Šta je novo?

Koji Antivirus preporucujete?

Ja koristim Comodo Internet Security free. Meni je zaista super jos ova nova verzija 5.0 ima puno dodataka!
 
Od prosle nedelje koristim F secure internet security 2011.Dobio sam od poslovnog partnera jednogodisnju licencu, za sada sam zadovoljan. Ranije sam koristio avast 5 + superantispyware.
 
i? posle 117 strana, da li smo dosli do generalne liste koji AV je najbolji medju najboljima? :)
 
rekao bih da je najbolja avira, ipak se ona najcesce pominje... mada dobar je i avg... deluje da je MSE ipak optimum jer je pravljen specijalno za win7, mada ni NOD ni KIS ne zaostaju iako se placaju... znam, panda ipak ima najmanju propusnu moc... sve u svemu, izbor je jasan i sve se na kraju svodi na avast! :)
 
Ili Comodo :D :D (ako ima uopšte svoj antivirus u sebi) :)
 
Returnil System safe Free+IKARUS virus.utilities+windows 7 firewall control free+DynDNS free....eto resenja...
 
Poslednja izmena:
koliko vidim, u pitanju je i dalje beta izdanje!
 
citajuci forume jedan lik me ubedio da instaliram norton najnoviji..
imao sam eset smart security business.
i taj lik me ubedjivao da je problem kod podizanja systema[ostane w7 animacija od 5-45min i tek onda se podigne system] pravio eset ss i ja uninstaliram i uzmem ovaj norton[obrisan trial]
deluje ok ovako vizuelno mada meni je lepsi i prakticniji ess,navika verovatno.
skenirao sam C,1 virus je nasao,a to isto je nasao i eset.

i aj kao ok,sad imam ovaj,mrzi me da se cimam opet oko eseta..do sledeceg obaranja systema.

ali.. ovaj norton ubi koliko koci otvaranje stranica!:mad:
a imam jak komp.
onaj safe web ubi! razumem ja da cekira stranice i svi to navode kao prednost,ali sve to je radio i eset!

ali ovo ubi,kliknem na ikonicu foruma npr i ucitava se vecno-tek kad drugi put kliknem ono brze ucita:mad:

a ess install sa pratecim programima za licence itd ne mogu da nadjem u krsu u kompu. ni search ne pomaze:smoke:

ima li jos neko norton najnoviji? da li da ostavim ako je zaista bolji od ess?
puca mi strpljenje,izgleda da cu morati da se vratim na eset.
probao sam i da iskljucim safe web,ne pomaze u brzini pretrage,djubre izgleda..
 
ali.. ovaj norton ubi koliko koci otvaranje stranica!:mad:
a imam jak komp.
onaj safe web ubi! razumem ja da cekira stranice i svi to navode kao prednost,ali sve to je radio i eset!

ali ovo ubi,kliknem na ikonicu foruma npr i ucitava se vecno-tek kad drugi put kliknem ono brze ucita:mad:

a ess install sa pratecim programima za licence itd ne mogu da nadjem u krsu u kompu. ni search ne pomaze:smoke:

ima li jos neko norton najnoviji? da li da ostavim ako je zaista bolji od ess?
puca mi strpljenje,izgleda da cu morati da se vratim na eset.
probao sam i da iskljucim safe web,ne pomaze u brzini pretrage,djubre izgleda..
Norton Internet Security 2011 j ekstremno lagan za sistem i ne dovodi ni do kakavog usporavanja interneta, ali bas nikakavog! Moguce da nisi nesto dobro podesio! Iskljuci u browseru safe web, to ti uopste nije potrebno!
Ja nemam nikakvih problema sa verzijom NIS 2011, a u poredjenju sa Eset Smart Security-jem NIS 2011 je kao kopletna zastita bar 2 klase ispred ESS.
Po mom misljenju NIS i KIS trenutno najkompletnija resenja za zastitu, s tim da je ipak NIS mnogo laksi na resursima!:,,:
 
Norton Internet Security 2011 j ekstremno lagan za sistem i ne dovodi ni do kakavog usporavanja interneta, ali bas nikakavog! Moguce da nisi nesto dobro podesio! Iskljuci u browseru safe web, to ti uopste nije potrebno!
Ja nemam nikakvih problema sa verzijom NIS 2011, a u poredjenju sa Eset Smart Security-jem NIS 2011 je kao kopletna zastita bar 2 klase ispred ESS.
Po mom misljenju NIS i KIS trenutno najkompletnija resenja za zastitu, s tim da je ipak NIS mnogo laksi na resursima!:,,:

A F-Secure Internet Security? :)
 
Moracemo da isprobamo NIS, ranije je vazilo da Norton dosta usporava sistem.
 
ja sam imao norton 2005. i ludeo sam.
sad sam opet install jer su me ubedili i popizdeo sam!

na dosta ''normalnih'' sajtova ne da da udjes iako tamo nema nista!

usporava mozillu,neke stranice ucitava po pola h,i kad ih ucita posle nekog vremena opet nesto loaduje,uzas!!! na nekim forumima nisam mogao novi post da odradim jer ne ucita stranicu do kraja! probao cam i sa chrome-om! :mad::mad::mad:

uzas!

evo vratio sam se na eset ss,i ljudi ne zezam se,posle ova 2 dana sa nortonom,kao da imam i7 na 4Ghzi 8gb najbrze ddr3 ! keve mi,leti firefox ! nikad vise jbni norton !

ok,i da mu je dobra zastita ali smara ovo oko neta[mada svi su suplji ponegde,imam folder sa par programa sa trojancima,malwarebytes,eset,counter spy i kaspersky tu nalaze trojance a norton ne,testirao sam]

ne kazem da je mnogo bolji ess u zastiti,ne znam-ali mislim da jeste,sa esetom bar mogu da ostavim post na forumima!:mad:

ludim 2 dana zbog ovog shita

al dobro,sad sam resio problem.
zbogom norton,na k.... te n...... :smoke:
 
Poslednja izmena:
Ja sam trenutno na nortonu i nemam nikakve primedbe. Pre njega sam bio na Nod32 ali je poceo nesto da brlja. Norton nisam koristio sto godina jer nije bio nizasta ali ovaj zadnji je odlican. comodo fw + nortonAV2011 + malwarebytes [pustim s'vremena na vreme]
 
Ja sam instalirao NIS i nemam pojma kakav je, inace nemam problema sa virusima, jedino znam da se ne oseca na sistemu.
 
A šta mislite o NetLimiteru kao fw?
 
Ja koristim Norton AV 2011 vec nekih mesec i po dana i nemam nikakvih problema ni primedbi... Ja ne znam o chemu ti prichash sa tim usporavanjem i slichno... Mada ipak mislim da si ti skinuo onu IS verziju sa firewall-om i ostalim "plus" opcijama... sa tim nemam iskustva, ali AV011 od mene svaka preporuka...
 
Ja imam tu NIS verziju, ostavio sam AV i FW na def, ostale "gluposti" na disable.
 
naveo sam da je ovo slucaj kod mene.. ne znam da li je generalno.
ok je norton verovatno ali ja sam se vratio na eset..
 
bulgard antivirus besplatan 1 god licenca....promocija...dele 5000 licenci...

h**p://www.bullguard.com/marketingfiles/ext/web/landingpage/xmas2010/index_en.html?affiliate=affiliatewindow&aid=78888&awc=2345_1292837174_aa61f904a23ea42b71c48d472d298249
 

Prilozi

  • bulgard1.jpg
    bulgard1.jpg
    192.5 KB · Pregleda: 43
  • bulgard2.jpg
    bulgard2.jpg
    189.1 KB · Pregleda: 38
Poslednja izmena:
BitDefender Internet Security 2011 6 meseci besplatno....na rumunskom jeziku je instaler ali naravno to mozete promeniti kada instalirate program....
link je aktivan jos 5 dana

h**p://www.go4it.ro/concurs/go4itro-da-iar-unda-verde-la-download-7823690
 

Prilozi

  • bit defender 6 meseci.jpg
    bit defender 6 meseci.jpg
    237.8 KB · Pregleda: 42
Nazad
Vrh Dno