Šta je novo?

Koji Antivirus preporucujete?

Baidoo Antivirus
4.png
Baidu-Antivirus_10.png

http://www.sk.rs/2013/08/sktr05.html

http://antivirus.baidu.com/en/


360 Internet Security
360_internet_security_2013.jpg
360-Internet-Security_12.png

August 30, 2013
Version 4.3.0
Virus Database Included: Aug 30, 2013
Supported Systems: Windows XP 32-bit, Windows Vista 32-bit, Windows 7, Windows 8

what's new
1. Added Sandbox. Programs running in sandbox are isolated from the system to improve security.

2. Added Trace cleaner. It will clear traces left by web browsing, documents and playing media.

3. Added Anti-spyware to Windows Action Center.

4. Other bug fixes.

June 20, 2013
Version 4.1.0
Virus Database Included: Aug 21, 2013
360 Internet Security 2013 provides trusted antivirus and system protection for free.

Supported Systems: Windows XP 32-bit, Windows Vista 32-bit, Windows 7, Windows 8

what's new
1. Triple Antivirus Engines, combined benefits of cloud and local engines, excellent scores from third party test agents: 360 checksum based cloud engine, machine learning QVM engine, and BitDefender local engine.

2. Realtime Protection: proactively alerts when critical system resources accessed suspiciously .

3. Secure Browsing: blocks phishing websites & malicious URLs.

4. Privacy Protection: stops unauthorized keylogger and webcam access.

http://www.skidajmo.com/Sigurnost/360_Internet_Security_2013/

http://360safe.com/
 
Poslednja izmena:
Nije prestalo.nesto nije u redu sa sistemom.Nekad mi cak i chromu proc ode na 100% iskoriscenosti.
Sacekacu jos malo pa cu instal 8.1 . :)
 
Za sada sam veoma zadovoljan kako se ponasa.
Razmisljam da ubacim Windows 7 Firewall Control Free.
 
Poslednja izmena:
Kaspersky Internet Security 2014 rulezzz :) bar prvi utisci, jos uvek nisam testirao slobodoumni firewall
 
Kaspersky Internet Security 2014 rulezzz :) bar prvi utisci, jos uvek nisam testirao slobodoumni firewall

Jel imas SSD, posto kod mene KIS sa obicnim HDD-om cini masinu gotovo neupotrebljivom.
 
NIS 2014 beta, na svakih 14 dana renew subs key i to je to.
 
Jel imas SSD, posto kod mene KIS sa obicnim HDD-om cini masinu gotovo neupotrebljivom.

Nemam ssd, obican hard, ali sveza Win7 x64 Ultimate instalacija :) Pod sveza mislim na glavnu particiju, stara je skoro puna, cini mi se da je nasao odmah neke malware na njoj
 
Valjda je tako ili je nesto zabagovalo kod mene pa sa istim mail-om na svakih 14 dana obnavljam licencu :)

Vec godinama koristim Norton AV/IS i stvarno nemam nameru da ih menjam, mada za moj nacin surfa verovatno i ne treba tako neki program ali sa druge strane kao da mi smeta nesto da radi svoj posao, za svaki slucaj a i zbog usb flash-eva koji su uvek najveci problem. Nisam primetio da neki Norton usporava i najslabije masine a UI izgleda odlicno..

E jedino ova beta mozda ima bag da odjednom zakuca jedno jezgro, u stvari sve zavisi, pocne da koristi to jedno jezgro od 80-100% i tako 10-ak sekundi par puta dnevno, mozda i nije do NIS-a ali je pocelo da se desava otprilike tako pre mesec dana, kada sam i instalirao.

Osim toga sve radi kao sat.
 
meni je samo problem da li ću moći da koristim to na duže staze... stavio sam aviru, avast je počeo opasno da smara sa onom registracijom od godinu dana
 
Sve je to u redu,ali avast je od verzije 8 bas pretezak.

Jeste, ali on ima SSD koliko vidim, pa ga ne pogadja.
Ostaje da se vidi verzija 9, mislio sam se da testiram betu, ali me mrzelo da se bakcem.

Edit:
Ustvari, Avast 9 je sada RC.
 
Poslednja izmena:
avast je njesra
 
Instalirao sam ovaj 360 i ne podiže se sa sistemom automatski, već traži admin password ili čak moram ručno da ga pokrenem.
 
Ako ti je nalog administratora, onda ok.
 
Mene juče spasio Clam! Onaj njegov sken memorije i upucavanje zločestog :) procesa. Od juče, na kompovima na poslu mi je Clam i Clam Sentinel! *ebeš MS Cecurity Essentials!!!
 
Ima odavno, ali nije imao Real-time protection. Za mene je Clam Sentinel novost, mada vidim da nije baš svež...
 
Clam ranije nije važio za neki AV, možda je sada bolji.
 
Nazad
Vrh Dno