Šta je novo?

Koji Antivirus preporucujete?

...evo praktične vežbe za vaše antiviruse.
http://www.sendspace.com/file/du0zoi

...preporučeni programi za ovaj test su gore pomenuti.
Ne zezajte se sa Nod-om...LOL
Šalu na stranu.Budite pažljivi.

Sve su to starudije od pre minimum 10godina. I NOD je otkrio sve bez problema, na neke je izbacio "Unable to clean" pa sam ih rucno obrisao (to je pri automatskom skeniranju). Sve u svemu, ne menjam ja svoj NOD ni za sta. :)
 
Probao pandicu i nekako se osecam sigurnije sa Avastom... :)

Tako da se vratih na njega. :D

Ne chachkam ja to vise. Probao sam sve i svashta i najvise mi se svidja Avast. :)
 
Juce COMODO radio malo duzi update i danas vidim da je premium verzija na mom racunaru?!
Instalirao sam free verziju pre 1-2 meseca.
Da li se jos nekom ovo desilo?
Nista mi ne dosadjuje da treba da platim i sl.
 
I meni se juče apdejtovao i ne piše mi ništa u About, ni free ni premium, samo verzija programa.
Redizajn je OK, malo brže radi.
 
Da redizajn me je zbunio, evo kuci ikonica je ostala ista, dok na poslu imam redizajniranu verziju?!
To me je zbunilo.
 
NOD 32 koristim već godinama i nemam zamjerki, doduše možda zato što imam još bruku anti-spyware aplikacija a i dodatni firewall (uz Windows-ov) tako da nikada nemam problema sa malicioznostima ,)
 
ja nemam nista od toga, pa opet nemam problema sa doticnima.
ko li tu bolje prolazi...
 
Ja duze vreme koristim Eset smart security 4, bez ikakvih dodatnih firewall programa. Radi bez greske, nikad problema nisam imao. Svaka preporuka
 
Da vas pitam...ima li neki antivirus koji se moze pokrenuti sa flasha? Sestra ima neki virus koji ne dozvoljava da se instaliraju drugi antivirusi (probao 2)...Comodo je instalirao, ali nece da ga pokrene. Takodje, Ne dozvoljava ulazak u safe mode (nije sjban win, sveze instaliran)
 
Potrebna su mi vasa misljenja i iskustva vezana za Pandu AV, interesuje me iskljucivo komercijalna varijanta, ne free. ;)
 
Poslednja izmena:
Comodo Firewall + ESET NOD32 i po potrebi [ Malwarebytes Anti-Malware, Spybot Search & Destroy 1.6.2]
 
Koji AV da stavim na stariji komp ? OS je WinXP a komp je Duron@950 + 256MB RAM.
 
Da vas pitam...ima li neki antivirus koji se moze pokrenuti sa flasha? Sestra ima neki virus koji ne dozvoljava da se instaliraju drugi antivirusi (probao 2)...Comodo je instalirao, ali nece da ga pokrene. Takodje, Ne dozvoljava ulazak u safe mode (nije sjban win, sveze instaliran)

Probaj Kaspersky Rescue Disk 10 :)
 
Evo pa kombinujte

Kod:
http://www.techsupportalert.com/content/probably-best-free-security-list-world.htm
 
Comodo firewall i Avast free, nikakvih problema nemam u ovoj kombinaciji.
 
Treba mi neki free antivirus a da može bez bojazni da se instalira na komp u firmi. Neki predlog?
 
Da, Win 7. Instaliran, hvala. :)
 
jes ovaj mse kad se ide na direkt download pise da ije podrzan u nasoj zemlji :(
ja sam iskopao link preko drugara iz kanade :)
 
Nisi valjda?:) Filehippo.com i još brdo stranica imaju ponudjen MSE za download :)
 
jes ovaj mse kad se ide na direkt download pise da ije podrzan u nasoj zemlji :(

Molim? Jedino ako si neki pogresan link nasao. 2 dana pre nego da napisem onaj post gore (i preporucim) sam skinuo i instalirao na jednom racunaru MSE bez ikakvih problema. Verifikacija legalnosti, skinuo, instalirao, updateovao, skenirao. 0 problema i komplikacija. :)
 
imam par pitanja: da li mse može da se namesti da sam radi update (ako može kako?) ili moram svaki put desnki klik na tray ikonu-open-update...
koji od novijih av. programa se pokazao kao "najlakši" za o.s.ali da opet ima i pristojnu zaštitu, treba mi nešto za ženin netbook (HP Compaq Mini sa Intel Atom 1.6 proc.o.s. xp sp3 home ed.), imamo stari avast 4.8, ali možda je malo zastareo ?
 
Poslednja izmena:
imam par pitanja: da li mse može da se namesti da sam radi update (ako može kako?) ili moram svaki put desnki klik na tray ikonu-open-update...
koji od novijih av. programa se pokazao kao "najlakši" za o.s.ali da opet ima i pristojnu zaštitu, treba mi nešto za ženin netbook (HP Compaq Mini sa Intel Atom 1.6 proc.o.s. xp sp3 home ed.), imamo stari avast 4.8, ali možda je malo zastareo ?

Ze MSE ne znam, nesto se kanim da ga probam...

A za netbook samo unapredite na avast 5 odlican je... ja ga koristim vec neko vreme i nisam imao nikakvih problema...
 
A za netbook samo unapredite na avast 5 odlican je... ja ga koristim vec neko vreme i nisam imao nikakvih problema...

imam Avast 4.8 Pro sa 3 seriala na po 1000 + dana, jel mogu taj da ugrade-ujem na avast 5 ?

p.s mse je skroz o.k bas sam juče uradio scan iste particije njime i avirom 10, po zaštiti su skoro isti, samo je avira malo veća tuzibaba, tj. hoće češće da prijavi neki false positive.
 
Nazad
Vrh Dno