Šta je novo?

Koji Antivirus preporucujete?

do skora NOD32, ali Avast se pokazao bolji...
 
Ja koristim Kaspersky Anti-Virus 6.0, i key mi vazi do 7.4.2008 :bottle:pored njega imam i AVG.
 
Stavi sta hoces. Ako tvoj drug ima Kasperskog ili Nod32, stavi ga i ti. Posle ce biti fight oko toga ciji Av je korisniji.
 
koristim kaspersky 6 na desktopu i symantec corporate 10.6 na laptopu. oba rade sjajno.

takodje mogu da pohvalim i antivir koji je besplatan, a dobro odradjuje posao.

:smash:
 
Ma NOD32....mada citajuci ove price razmisljam dali da predjem na Kaspersky 6.0!!Ne znam razmislicu jos malo........
 
Svaki je dobar, samo da ga ima. Kasnije se primecuju razlike u kvalitetu.
Av+antispy=cista masina
 
I dalje im Kaspersky skenira disk za 8 minuta :D
 
Batalite TopTen reviews, bas je full of Cr*p. :) Jedini objektivni (koliko-toliko) sajt za testiranje AV softvera je http://www.av-comparatives.org .
 
Da, av-comparatives je dobar, oni topten su baš nikakvi (za većinu stvari).
 
Uh,uh,uh..Koliko decidnih preporuka.Najbolji je ovaj,najbolji je onaj...ajde omladino polako...:D
Istina je zapravo negde izmedju.NE POSTOJI NAJBOLJI ANTIVIRUS.
Imao sam KAV koji nije video jednog trojanca.Video ga je NOD.Posle NOd-a ponovo sam na kratko stavio KAV pa je onda on video virus koji NOD nije.Onda sam stavio Zona Alarm pa je ona isto videla par malware-a koji NOD i KAV nisu videli.Onda sam ubacio Avast pa je on video da je NOD zarazen virusom.Potom maknem NOD i ubacim Aviru i ona nadjem neki crack koji je virus a ovi ostali to nisu ni videli.Onda sam ubacio Fsecure...pa......Da vas chicha Mrachni ne smara ali reci cu vam da sam u roku od 20-ak dana promenio u sistemu na desetine antivirus programa i svi su videli neshto shto onaj drugi nije.Zato,moj stav je :NIKAD NE VERUJ SAMO JEDNOM ANTIVIRUS PROGRAMU!.
Toliko od mene.
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje...Ako bih iskljucio "nod 32 kernel servis" koji radi u pozadini i onemogucio automatsko pokretanje kontrolnog centra,da li bih smeo da instaliram drugi anti virus bez da sam prethodno deinstalirao nod(on bi tada bio potbuno neaktivan,iskjucen servis i program se ne moze pokretati)?Da li bi pokusati ovako nesto bilo bezbedno?
 
Jedno pitanje...Ako bih iskljucio "nod 32 kernel servis" koji radi u pozadini i onemogucio automatsko pokretanje kontrolnog centra,da li bih smeo da instaliram drugi anti virus bez da sam prethodno deinstalirao nod(on bi tada bio potbuno neaktivan,iskjucen servis i program se ne moze pokretati)?Da li bi pokusati ovako nesto bilo bezbedno?
NOD smeta samo KAV-u.Jako je trpeljiv sa drugim antivir.prog.Na LAP top-u mi je bash sada sa Mcafee.
 
Poslednja izmena:
NOD smeta samo KAV-u.Jako je trpeljiv sa drugim antivir.prog.Na LAP top-u mi je bash sada sa Mcafee.

Znaci ,dok NOD nije aktivan koristish i drugi antivirus,je li tako?Predpostavljam da i pored NOD-ove trpeljivosti ,pokretenje oba programa istovremeno bi dovelo do problema.
P.S.Primecujem da pored tolerantnosti NOD-a prema drugim AV postoji i visoka toleracija za raznorazne gamadi...Izgleda da je program pravljen samo za "high rated alerts".:D
 
KIS je po meni najbolje all-in-one resenje
 
bitdefender zaista radi jako dobro kod mene već par godina. sve je bolji i bolji. Apsolutna preporuka.
 
Poslednja izmena:
Znaci ,dok NOD nije aktivan koristish i drugi antivirus,je li tako?Predpostavljam da i pored NOD-ove trpeljivosti ,pokretenje oba programa istovremeno bi dovelo do problema.
P.S.Primecujem da pored tolerantnosti NOD-a prema drugim AV postoji i visoka toleracija za raznorazne gamadi...Izgleda da je program pravljen samo za "high rated alerts".:D
Ne.Evo da pojasnim:
Npr.sad su mi istovremeno aktivni NOD,Avira i Mcafee.I sve radi super.
 
U brate - tebi je baš frka . . .
 
hajde molim te 'baci' nam sliku, da vidimo i to cudo...stvarno zvuci...hm
Shta da vam kachim slike?:D
Ajde bre ispada da lazem ovde.Eto necu da kachim.Instaliraj pa cesh da vidish.
Mcafee je nashao ono shto Avira i NOd nisu ni videli.6 komada.Malo iznenadjenje.Sad sam makao Aviru jer Pc-cilin nece sa njom.Hocu da proverim da li je Mcafee promashio neshto.
Znachi da ponovim.Do sada na ovih 640 gb HD prostora svaki od antivirusa je nashao neshto novo.Mcafee je do sada nashao najvishe.
Da ponovim za neverne Tome:
NOD,Avira i Mcafee rade zajedno
.A Mcafee se pokazao najbolji u detekciji. Instalirajte pa cete videti.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno