Šta je novo?

Pro Evolution Soccer 6 - oficijelni thread

PROBLEM SA PeS4,Pes5 je sto sudija svira offside kad on ne postoji jer offside nije sve dok igrac neprimi loptu po novim pravilima dali je tako i u 6.
 
@ Don Vito i ofsajdi,

Tako je i u PES6, ovde se sudi ofsajd i kada je napadac u liniji sa odbrambenim, znaci to nije promenjeno.

@joypedi

Ne volim da koristim ovakve izraze ali onaj Genius od 5 evra, cije slike jelte mozemo da vidimo u ovom tredu, je takvo DJUBRE, da ono ne vredi ni 5 centi, kamoli 5 evra. Drugar je to imao, njegov rodjak je to imao, obojici riknule jelte "strelice" na gamepadu za manje od mesec dana pikanja. Da ne pricamo o tome sto je napravljen od neke proste, nikakve plastike, sto kada se znoje ruke predstavlja poseban dozivljaj, i sama ergonomija mu je nikakva.
 
Poslednja izmena:
Ja jos uvek ko siroce cekam da nabavim fudbal ...

onaj genius jeste djubre i mi smo ih se nalomili, ali ako nekome odgovaraju, i to je ok, ne trebaju padati uvrede

Inace, smatram da pes ne treba igrati uz guste sokove, kao sto je neko napisao ...
 
@ neo geo

Ma mi igramo uglavnom uz to iz tvog avatara :)

Nego to nam dosle neke devojke i mozes misliti sta se desilo... "mmm sto je dobar sok ups... "

odma` sam joj dao sundjer, vim i vodu ladnu :) jer je bilo lepljivo po celoj sobi ... :)
 
Opšn

U attachu .....Novi opšnić:d Namešteno dosta stvari,početak je tek,polako.... Za početak će poslužiti;)

P.s. Ova rasprava oko joyeva,ma zaboravite sve,Logitech RumblerPad2 je apsolutni pobednik. Ostavite bilo kakve probleme sa komandama iza sebe,neće vam biti kriv joypad nego samo vi sami....;)
Pozdrav,ajd pa recite šta da se radi na option file-u....
 

Prilozi

  • KONAMI-WIN32PES6OPT.rar
    790.7 KB · Pregleda: 126
Poslednja izmena:
Prijatelju, jeli ovaj option fajl tvojih ruku delo? Pogledacemo pa javljamo, da li mozes da kazes ukratko sta je menjano, da obratimo paznju?
 
jel zna neko kako da instaliram patch koji sam skinuo, probao sam da ga primenim na folder u dkz studiu 0.9 ali on nece da otvori, jer kao nema neki descriptor table, jel zna neko kako da ga instaliram??
ps: u dkz formatu je
 
Jel' ima neko voljan da mi "distribuira" igru? :)
 
Taj Genius08 je užasan, burazer igra na njemu, prvo što ima "kratke" ruhohvate, pa kad se iznerviram, on hoće da mi isklizne iz ruku, isto tako krstić je nikakav, nema šanse da bilo kakvu ozbiljnu akciju odradim, zato sam i pitao koji džojped ljudi ovde koriste... :wave:
 
@ AMDeki,

Fini, fino, svaka cast za option fajl, jos jedino ako bi mogao da nateras golmane da brane :D
Dobro je, svidja mi se kako sada izgleda premijer liga, a i timovi iz Juzne Amerike.

Pozdrav!
 
@ AMDeki,

Fini, fino, svaka cast za option fajl, jos jedino ako bi mogao da nateras golmane da brane :D
Dobro je, svidja mi se kako sada izgleda premijer liga, a i timovi iz Juzne Amerike.

Pozdrav!

polako sve će se ispeglati... deo po deo... Dok ne izlati neki veći patch pa će nam svima biti lakše... a za golmane... nemam pojma šta vam je sa gošama,meni su ok;) Možda vam odbrana ne štima? Ma biće bolje sve,samo strpljenja...
 
PES 6, posle 5 dana mi najvise lici na WE7. Ako je PES4 bio cista arkada, a PES5 popravka prethodnog, ovaj novi je povratak na stari recept. Ok je mada bih radije popravio sudiju u PES5 i dobio savrsen fudbal. U svakom slucaju, ko je sacuvao WE7 bolje da ne nabavlja novi PES nego da instalira stari dobri fudbal. Realno on je, do sada, i bio najbolji...
p.s. Uzmite u obzir da je ocena i misljenje cisto subjektivno!!!
 
moje subjektivno misljenje posle odigranih oko 100 partija na top nivou, jeste da je ovo ipak najbolji fudbal i da je bolji nego prethodnici...ima mana ali sada to vise nije toliko ocigledno...licno imam utisak da mi sama igra dosta lici na pravi fudbal, od kretanja igraca do pokreta i golova...ima i neraelnih stvari ali boze moj, popravice se i to u 7-ici :)
 
PES 6, posle 5 dana mi najvise lici na WE7. Ako je PES4 bio cista arkada, a PES5 popravka prethodnog, ovaj novi je povratak na stari recept. Ok je mada bih radije popravio sudiju u PES5 i dobio savrsen fudbal. U svakom slucaju, ko je sacuvao WE7 bolje da ne nabavlja novi PES nego da instalira stari dobri fudbal. Realno on je, do sada, i bio najbolji...
p.s. Uzmite u obzir da je ocena i misljenje cisto subjektivno!!!

Slazem se skroz, mada je meni PES5 za nijansu bolji od WE7.

btw ovaj genius od 5€ definitivno vredi svaku paru
 
Mnogo mana, mnogo razocarenja, elem opet golmani koji tu statiraju, zatim, strategija svih timova je potpuno pogresna, i 'ajde sto su pojedinim igracima izmesane pozicije na terenu, nego snaga timova nije realna, eto Sevilja koja prakticno trsi sve redom u realnom svetu, ispade gora ekipa nego ikada u PES-u, a ima jos mnogo primera... Ono sto mene iskreno nervira, jeste sto (igraci bar u ovim ekipama koje nisu Arsenal i slicno), igraci primaju loptu pola sata, koja do njih takodje putuje pola sata, i treba im posle toga jos pola sata da se okrenu sa loptom, lici mi na sah, vrlo malo brzih akcija...
 
Taj Genius nema ni START dugme:)
 
Mnogo mana, mnogo razocarenja, elem opet golmani koji tu statiraju, zatim, strategija svih timova je potpuno pogresna, i 'ajde sto su pojedinim igracima izmesane pozicije na terenu, nego snaga timova nije realna, eto Sevilja koja prakticno trsi sve redom u realnom svetu, ispade gora ekipa nego ikada u PES-u, a ima jos mnogo primera... Ono sto mene iskreno nervira, jeste sto (igraci bar u ovim ekipama koje nisu Arsenal i slicno), igraci primaju loptu pola sata, koja do njih takodje putuje pola sata, i treba im posle toga jos pola sata da se okrenu sa loptom, lici mi na sah, vrlo malo brzih akcija...


Igras li ti fudbal u pravom zivotu??????? Koliko tebi treba da se okrenes sa loptom :mad:
 
Mnogo mana, mnogo razocarenja, elem opet golmani koji tu statiraju, zatim, strategija svih timova je potpuno pogresna, i 'ajde sto su pojedinim igracima izmesane pozicije na terenu, nego snaga timova nije realna, eto Sevilja koja prakticno trsi sve redom u realnom svetu, ispade gora ekipa nego ikada u PES-u, a ima jos mnogo primera... Ono sto mene iskreno nervira, jeste sto (igraci bar u ovim ekipama koje nisu Arsenal i slicno), igraci primaju loptu pola sata, koja do njih takodje putuje pola sata, i treba im posle toga jos pola sata da se okrenu sa loptom, lici mi na sah, vrlo malo brzih akcija...

da ne mislite da sam noob :D igram ovu fucu od kada postoji i sony, igra je strasno spora, a naspram WE 10 je uzasno sporija, takodje igraci koji nisu iz pojedinih timova (barsa, chelzi,arsenal itd) se ponasaju kao oni nasi FK Tehnichari, sutevi sa 16-20 metara sa malo slabijim igrachem lopta kao da je punjena helijumom i naravno 99% bude gol
 
Igras li ti fudbal u pravom zivotu??????? Koliko tebi treba da se okrenes sa loptom :mad:

Poštujem ovaj odgovor,zato mi se i svidja PES6 veeeeoma,jer je j.b.no realan,ne može od gola do gola za 2 sec. i ima malo da se oznojih da bi pobedio kako treba,ali nije problem natrpati nekoka i sa velikom razlikom...

P.s. Da li je neko igrao ligu??? Da li ste provalili deo gde se može osim normalnih garnitura dresova nositi i malo čudniji dizajn uniforme... Pingvin,igrači na nojevima sa sombrerima na glavi,reptili... U option file-u koji sam zakačio je omogućena i ta opcija,pa isprobajte,malo promene...:d čudno i naravno smešno kad pernata životinja zavuče gol iz makazica.
 
igraci primaju loptu pola sata, koja do njih takodje putuje pola sata, i treba im posle toga jos pola sata da se okrenu sa loptom, lici mi na sah, vrlo malo brzih akcija...

Probaj da koristis vise pass-through za dodavanje, iznenadices se koliko igra postaje dinamicnija:)
 
Slusajte PES igram izuzetno aktivno od 3 dela, znaci 3,4,5 i sada 6. PES. Jeste da je ovde mnogo stvari dosta bolje, animacija je vrhunska, dosta je realnije, ali opet tu se postavlja pitanje, recimo Celta je budjava ekipa u igri, a sinoc razvalise Reala, o tome ja govorim u danasnjem fudbalu nema vise ovi su carevi sada ce ostali da im se poklone, a Japanezi su bas tu gresku ovde napravili, ovi navodno "jake" ekipe blistaju, a osrednje ne znaju sta je to fudbal. Drugo mogli su da pogledaju koja ekipa igra u kojoj formaciji, a ne sve isto da stave za svaki tim, ali ni to ne bi bio problem da snaga i brzina i tehnika ekipa koje nisu od onih mega popularnih, da su sve te osobine srozane kod njih. Ja volim ovaj fudbal, ali sam realan.

@ Filipos:

Meni treba puno vremena da se okrenem, zato sto nemam konstituciju za fudbal, ali preciznije sutiram nego ovi u igri, ali zato kada sam igrao iz zajbancije fudbal (ovaj pravi ne video igru) sa jednim Zabarom koji igra 3. italijansku ligu, on je vidis umeo i da primi i da se okrene i da sutne i da plasira mnogo bolje od ovih iz igre, a decko nije igrao Kalco :D

Nego ovo je najbolje sto se nudi, a nadajmo se tom patchu...
 
Poslednja izmena:
Sto se tice jacine klubova, patch ce sve to da sredi.

Pa sta ako je Selta razvalila Real, i Fljamontari je razvalio Partizan :) Mislis da je zbog toga Partizan losiji klub?? Svi imaju los dan, dobro Real ih ima cesto.

Sve u svemu igra je veoma dobra. Najbolja fuca do sad.

Pogledaj malo utakmice na tv-u videces da igraci nemaju lepak na nogama kada primaju loptu :D :D :D :D :D :D
 
Ma, sve to stoji samo malo im je falilo jeb... Japancima da dovedu igru do savrsenstva oni prave neke greske koje nisu pravili u 5-ci, ali sta ces, dobro je i ovako, ja dok nisam bio nabasao na 3-ku, pre neku godinu, ne bih ni igrao vise fudbal na kompu, sve ostalo je smesno u poredjenju sa "Konamijem" :)

More kako koji igraci, daj loptu Zajicu pa da vidis (pre toga izbaci Jesica na glavacke i pun pogodak) :D
 
konacno sam ga se dokopao, i na prvi pogled najvise raduje sto je sudija daleko poboljsan ...

prave utiske valja izneti tek posle okrsaja protiv 'ne'prijatelja, ali zasad mi se cini da su se bas potrudili oko gameplay-a maximalno, sto se ne bi moglo reci i za menije, publiku i ostale manje bitne stvari
 
Ma, sve to stoji samo malo im je falilo jeb... Japancima da dovedu igru do savrsenstva oni prave neke greske koje nisu pravili u 5-ci, ali sta ces, dobro je i ovako, ja dok nisam bio nabasao na 3-ku, pre neku godinu, ne bih ni igrao vise fudbal na kompu, sve ostalo je smesno u poredjenju sa "Konamijem" :)

More kako koji igraci, daj loptu Zajicu pa da vidis (pre toga izbaci Jesica na glavacke i pun pogodak) :D


Ja sam zvezdas i nemam pojma kako zvezda dobija utakmice u odnosu na partizan su NULA od ekipe, nit igre nit icega.

Jedina zamerka fudbalu moja za sada tice se brazila Ronaldo je previse brz. ipak je on debeljko. Potseca na vreme soni 1 i ISS pro 96 kada je bio nedostizan
 
jel moze neko da mi objasni sto mi se desava da mi pes06 ponekad secka na trenutak?
uglavnom se desava kad golman treba da odbrani , kod primanja lopte itd..
imam a64 3000+, 1gb ram, 7600gt
i tu particiju na kojoj je instaliran sam formatirao pre par dana...
help !!
 
@filipos: odgovor je u Jesicu, daj budali Ronaldinja on ce da ga posalje da trenira sa Teleoptikom:):D :p Covek je takva vezara, a Partizan tu i tamo je mogao da ima bar za ovu manje elitnu Evropu finu ekipu (UEFA Kup).

@b166: nesto ti tu ne stima, meni na 6600GT prli igra konstanto 60 frejmova, potpuno glatko teksture ne trepere, radi savrseno jos bolje od 5-ce u 1280x1024, tako da instaliraj drajvere za chipset na ploci, posle toga graficke, i dx9.0c, mozda si nesto od ovoga zaboravio? 91.47 su mi drajveri.
 
Poslednja izmena:
sve je ok sa drugim igrama, ali ovde zna da secne -kao da hard disk uspori
imam 83.91 drajvere koji su dosli uz leadtek px7600gt
da stavljam novije?
 
Nazad
Vrh Dno