Šta je novo?

Koji Antivirus preporucujete?

Nije valjda da to preporučuješ ????
 
dosao sa HP laptopom,ni 8550 i nvme drajv nisu uspeli da ga izdrze bez solidnog usporavanja.stock ms defender je spejsatl za mcafee.
 
Postavio sam link za besplatnu licenciranu verziju, pa ko hoce da ga skine - neka skine, ko nece - niko ga ne bije po usima.
 
Odlično iskustvo imam sa Kaspersky u poslednje 2 godine. Ranije sam ga malo i izbegavao jer je umeo da dosađuje sa raznim besmislenim upozorenjima i sl.
Na službenom laptopu sasvim slučajno sam provalio da je instaliran i da radi.
Nakon toga sam za svoj privatni kupio Total Security licencu. Nikakvih promedbi nemam. Instalirao sam ga skoro i na Surface Go; tu sam se bojao da će da zaguši sistem, ali to se nije desilo.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Odlično iskustvo imam sa Kaspersky u poslednje 2 godine. Ranije sam ga malo i izbegavao jer je umeo da dosađuje sa raznim besmislenim upozorenjima i sl.
Na službenom laptopu sasvim slučajno sam provalio da je instaliran i da radi.
Nakon toga sam za svoj privatni kupio Total Security licencu. Nikakvih promedbi nemam. Instalirao sam ga skoro i na Surface Go; tu sam se bojao da će da zaguši sistem, ali to se nije desilo.
Takođe pozitivno iskustvo sam imao i sa besplatnom verzijom BitDefender antivirusa. Jedino što je umeo npr. ebank stranicu Komercijalne banke da blokira, pored još par nekih sajtova, pa onda mora ručno da se podesi da ubuduće to ne radi.
Malo iznad je otkačen link za BitDefender Total security za 20eur; da mi sada treba antivirus, ne bih mnogo razmišljao.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam do pre 3 godine koristio AVG Internet Security, a od tada BitDefender Internet Security i zadovoljan sam BitDefenderom. AVG me je razočarao. Napredovali su jako lepo(bio sam njihov beta tester godinama) i onda se sve promenilo i krenuli su nizbrdo, a sada ih je kupio Avast, tako da nisu više ništa naročito.
 
Bitdefender Total Security 2019 for 6 months

Bitdefender Total Security 2019 for 6 months

Get a free Bitdefender Total Security 2019 license for 6 months to protect any 5 of your devices. Try a comprehensive all-in-one antivirus with protection against all types of threats for Windows, MacOS, iOS and Android



https://www.bitdefender.com/media/html/consumer/new/christmas-trial-tb-opt/?__c=1

Offer valid until January 15, 2019

Note : trial subscription cannot be used to extend any other active subscription. This offer is for new users only.

Download and install an antivirus with a free license by selecting Protect your first device . You can also download the installation files for the selected device in the "My devices> Set protection> Protect this device" menu.




Terms of the offer

The offer is valid if you install Bitdefender antivirus using a new account.
A 6-month trial version is provided to protect any 5 devices on the Windows, MacOS, iOS and Android platform.
The license is intended only for home (personal) use.
The license is valid from the moment of registration.
You get free updates for the duration of the license.
No free technical support.
 
Kaspersky Product Free Trial Keys

Kaspersky Product Free Trial Keys

Kaspersky Total Security

B3DFM-Q3KGA-UP7WG-X5SQ6 91 Days
PE3U5-PRT35-RZFNF-YKG7T

Kaspersky Internet Security

CTDT8-ASXV1-JWMWR-77FT1 84 Days
KXBPK-838GQ-TH4YN-FPD2Q
4CH4C-PPFDT-NFK4B-45R69


Nisam probao da li rade.
 
Poslednja izmena:
Ja koristim AVG internet security 2019, 29.99€ licenca za 10 uredjaja na 2 godine, vise me glava ne boli, radi od XP pa sve do 10tke a mogu i za mobilni AVG da je iskoristim ali necu.

Avast ih uzeo, ne prolazi nista, malo smaraju sa ponudama za dodatke ali *mjau**mjau**mjau*, Kaspersky i ostalo nikako a Malwarebytes sam platio 2x po 2 godine i jedva cekam da ih otkacim, deru a program samo baguje komp.

Otislo im je do sada 150eur i jos me opominju na koliko kompova smem da instaliram Antimalware. Bezobrazluk par ekselans, zamolim pre neki dan za novi key a stari da ugase - oni se prave ludi. Sta reci vise...

AVG zakon!

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
 
Ja sam za 2 licence na 2 godine za 3 racunara dao Malwarebytes-u gotovo 160€... Nikad vise! Juce gledam AVG Internet Security 79,99$ za godinu dana na JEDNOM racunaru... Hahahah!
Koji bre Kaspersky - od i7 9th gen pravi P4 1.7 GHz...

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
 
Svako ima svoje misljenje tako da je najbolje sve da isprobate pa znate sta vam odgovara...
 
Jedini pravi odgovor na pitanje postavljeno u naslovu ove teme je "AŽURIRAN" antivirus, sve ostalo su navika, zelje, ocekivanja...
 
Azuriranje rade automatski...
 
Da li je moguće, skinem film "The Girl in the Spiders Web" u mkv formatu je bio cini mi se i KAV ga oznaci kao pretnju, trazio da restartujem komp da bi mogao uraditi dezinfekciju sto mu dozvolim i svarno je obrisao film...
Da li se u mkv moze naci virus... ovo nikad nisam video, ni cuo da moze.
 
Poslednja izmena:
Okači tačan log od KAVa šta je našao. A možeš mi poslati PM sa linkom da vidim

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Fajl koji je detektovan je .lnk (precica) a ne sam film. U medjuvremenu je torrent obrisan bas zbog toga.
 
Obavezno javi rezultate da znaju i ostali ako im se desi ista stvar.
 
Nazad
Vrh Dno