Šta je novo?

Pro Evolution Soccer 6 - oficijelni thread

Ajde daj neki tip za shuteve :)
pa ono, uvek napuniti skoro manje od pola, kad ti lopta bezi, tj kad promenis stranu, ne treba sutirati jer ide ko zna gde, i ko shto je neko rekao, kad dodjesh 1on1 sa goshom, driblaj ga, lakshe je tako.
 
ma i dalje nmislim da je adriano superboy i to mi se ne svidja..mislim igrati sa interom je smesno...
p.s. da li ikome ovde palo na pamet da pogleda speedlink-ove joypadove, za koji jedan modelu su SK rekli da je najbolji koji su ikada kosristili???

edit: mozda mala pomoc: http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=36117

Misliš na Bulfrog? Odličan gamepad, naročito ona gumirana verzija, ALI!!! nažalost i njemu je mana "krstić". Robusniji je od geniusovog, ali ipak srednje-lako lomljiv. Ja tih problema nisam imao jer igram na analognim, ali moji ortaci su ih relativno brzo promenili (4-5 meseci). Sada su na Logitech Precision refreshu. Ma sve u svemu Sony rula.:D

on topic... dvojica iz naše ekipe se lože da uzmu Inter kada ih neide sa nijhovim klubom (Barselona), da bi malo skinuli komplekse:d . To rade baš zbog SVEMOGUĆEG Adrijana. Zaista je teško igrati sa Romom protiv njih, klanje samo takvo. Izvlačimo 110% iz tima. Eeee...ali onda uzmemo Mančester ili Arsenal i...puuuufffff. More marš kući:D . Samo ti trebaju "bikovi" u odbrani (Rio, Vidić, Ture, Senderos, Galas...) i sve dođe na svoje.;)
Pozdrav.:wave:
 
kad dodjesh 1on1 sa goshom, driblaj ga, lakshe je tako.

Stisneš šut, a onda X da prekineš isti pa gotovo u isto vreme na dole, da ga "izvatate" i onda laganeze šut u prazan gol... :smoke:
 
nasao sam konacno neki patch koji je resio seckanje u igri - sluzi i kao no cd

moze na private
 
Hm,igrao sam do pre pola sata 2on2,10 min poluvreme,nijedna utakmica se nije zavrsila ispod 6+ a isle su i do 10+ (golova),nema potrebe za onim cimanjem na kocka-iks :D ,samo protrcis pored golmana i das gol,nista lakse.Mnogo ofanzivan fudbal,odbrana jako malo zavisi od samog igraca.
 
Misliš na Bulfrog? Odličan gamepad, naročito ona gumirana verzija, ALI!!! nažalost i njemu je mana "krstić". Robusniji je od geniusovog, ali ipak srednje-lako lomljiv.

Tacno,ja ga imam i slomio sam krstic.Ne bas tako lako ali slomio sam ga.Navikao sam se na analog pa mi sad i vise ne treba.Da su to malo bolje odradili bio bi odlican gamepad.
 
Necu nista dubokomisleno. Ovaj fudbal je perverzno dobar a prilicno sam ga skepticno primio. Ima mana ali su u manjini.
Mogli bi da pocnemo sa kacenjem golova. Na primer: najboljim i najsmesnijim.
Sta kazete na to?
 
Svi spominjete Adriana, a niko ne spominje da su od Ibrahimovica napravili supermena. Jednostavno, covek je u igri jak kao tenk, a brz kao vetar:) Meni je on laksi za davanje golova od Adriana.
 
Da se ne bi preterano sporili. Igrao sam u pocetku na regular jacini i cinilo mi se da je fuca uzas. Medjutim iz zezanja probam na world class nivou i totalna suprotnost. Odusevio sam se!!! Najnabudzeniji fudbal do sada, a pored sto je zabavan, jos je i extra realan! Tako da izgleda nivo same igre opada sa nivoom tezine na kom se igra (bar u mom slucaju).
By the way je li iko od vas probao da igra u pingvin kostimu!?:p
 
Da se ne bi preterano sporili. Igrao sam u pocetku na regular jacini i cinilo mi se da je fuca uzas. Medjutim iz zezanja probam na world class nivou i totalna suprotnost. Odusevio sam se!!! Najnabudzeniji fudbal do sada, a pored sto je zabavan, jos je i extra realan! Tako da izgleda nivo same igre opada sa nivoom tezine na kom se igra (bar u mom slucaju).
By the way je li iko od vas probao da igra u pingvin kostimu!?:p

Ja sam u premier ligi igrao protiv 11 ludaka na nojevima:d
 
pa ono, uvek napuniti skoro manje od pola, kad ti lopta bezi, tj kad promenis stranu, ne treba sutirati jer ide ko zna gde, i ko shto je neko rekao, kad dodjesh 1on1 sa goshom, driblaj ga, lakshe je tako.

To za driblanje sam provalio ali me opasno nervira, skroz je nerealno.
A gadjanje strane? Kad drzis, koliko dugo?
Ajde neko da mi objasni kako je moguce da ovakvi igrace promase ovakve suteve. Ovakvih situacija imam oko 50 dnevno :) A u PES5 sam dao milion golova tako.
 

Prilozi

  • folder1.zip
    441.2 KB · Pregleda: 62
Dobar je fudbal, mada sam ja fan cetvorke, i ranijih verzija, pre ovog, "simulacija" trenda..
Stvari koje me recimo uzasno nerviraju.. desava se da odbrambeni igrac sam ukliza iako ga ja ne kontrolisem... :mad: Znaci par puta sam dobio zuti ni kriv ni duzan, zato sto je igrac s kojim nisam ja upravljao uklizao i napravio faul!? Mislim cemu to?!
Takodje precesto se desava da kad uklizam bas ja, ukliza ustvari neki drugi moj igrac... WTF??!!
Takve greske su neoprostive... ima tu jos mana, mada moze da se igra, za razliku od petice..
 
To za driblanje sam provalio ali me opasno nervira, skroz je nerealno.
A gadjanje strane? Kad drzis, koliko dugo?
Ajde neko da mi objasni kako je moguce da ovakvi igrace promase ovakve suteve. Ovakvih situacija imam oko 50 dnevno :) A u PES5 sam dao milion golova tako.

A sto da ne promase? Desava se.. Ne moze da bude 100% uspesnost :D
 
nojevi su mnogo jaki, ja sam ih kupio na WE10 japanskom
mada mi je bez japanskog komentatora potpuno bezveze dozivljaj
 
a kako se ukljucuju? kupio sam ih al ne znam kako da ih "obucem" hehe
 
Mala eureka

Nova saznanja, jos uvek nisam instalirao ponovo ovu igru na svoj racunar, posle nerviranja koje je dovelo do uninstalla, ali juce sam kod drugara pichio protiv njega, i ono sto je bitno, ako zelite da uzivate u ovoj igri i zaobidjete brojne njene mane:

1. Morate da izaberete ekipu, koja po Japancima nije totalno slaba, vec relativno jaka (ili od onih mega ekipa po merilima Konami-ja)
2.a)Da u ekipi imate odlicnog golmana po imenu i takodje merilu Japaneza koji su pravili ovu igru.
b) Golman mora da bude u top formi ili u porastu forme, i onda brani kao lud, ako ipak nije u top formi primace golove od pola terena kao totalni debil.

Eto to su dva vrlo bitna pravila ove nove igre, pod nazivom PES6, koja su vrlo korisna ako se ljudi rukovode njima, i onda se moze reci da je igra stvarno dobra.

3.pardon trece polu-pravilo, ne birajte sudiju Kazuki Itoa, jer on sudi kao j****i manijak:D
4.Pozeljno je igrati na bar professional nivou ili top player, mada to vec moze da bude i individualno.
 
Poslednja izmena:
Ja igram PES 6 iskljucivo na Top player tako sam navikao i nikako drugacije
 
Evo igram ovaj fudbal vec nedelju dana i najvise mi se svidja od svih ranijih verzija.Dosta ovih mana na koje se ostali zale nisam primetio,golmani ne pravi velike greske pa ni male(jako retko),ofsajd sudija uvek pravedno svira cini mi se da nekad malo tolerise u korist napada,odbrane nisu slabe,samo treba drzati sut i duplirati sa selektovanim igracem i napadaci tesko prolaze i sut se lako blokira,ne treba stalno jurcati na igraca koji ima loptu nego se malo povlaciti i zonski odbraniti u pravom trenutku.Sto se tice onih promasaja sa reprize,to je cista tvoja greska jer nisi dobro usmerio sut,mozes sa r2 da ga kontrolises ako vec nisi dobro okrenut ka golu.Jedina zamerka je sto na top player kada se malo vise savlada fudbal,lako pobediti svaku ekipu.Inter sada pobedim veoma lako iako je pre bilo problema,pa i nije neki izazov igrati sa kompom.Sada uglavnom igram protiv druga,stavimo utakmicu 15min,formu na zeleno da bi bilo jednako i najcesce bude 2-4 gola,fudbal je odlican,nema sta...
 
u cemu se razlikuju Winning Eleven i PES? Nikada nisam igrao WE a obe igrice cini mi se da pravi Konami pa...
 
Evo igram ovaj fudbal vec nedelju dana i najvise mi se svidja od svih ranijih verzija.Dosta ovih mana na koje se ostali zale nisam primetio,golmani ne pravi velike greske pa ni male(jako retko),ofsajd sudija uvek pravedno svira cini mi se da nekad malo tolerise u korist napada,odbrane nisu slabe,samo treba drzati sut i duplirati sa selektovanim igracem i napadaci tesko prolaze i sut se lako blokira,ne treba stalno jurcati na igraca koji ima loptu nego se malo povlaciti i zonski odbraniti u pravom trenutku.Sto se tice onih promasaja sa reprize,to je cista tvoja greska jer nisi dobro usmerio sut,mozes sa r2 da ga kontrolises ako vec nisi dobro okrenut ka golu.Jedina zamerka je sto na top player kada se malo vise savlada fudbal,lako pobediti svaku ekipu.Inter sada pobedim veoma lako iako je pre bilo problema,pa i nije neki izazov igrati sa kompom.Sada uglavnom igram protiv druga,stavimo utakmicu 15min,formu na zeleno da bi bilo jednako i najcesce bude 2-4 gola,fudbal je odlican,nema sta...

Jel ti nije problem da mi pojasnis malo oko tog kontrolisanog shuta sa R2?:) nije mi bas najjasnije.. probao sam ali ne vidim razliku..
 
Definitivno na Top Playeru, igra dobija pravi smisao, mada golmani jos uvek umeju lepo da iznenade nekom ne-odbranom. Jos jedna zamerka, koliko sam primetio ni ovde nisu ubacili sut po zemlji iz slobodnog udarca, ako gresim ispravite me?

Samo da, vrhunac ove igre se ugleda u duelima covek na coveka, a protiv kompjutera cisto zbog vezbanja :D

Ziveli!

PS/ reinstalirah ovaj fudbal, to sam zaboravio da pomenem ;) , nego da li neko zna kako da se ukljuci v-sync, za PES6???
 
Poslednja izmena:
Ja imam 99999 bodova.. Ne znam samo kako.. Verovatno to ide u option file ili uz kitserver :)
 
Nazad
Vrh Dno