Šta je novo?

Koji Antivirus preporucujete?

ne kapirate sta hocu da kazem u vezi tih programa koji ciste ram. kad imas malo rama android ti sam ubija aplikacije. treba da mu se kaze koje aplikacije sme da ubije, a koje ne. ne zelim da mi ubija tapatalk dok multitaskujem na youtube, zbog nekog tamo maps servisa koji se fantomski pali.
 
U pravu su ljudi, ne valjaju task killeri i ostali saveri. Za tu funkciju postoji mnogo bolji Greenify. Aplikacija se nece pokrenuti dok je korisnik ne pokrene. Sve ostali je smece.
 
Pa ako nemas dovoljno rama greenifujes skoro sve appove ili koje hoces. Nece se ni jedna paliti, a pokreces ih po potrebi. Kad telefon opet ode u sleep appovi se greenifyju opet automatski.
To je jedino efikasno rjesenje koje postoji. :)
Mislim da na taj fazon rade iOS app zato im baterija i duze traje. Nema bespotrebnog drljanja i wakelocka.
 
Poslednja izmena:
Cuo sam da dosta hvale Greenify, ali posto vise ne koristim Android nisam bio u prilici da ga istestiram. Ideja zvuci kao mnogo bolje resenje od killera.
 
Poslednja izmena:
Greenify je keva ne samo za one sa malo Rama nego i za sve. Jednostavno ne zelis da se pokrece app u pozadini i drlja bateriju dok telefon spava.
 
ostaje problem mutavog androida da pri pokretanju nove aplioacije gasi neke aplikacije koje ja ne zelim da ugasi. jel ima greenify opciju da zabrani androidu da gasi odredjene allikacije? tipa, hocu da mi skype bude allways on, no matter what?

ko je developer tog greenify-ja, ne mogu da ga nadjem? kad ukucam greenify u play store izbaca svasta samo ne greenify.
 
Jedino ako se ruši u pozadini.
I stvarno ste debelo off-topic.
 
Avira FREE
da li je original ili kopija ili free sve je to isto...nazalost
 
Verovatno je skinuo negde Avira Pro, pa primetio da nema neke razlike u odnosu na Free.
 
Imam jedno pitanje za Kaspersky internet security 2013 / 2014, pa da ne otvaram novu temu. Odem danas do jedne radnje da kupim KIS2013/2014 i reko treba mi paket za 2-3 racunara (tj za 2). KAze ona imam 20e ali je za 1pc. Ali kao u povjerenju, bez problema moze na 3 racunara, nikada ne prave problem. Veoma uvjereno je to rekla, a i znam tu zenu dugo. KAo i oni u firmi koriste jednu licencu na nekoliko racunara. Ima li iko takva iskustva, da mi ne stave licencu na crnu listu ako stavim na dva racunara?
 
Nema shane da radi na 3 racunara ;)
 
zvao sam kod nas ovdje u BiH dilere i kao jedna licenca 1 racunar. Medjutim mi u firmi smo kupili za 5pc i instalirali na 7 i nije pravilo probleme. Samo ne znam kakva je situacija sa ovim za 1pc
 
To se zove gledanje u pasulj. Možda će, a možda i neće.
 
Male su sanse da ce neko praviti veliki problem, jure se ozbiljni prekrsioci sa skupljim softverom i piratskim Windows-om, ovo je takoreci zanemarivo. Slobodno ga stavi.
 
Male su sanse da ce neko praviti veliki problem, jure se ozbiljni prekrsioci sa skupljim softverom i piratskim Windows-om, ovo je takoreci zanemarivo. Slobodno ga stavi.

Ma meni je bitno da mi kaspersky ne blokira kljuc, za zakon se ne brinem :)
 
Када сам ја куповао КАВ, инсталирао сам га на пар компова и радио је. Само је потребно да се пази да се не јаве за апдејт истовремено. Зато сам један комп поставио на неко време (да ли дневно, на два дана, на три сата, ко да се сети) а други апдејтовао кад проверим када је онај први то одрадио. Никада нисам имао проблема, колико знам он се не везује за један комп као Пенџери па нико не може да ти одреди да ли ћеш сваки дан да га инсталираш на други комп ... ако први више не користиш. Па тако сваки дан. ;)
Пази шта радиш, не јуре они то по некој тежини него аутоматски и врло је могуће да ће оног тренутка када се два компа са истим кључем јаве за апдејт да оде на црну листу. Ко уме да пази, може да га користи на више компова.

Слично је и са тим који имају 5 лиценци, мала је шанса да ће 6 да буде истовремено на апдејту па ладно пролази и седам и више инсталација.
 
Ja sam na newegg-u uzeo kav 2014 za 3 pc-a po ceni od 15$ ( paket za 3 racunara) na period od godinu dana. Prati malo akcije na stranim sajtovima i mozes naci dosta zanimljivih popusta.
 
jel postoji neki antivirus koji se kupuje jednokratno?

Uslovno rečeno beše malwarebytes. Ali on nije baš za konkretnu upotrebu sam.
Imaš besplatne koji apsolutno rade posao bez problema.
A za poslovnu upotrebu u slučaju da ti treba imas MSE i Comodo (koji je u svakoj varijanti besplatan, uključujući sve verzije programa, mada možeš opciono da ga platiš, ako će da ti bude lakše).
 
znamo da nije antivirus, to je i napisao... ništa, dok se ne pojavi nešto tako, ostajem ja na besplatnom... da im plaćam na godišnjem nivou nemam nameru jednostavno...
 
Nazad
Vrh Dno