Šta je novo?

Koji Antivirus preporucujete?

Temporary Internet Files / Cache
 
Aj ljudi da ne citam 200 strana, preporucite mi neki AV program za konfiguraciju iz potpisa. Samo da ne opterecuje previse komp i da je besplatna.
Inace ne idem po nesto rizicnim sajtovima, mozda svega 5-6 sajtova ukupno je u opticaju.
 
Aj ljudi da ne citam 200 strana, preporucite mi neki AV program za konfiguraciju iz potpisa. Samo da ne opterecuje previse komp i da je besplatna.
Inace ne idem po nesto rizicnim sajtovima, mozda svega 5-6 sajtova ukupno je u opticaju.

Avast, avg, BitDefender Free.
 
Hvala ljudi na preporukama, sad sam instalirao avast. Samo me zanima kako da iskljucim odredjene notifikacije?
Tipa da je update-ovan isl
 
Besplatna licenca za nod32

Eset NOD32 Antivirus 6 free for a year and can be upgraded for '7' http://www.heise.de/ct/special/13/06/dvd_download/ When you enter your valid email and fill the captcha then instantly comes to your mail a letter with instructions and a 20-digit code to get the log in and password. After collecting the code from heise.de, then register it here- http://www.eset.com/us/register/ You'll get your username and password. Use a German proxy and Google translator. (edit) PROXY CHANGER --- http://www.4proxy.de/ Update-- working on latest v '7' of ESET NOD32 Antivirus TO download follow the link below. ESET NOD32 Antivirus 7 (English) – 32 bit DOWNLOAD here ESET NOD32 Antivirus 7 (English) – 64 bit DOWNLOAD here Update-- Unfortunately, the download is currently not available.

http://forums.mydigitallife.info/threads/48987-The-new-Giveaway-thread/page36

Ja nisam probao. Ako nekom uspije neka javi
 
Pokušao, ali nisam uspeo...
 
Pa šta bi ti, lifetime :)?
 
yes, svaki softver koji kupujem dobijem lifetime. što bi av bio izuzetak. dinar od mene neće da vide dok ne dobijem trajnu licencu
 
Користио сам Мајкрософтову заштиту све до сада. Искуство је лоше јер није успео да види уљеза ни "испред носа". Да ми није Google Chrome пријавио сумњив фајл, не би ни знао за овај malware. (Уклонио сам га помоћу Emsisoft Emergency Kit-a.) Инсталираћу нешто друго бесплатно. Ко се разуме, нека препоручи најбоље бесплатне програме за комплетну заштиту!
 
Користио сам Мајкрософтову заштиту све до сада. Искуство је лоше јер није успео да види уљеза ни "испред носа". Да ми није Google Chrome пријавио сумњив фајл, не би ни знао за овај malware. (Уклонио сам га помоћу Emsisoft Emergency Kit-a.) Инсталираћу нешто друго бесплатно. Ко се разуме, нека препоручи најбоље бесплатне програме за комплетну заштиту!

avast i Comodo FW, ili Comodo IS, bez avasta.
 
Koji je bolji po vama od ovih free antivirus programa Avast ili Avira ili je sve to isto? :D
 
Avast u poslednje vreme treba izbegavati u širokom luku jer pravi gomilu problema o čemu se već pisalo i na ovom mestu
 
Pa jel onda da izbegnem Avast ili ne? Da instaliram mozda Avira ili AVG?

Nisam ni znao da pravi probleme. I kakve probleme pravi tacno, sta se desava? Inace u pitanju je laptop Asus i Win 7 64 bit.
 
Pa jel onda da izbegnem Avast ili ne? Da instaliram mozda Avira ili AVG?

Nisam ni znao da pravi probleme. I kakve probleme pravi tacno, sta se desava? Inace u pitanju je laptop Asus i Win 7 64 bit.

Svaki moze u principu da pravi probleme.
Avast pravi problem sa protokom interneta nekima, i sa usporavanjem sistema sa regularnim hard diskom (gde opet se ne zale svi, i mislim da zavisi od toga da li obracas paznju).
Instaliraj, ako primetis neke od navedenih problema, izbrisi ga, pa stavi neki drugi.
 
Avast radi - R2 2014 verzija vise nece koristi transparentni web proxy, tako da ce se problem sa protokom sigurno biti sredjen - mada se retko javlja. O usporavanju sistema kad imas regularan hard - ne znam. Mene jedino iritira sand box - smatram da je naporan za korisnika. Inace, dok sam ga koristio, nisam imao nijedan problem.
 
Nista, intstalirao sam Avast na laptop od drugarice pa cemo videti kako ce joj raditi. Nadam se da ce sve biti OK. :)

A Vama hvala na pomoci. ;)
 
Avast radi - R2 2014 verzija vise nece koristi transparentni web proxy, tako da ce se problem sa protokom sigurno biti sredjen - mada se retko javlja. O usporavanju sistema kad imas regularan hard - ne znam. Mene jedino iritira sand box - smatram da je naporan za korisnika. Inace, dok sam ga koristio, nisam imao nijedan problem.

To je vec uradjeno, pre mesec dana skoro je izasao build sa novim WEB Shield (9.0.2011).
 
Nazad
Vrh Dno