki youtube video da pogledas i to. Tehonolgija koja koristi Comodo je nesto nevideno do sada, sem NIS nista drugo ne dolazi ni blizu za ove godine.

Sandbox & Defense +

http://help.comodo.com/topic-72-1-170-1711-Sandbox-Settings.html


http://help.comodo.com/topic-72-1-170-1633-Defense+-Tasks---Introduction.html

I da, the most powerful firewall vec odamno od svih, ima Comodo.
Neverojatna prevencija.... umesto detekcija! to je to... :)
 
Poslednja izmena:
Da li je moguce da NOD tu nema sta da trazi, imate li neki test antivirusa
 
Za sve one koji se kunu u Nod...:d
 

Prilozi

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    32.4 KB · Pregleda: 147
Za sve one koji se kunu u Nod...:d

WTF pa sta se tu desilo ja tih problema nikad nemam a niti sa virusima al ajd svako ima svoja iskustva; zato smo ovde da iznesemo svoja iskustva i sve ostalo
Elem probah nedavno KIS na laptopu i moram priznati da ga je zaklao , non stop je nesto drljao po C particiji i toliko mi je kocio da sam mislio da je do HDD-a medjutim nije, stim sam se i vratio na NOD32 poslednju verziju sa oficijelnog i aktivirao u full version :D
 
Poslednja izmena:
Ja sam se mlatio sa Kasperskym pa sam ga batalio zbog legalnih razloga. Uzeo sam NOD kao alternativu, koji me je skroz razocarao sa stvarima kao sto je Filo pokazao i nekim cudnim nacinom brisanja virusa. Ili bi radio potpuno automatski kada brise sta mu se prohte ili u manual modu ne brise, vec samo blokira. Posle sam se vratio na Kaspersky za koga sam shvatio da mi ne treba i sada sam na Windows Security Essentials i do jaja mi je :D . Kada uzmem statisticki kada sam zadnji put naleteo na virus a da nije preko flesa (mada ni to nije tako skoro), sto se zaobilazi onom USB Vakcinom, dodjem do zakljucka da mi mozda nije ni takav potreban.

I daj batalite tu Aviru, navucicete neku bedu sebi na vrat a necete biti ni svesni. Na stranu sto jede resurse ko mahnita i ne moze da se iskljuci u potpunosti, sto mi ide na zivce.

Prosto me sramota u kojoj sam iluziji ziveo.
 
Poslednja izmena:
Jedini razlog zbog kojeg se Avast 5 (5.1.8XX trenutno) nalazi na mom kompu je taj sto ga ni ne osetim, kao da ga ni nema. Obicno se apdejtuje po boot-u, retko kad za kasnije vreme rada racunara, pa mi sto se toga tice ne smeta. Ne trosi mnogo resursa, sistem je brz skoro isto kao i bez njega, a bar imam neku zastitu. Nemam firewall (cak ni windows-ov, disejblovo sam proces :D), i nikad nisam osetio potrebu za istim. Ako zakacim neki tezak virus, format celog HDDa nije nikakav problem, naravno, ako je to zaista potrebno. Win obaram jako cesto (zesce se smorim kad vidim da pocinje da radi sve sporije i sporije, iako mi je prosla 7-ica izdrzala 2 meseca, i onda je pukla sama :D), tako da brzine i svezine sistema bez ikakvih gluposti nikad dosta :D.
 
Poslednja izmena:
WTF pa sta se tu desilo ja tih problema nikad nemam a niti sa virusima al ajd svako ima svoja iskustva; zato smo ovde da iznesemo svoja iskustva i sve ostalo
Elem probah nedavno KIS na laptopu i moram priznati da ga je zaklao , non stop je nesto drljao po C particiji i toliko mi je kocio da sam mislio da je do HDD-a medjutim nije, stim sam se i vratio na NOD32 poslednju verziju sa oficijelnog i aktivirao u full version :D

nista, samo sam pokusao da ga updateujem.
 
WTF pa sta se tu desilo ja tih problema nikad nemam a niti sa virusima al ajd svako ima svoja iskustva; zato smo ovde da iznesemo svoja iskustva i sve ostalo
Elem probah nedavno KIS na laptopu i moram priznati da ga je zaklao , non stop je nesto drljao po C particiji i toliko mi je kocio da sam mislio da je do HDD-a medjutim nije, stim sam se i vratio na NOD32 poslednju verziju sa oficijelnog i aktivirao u full version :D

A jel ti palo na pamet da pustis full scan racunara?
 
Nazad
Vrh Dno