Šta je novo?

Pro Evolution Soccer 6 - oficijelni thread

Instalirao sam ovo cudo od igre danas posle 10-ak godina i vise. Ala sam nalozio drustvo opasno, stavio sam na story na instagramu. Svima krenule suze radosnice hahahah.
 
Ubaci jos Shollym Patch i uzivaces vise nego sa bilo kojim novijim PES-om i FIFO-om. :)
 
Skinuo sam kasnije nocas PES 5. E to je tek legendarna igrica, ovaj PES 6 je preslikana petica. Danas cu se baviti patch-evima malo da me mine zelja... :D
 
Jeste, dodje kao unapredjena petica.

Ne secam se tacno, ali mi se cini da je u sestici nesto bolje odradjeno oko faulova i izvodjenja slobodnjaka. Zato se i duze igrao od petice.
 
Jeste, u petici je bilo mnogo penala i kartona. Šestica mi je i dalje najbolji fudbal ikada, posebno kad se doda Shollym.
 
to je zadnji njegov patch,od novog tesko da ce biti nesto....
 
Kog provajdera imaš? Meni Telekom otvorio portove koje sam hteo. Poslao sam im zahtev, okrenuo me čovek iz službe, pitao koji mi trebaju i rekao biće otvoreni do kraja dana, što se i desilo.
 
Supernova ,sve sam zivo pokusao,kod drugih ljudi ponovljeno sve i radi,a kod mene nece...
 
Je l' još neko ima problema sa seckanjem na velikom monitoru? Imam Grundig 32' FullHD i povremeno tokom utakmice zna da saceka. Rezolucija mi je nameštena na 1600x1200, to je najveća moguća.
 
Nisam odavno igrao PES6, ali se sećam da mi je trebao D3DOverrider da bi radio lepo na velikom monitoru i Windowsu 7/10. Skini to, ubaci pes6.exe, pa javi kako radi.
 
I tripple buffering i vsync moraju na ON, 60HZ refresh rate, i onda radi kako treba koliko se secam. Takodje u driver-ima sam namestao za vsyn - rendering frames ahead manuelno na 1, da gamepad ima bolji odziv. default je 3 ili vise, pa imaju blagi lag komande ako ovo ne uradis. Takodje na TV-u ako imas PC mode,obavzno ukljuci, da tv ne radi nikakvo filtriranje/posto processing, to dodaje dodatno lag isto.
 
Ovo ''vsync - rendering frames ahead'' nisam mogao da nađem pošto si ti verovatno imao NVidia karticu. PC mode nisam mogao da nađem na TV-u. Evo kod mene kako izgleda u postavkama drajvera
 
Da, nvidia, nije toliko bitno to. Bitno da je vsync ukljucen. Ne znam onda sta moze da zeza.
 
Da se pohvalim, sezona 2100 u pes 6, jos 9 sezona i kraj mog sejva
Pogledajte prilog 378198

Secam se da su u ono vreme ljudi vrtili Master ligu i do 2020-2030, ali da neko vrti 100 godina to nisam ni video ni cuo. Svaka cast! :D


Elem, bas me nedavno odusevio Firebird 2023.
Mislim da je ovo najdetaljniji PES 6 patch ikada. Isli su toliko daleko, da pored standardnih stvarcica (face, frizure, kopacke,...) sada igraci imaju i skinove (kožu) koji izmedju ostalog omogucavaju i dlake na rukama i tetovaze po telu. :D Ipak, ono sto me je najvise zadivilo su novi komentatori - konvertovali ih iz novijih eFootball igara. Pa tako konacno vise nismo zaglavljeni sa izgovaranjem imena samo onih igraca aktuelnih pre 15ak godina.

Topla preporuka i tebi i ostalima da makar isprobate:





  • Five (5) official Leagues (English/Spanish/Italian/French/German) fully included. Additionally, Primeira Liga clubs, Eredevisie clubs, Süper Lig clubs, a lot of important Second Division clubs from 4 different countries (for a better Master League challenge) and many other UEFA Clubs, as always, to enjoy playing on UEFA Champions League, Europa League and Conference League!
  • An EXCLUSIVE brand NEW English eFootball Commentary plus an EXCLUSIVE brand NEW Spanish eFootball Commentary are now included in the Firebird Patch
  • English and Spanish language for all the menus/texts of the game are both available
  • Option File is 100% updated until October 8th of 2022.
  • The Realistic Gameplay Mod is already applied.
  • All Clubs updated with their Kits, Formations, Starting Line-ups and Special Tactics. Most National Teams updated as well (a mini-update before the upcoming FIFA World Cup will be released too as the participating teams have not yet announced their final squads).
  • All players updated. New Faces/Hair/Tattoos/Skins/Boots/Gloves in HD quality.
  • Many young players added, many talents and "wonderkids" around the world, and lots of others are included as "free agents" with updated Faces and Stats.
  • All players have realistic stats/prices/salaries and special abilities (stars). Firebird Patch is the only patch for PES 6 that has such a detailed salary map for the players-base, so everyone can enjoy the most accurate Master League experience.
  • New Stadium pack is available. New Balls, as well.
  • Many Graphics are updated, new Main Menu and new Scoreboards for many Leagues and Cups. Plus a new refreshing Soundtrack.
  • UEFA Champions League and Europa League are available on Cup Mode.
  • UEFA Conference League is available on League Mode.
  • FIFA World Cup Qatar 2022 is also available.


c5kfun.png

au2irl.png

b4fdab.png
 
Je li Šilimov peč živ?
 
Nazad
Vrh Dno